Kızlar hangi ayak daha güzel? :D

eşinin ayakları daha güzel,derli toplu ,senin parmaklar daltonlar gibi boy boy :KK9:
ha küsme sakın benim ayaklar palet gibi,düşsem okyanusun ortasında kaldırırlar beni o derece:KK9:

çılgınsınız:KK70: ikinizin ayağı da birbirine çok benziyor yapı olarak... kemik eğriliği bende de var atel kullanıyorum Allah öyle yaratmış dimi ama o yüzden güzel ayakların canım sınavların geçsin tırnaklarını uzat da oje sür güzel durur:13:

konu sahibinin ozguveni ve sıfır egosu nedeniyle tebrik ediyorum oncelikle:KK34: ben sizin ayagınızı begendim ya kotu gelmedi bana gayet temizpak acaba benim gozdemi problem var:KK53:

Oje sürmekle ayak güzelleşmez, tırnak güzelleşir. Kız hangi ayak güzel diye sormuş.
Bu arada tüyleri almadığım zamanlar çok rahatım:))Problem?Sizene kardeşim alır almaz işinde gücünde vakti kısıtlı insanlarız...
Cevap da vereyim bari: Erkek ayağı güzel olur mu hiç tabi ki seninki güzel:KK66:)Ama onun ayağı da bir erkek ayağına göre yakışıklı:KK66:)

Cok guldum size .hey allahim.Ayak fobim var,nefret ederim ayaklardan ama ikinixinde kotu ayaklari yok.
Alem cocuklarr:KK1:

ikinizinkıde çok çirkin ne yalan söyliyim bakımsızda
zaten ayak huylandırır benı iiice tuhaf oldum
bi bu konu vardı acılmamış :100::KK25:

:nasıl bi sempatiklik bu :KK70: muhabbetiniz artar inşallah eşin olarak hayal ettim ce bana çok tatlı geldi bu resim. :KK62:

Son düzenleme:
Erkek olanın daha güzel senin ayağında birçok ayağa göre güzel ama tırnakların bakımsız gibi birde baş parmağın çok büyükmü desem, şişkomu desem öyle birşey işte tabi ojeli falan olsa daha güzel durur gibi.

ay çok komik ya biz de sevgilimle sürekli ayaklarımıza bakar yorum yapar güleriz :KK9: benim baş parmağımı geniş ailedeki mürsele benzetiyor çok salak bi başparmağın var diyor :KK60: bu arada senin ayağın daha güzel başparmak dışında :KK9:

ilk bakışta anne kız ayağı karşılaştırması sandım :KK1: ama büyütüp baktım bakmaz olaydım midem kalktı o tırnaklar ne öyle hadi bakım yapmıyosunuz bari temiz tutun be canım :26:
gereksiz özgüven bence o sınavlarının arasında vakit kaybı neyse hoş bakın kendinize :emir_bebek:

Bu kadar yoruma cok guldum yaaa…Rabbim tam olmasi gerektigi gibi yaratmis bi eksiklik yok sukur :nazar:

:KK52::KK53::KK37::KK53::KK52::21::21::21::KK51::KK51::KK52::KK37::KK17::KK33:

Yorumlarla yukarıdaki kadar çok eğlendik.
Yorum yapan herkese teşekkür ediyorum. Özellikle eceekin'e sorumu anladığı için artı rep :KK51: Yani ayaklarım bakımlı mı değil mi demedim. Ayak yapısı için sordum. Ayaklarımı temizlemek dışında bir şey yapmıyorum ki bakımsız bakımsız ee bakımsız o an oysa ayaklarımıza bakıyorduk :KK37:

Esra1'in yorumundan sonra tırnaklarımı kökünden kesmeyi zorlamayı bıraktım. Gelişmeleri paylaşacağım :KK37::KK52:

Veee parmaklarımdaki yumukluk doğuştan değil, çocukken tikli olup bükmemle alakalı...

Oje sürmekle ayak güzelleşmez, tırnak güzelleşir. Kız hangi ayak güzel diye sormuş.
Bu arada tüyleri almadığım zamanlar çok rahatım:))Problem?Sizene kardeşim alır almaz işinde gücünde vakti kısıtlı insanlarız...
Cevap da vereyim bari: Erkek ayağı güzel olur mu hiç tabi ki seninki güzel:KK66:)Ama onun ayağı da bir erkek ayağına göre yakışıklı:KK66:)

ay eceekin çok hoşsun valla oje sürmekle ayak güzelleşmez tırnak güzelleşir:KK70: evet tırnak zaten ayaktan ayrı bir yerde ya doğru:)))))))

Tek derdiniz bu olsun , Allah neşenizi arttırsın :) Açıkçası çok şaşırdım çünkü hakikaten ayaklarınız birbirine çok benziyor. Ama sorunun cevabını (tırnaklarını daha temiz ve kısa tutmak şartıyla) eşinin ayakları daha güzel diye yanıtlamak istiyorum. Eleştirilecek bir şey yok çirkin diye zira Allah yaratmış değiştirme gibi bir lüksümüz yok :):KK34:
edit: imla

Son düzenleme:
X