Ev ıslerı ıle bası dertte olan hanımlar buyurun topigime

En Sevmediginiz Ev Isi

• Ankete Katılan
    3.010
bende ustunu gecmıcek kadar su koyuyorum ama ytaşıyo acaba dıyorum altını azmı acıyorum altı nasıl olmalı. suyu nekadar konmalı. neden boyle oluyo ya ben pişirmede bı hata yapıyorum hadı dıyelım usttekıler ıyı pişti. en allatkıler geberık oluyo hep

üzerini hafif geçecek şekilde suyunu koyuyorsun. ama dizdikten sonra salçalı zeytinyyağlı karışım yapıp üzerine döker ve biraz da yuvarlak şekilde limon koyarsan tadı daha güzel ve parlak oluyor sarmalar hafif kısık ateşte pişirsen daha güzel olur. tabii tat lezzet kişiye göre değişiyor benimkisi tafsiye sadece hadi kolay gelsin...
:21:

üzerini hafif geçecek şekilde suyunu koyuyorsun. ama dizdikten sonra salçalı zeytinyyağlı karışım yapıp üzerine döker ve biraz da yuvarlak şekilde limon koyarsan tadı daha güzel ve parlak oluyor sarmalar hafif kısık ateşte pişirsen daha güzel olur. tabii tat lezzet kişiye göre değişiyor benimkisi tafsiye sadece hadi kolay gelsin...
:21:
evet ben de suyunu biraz uzerini gecicek sekilde ekliyorum

bende ustunu gecmıcek kadar su koyuyorum ama ytaşıyo acaba dıyorum altını azmı acıyorum altı nasıl olmalı. suyu nekadar konmalı. neden boyle oluyo ya ben pişirmede bı hata yapıyorum hadı dıyelım usttekıler ıyı pişti. en allatkıler geberık oluyo hep
mayismasinin sebebi etinin yagli olmasi ola bilir
mesela koyun etiyle yapinca mayisiyolar biraz
Günaydın kızlar...

bende 1 senelik evliyim . çalışan bi kadınım ve tabikide yemek yapmak benim korkulu rüyam.... hergün ne pişirsem derdi var. bide kocanız değişik çeşitli yemek yemeği seviyorsa daha zor işiniz...

hazır yaprak sarması konusu açılmışken bende dün akşam sarsım hafta sonu misafirimiz gelecekte onlar için 2 saat uğraştım sarmakla.... buzluğa koydum...hafta sonu pişiricem bende...

hosgeldin aramiza:KK3::KK3::KK3:
ya bi sey sorucam sarmalari yapip buzdolabinda nasil bekletiyosunuz posette falan mi??
bi de sonra cikarinca suyu falan akmiyomu etin:KK25:

kızlar merhabaaaaaa benimde ev işleri konusunda basım beladaaaaaaaaa suan hatta dun yaz temizligine başladım mutfaktannn başladım

X