Kızlar hangi ayak daha güzel? :D

inanamıyorum bu konuya yani:KK53:
iyi hadi başka yterlerinizin resmini çekip bize sormuyorsunuz daha mı güzel değil mi diye tövbe ya:KK53:

inanamıyorum bu konuya yani:KK53:
iyi hadi başka yterlerinizin resmini çekip bize sormuyorsunuz daha mı güzel değil mi diye tövbe ya:KK53:

Neremizi koyup koymayacağımın seni germesinin benim açımdan somut bir etkisi yok. En nihayetinde karar verecek olan da sonuçlarına katlanacak olan da benim. :KK51:

hiç şüphe yok ki kadın ayağı daha estetik=)
hep parmaklar çok şekilli sıralanmış hem de ince ve kadına ait olan birşey her zaman erkekten daha estetik durur zarif olur bir kere böyle karşılaştırma mı yapılır:KK70:

hay allahım daha ne konular görcez
akşam akşam kokkusu geldi
öyk oldum
şaka bir yana
ayklarınız tırnaklarınız pis diyenler
acaba benmi körüm pislik göremedim
ama keşke koymasaydınız gereksiz bi konu olmuş

çok haklısın herkesin özeli kendine ister kamuya açar ister açmaz:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Birincisi ayak resmi koyduk diye kamuya ozelimizi acmis olmuyoruz. Bunu bir ogren. Ikincisi avatarina da bakinca kimin daha teshirci yapida oldugu, cok sevdigin kamuya daha cok yansiyor. Senin gibi tutarsiz bir insanla tutarli ve etik bir konuyu tartismayacagim. Forumda gercekten ozelini acanlarla ilgilensen daha cok tatmin olursun. Burada seni tatmin edecek bir sey yok canim. Sirf bilmis cevap vermek icin ayaga ozel demek seni akilli yapmiyor.

Amaaan takmayın kimseyi yaa evet saçma olmasına saçma ama eğlenceli.. En azından hiçbir şeyi paylaşamayanlardan çok daha şanslısınız takmayın kimseyi... Zaten bilimsel bir tez hazırlamak için açtığınızı zannetmiyorum bu konuyu... Sadece birazcık eğlence... Kime ne ki yaa:KK1::KK1::KK52::KK52: Tek derdiniz bu olsun... oyum sizden yana bu arada:KK52::KK52:

Amaaan takmayın kimseyi yaa evet saçma olmasına saçma ama eğlenceli.. En azından hiçbir şeyi paylaşamayanlardan çok daha şanslısınız takmayın kimseyi... Zaten bilimsel bir tez hazırlamak için açtığınızı zannetmiyorum bu konuyu... Sadece birazcık eğlence... Kime ne ki yaa:KK1::KK1::KK52::KK52: Tek derdiniz bu olsun... oyum sizden yana bu arada:KK52::KK52:

E yani... :KK70: Teşekkürler :KK16:

Ne kadar kıl takıntılı bir milletiz ya.. Kıla tüye takmışsınız da hangimiz her zaman kaymak gibi dolaşabiliyoruz arkadaşlar yapmayın.. Hadi erkek dese anlarım, onlar ne anlar kıl tüy almanın zorluklarından ama bari siz yapmayın. Erkeklere de prim veriyorsunuz böyle. Ufacık bir batık olsa 'aa kızın bacakları kıllı, pis, böyk, bilmemne' diye çemkiriyorlar çok bilmişler. Onların tuzu kuru tabi, cildine sir değdiren erkek sayılıdır.
Hadi koltukaltını da anlarım, pis bir yer sonuçta koku yapıyor ama bacak her zaman kaymak gibi olmuyor. Hele kişi batık problemi yaşıyorsa ve sir-ağdaya mahkumsa her zaman pürüzsüz bacaklarla dolaşması çok zor. Pantolonla da nereye kadar saklanabilir ki, arada görünür bir şekilde. O kadar da olsun artık, insanlık hali. Kadına zaten fazlasıyla gereksiz görev yükleniyor, bu da eksik oluversin...

allahım felakett bi ayak ne kadar bakımsız insan bi oje sürer:)

Ojesiz ayak bakımsız mı oluyor?

eşinizin ayak baş parmağı tırnağı kirli gibi..sızınde bas parmagınız çok çirkin velhasıl al birini vur ötekine...:KK1:

Benim eşim bir amele...
Ben de başparmağımla görüntü kirliliği yaratmamak adına en uzun baş parmak rekoru kasıyorum.

Son düzenleme:
Banada eğlenceli geldi neticede hep dertli dertli topcler içim bayılıyor bazen phofffff

ikinizinde güzell bencede elestirenleri anlamıyorum herkes herzaman bakımlı olamayabılıyo bazı kadınlar erkeklerden bıle daha takıntılı kendılerı yapmadıkları halde :KK70: benim sevgilim canın yanıosa alma tüylerini umrumda degil diyo cok sanslıyım bunu dusunmesi bile yeter,tabı böle dıyo dıye salmıyorum kendımı ama bazen bakım yapamıyorum halsız oluyorum bazen vaktım bıle olmuyo... sizde cok eglenceli bir cifte benzıosunuz tatlımm Allah bozmasınnn maşallahh :)

X