Göğsünüz niçin bu kadar büyük ve neden küçültmek istiyorsunuz ?

küçük gögüslerin kıymetini bilin eskiden sütyensiz gezerdim istediğim zaman şimdi mümkün değil çok aşırı büyük değil ama büyük işte yazın çok sorun param olsa küçücük yaptırıp rahat ederim valla :KK9::KK9:

Benim gayet normal ancak küçük kuzenlerim feci derecede dalga geçtiğinden dolayı küçültmek değil tamamen kurtulmak istiyorum.

Benim vücuduma göre büyüktür. Ki daha 17 yaşındayım. 20'ye kadar yolu var bunun.:KK53:
Eğer büyük olmasını yada büyük görünmesini istiyorsanız. Belinizin kalın olmaması gerekir. Beliniz ne kadar ince ve kıvrımlı olursa, kalçanızı ve göğüslerinizi o kadar beğenirsiniz.

küçük gögüslerin kıymetini bilin eskiden sütyensiz gezerdim istediğim zaman şimdi mümkün değil çok aşırı büyük değil ama büyük işte yazın çok sorun param olsa küçücük yaptırıp rahat ederim valla :KK9::KK9:

sutyensız gezmeyın yahu. gelecekte dızlerınıze kadar sakar ehehe:) ben hıc cıkarmıorum)

benim gögüslerim tam 100beden. 1.70 boyum var. ama coğu insan küçültmeyi düşünmüyorum. belki ileride düşünebilirim.
büyük gögüslerde birşey bulmak zorudur.
kapatamazsınız ne kadar toparlayıcı olsada.
küçükler her markayı kullanabilir ama büyükler her marka sütyen kullanamaz-ki kullanılan markalar cok pahalı-
bide gögüsleriniz benim gibi büyükse arasındaki fark büyür-benim gögüslerim arasında fark var biri daha büyük-
ağrıdan ve omuzumdaki çukurlardan hiç bahsetmiyorum bile....
anlıycağınız büyük gögüs zordur:)

Benimkiler aşırı değil ama büyüktürler.

Sebebinin genetik olduğunu düşünüyorum.

Küçük olması büyüğe göre daha avantaj bence.. Zaman zaman küçülttürmeyi düşündüğüm oluyor :26:

Ben ve benim gibi binlerce üye göğsünü büyütme için uğrşıyor otlarla çaylarla telkin ile masajla (ki masaj işe yaradı ) sizinkiler nasıl bu kadar büyük olabiliyor biraz açıklar mısınız bir çok kişiye yardım etmiş olursunuz :nazar: :KK1: :)

genetik miras birazda bu :KK16:

Seninkiler nasıl normalden küçük oluyorsa onlarınki de normalden büyük oluyor. Bunu avantaj olarak görme, herşeyin ortası en güzeli.
Hatta normalden iri göğüsün dezavantajları, normalden küçük göğüsünkinden daha fazla.
Küçük göğüsleri günlük hayatta büyük gösterebilirsin ama büyük göğüsleri kolay kolay saklayamazsın.
Büyük göğüs bel ve boyun ağrısı yapar.(diye biliyorum)
Küçük göğüs çok göze batmaz, bir şekilde büyük gösterilebilir ama çok iri göğüs bazı durumlarda göze batabilir.(çevremde gözlemlediğim kadarıyla)
Bir tanıdığımın göğüsleri çok iriydi, küçülttü, çok rahat etti.
Tabi bu bahsettiğim dezavantajlar kişiden kişiye değişebilir. Kişi çok iri göğüsleri beğeniyorsa onun için tamamen avantaja dönüşebilir.

85 göğüs bence en ideal göğüs her kadın böyle ister diye düşünüyorum ve erkekler de bu göğüs modelinden çok hoşnut oluyo:)

X