Ev ıslerı ıle bası dertte olan hanımlar buyurun topigime

En Sevmediginiz Ev Isi

• Ankete Katılan
    3.010
evim şuan toz içinde acaip bi üşenme var sıcaklardan sanırım. bir mucize olsa işten eve gittiğimde ev kendiliğinden temizlenmiş olsa yok mu öyle akıllı evler yahuu :76:

evim şuan toz içinde acaip bi üşenme var sıcaklardan sanırım. bir mucize olsa işten eve gittiğimde ev kendiliğinden temizlenmiş olsa yok mu öyle akıllı evler yahuu :76:

ya bi makine varmis tava gibi bi sey
programini kuruyomusun tum gunu sen evde yokken bile evi supuruyomus sessiz bi de
bitince duruyomus
gece calistir uyu sabaha kadar bitirsin isini
ne guzel dimi:21:

evet o makinayı duydum 2000tl falanda fiyatı var ve çok da hijyenikmiş şekerim havadaki tozları bile emiyomuş :21:
kadın tutmayı da düşünüyorum ama şu aralar değil :))

ya bi makine varmis tava gibi bi sey
programini kuruyomusun tum gunu sen evde yokken bile evi supuruyomus sessiz bi de
bitince duruyomus
gece calistir uyu sabaha kadar bitirsin isini
ne guzel dimi:21:

aa ne güzel bunun cam sileni mutfağı komple temizleyenide yok mu :p :KK70: :KK70: valla ne yapsak tek odalı bir evemi taşınsak ya

evet o makinayı duydum 2000tl falanda fiyatı var ve çok da hijyenikmiş şekerim havadaki tozları bile emiyomuş :21:
kadın tutmayı da düşünüyorum ama şu aralar değil :))
fiyati da fena degilmis
ama ben halilari temizlemiyomus diye duydum:26:yalnizca yerler icinmis
ben bu yaz temizliginde evin yarısını attım gül gibi şeyleri sıırf kalabalık olmasın diye

temizlenmesi daha kolay oluyo o zaman dimi:KK1:

fiyati da fena degilmis
ama ben halilari temizlemiyomus diye duydum:26:yalnizca yerler icinmis

valla bilmiyorum canım bende herşeyi temizliyomuş diye duydum..hatta çalıştığım iş yerinde bi bayan arkadaş aldı da yattığı yatağını bile temizliyomuş onunla.. bi kir çıkmış inanamazsın diyo fakirin bi makinasıymış bu :26: sonrada evin ortasına salıyomuş ayarlıyomuş heryeri süpürüyomuş ortamdaki havadaki tozları bile alıyomuş..

Biri ev işimi dedi ütüyü kim icat ettiyse :KK47: öyle ütüsüz ütüsüz gezerdik yav ne vardı sanki bu sıcakta hiç çekilmiyor akşama eve gidince beni bekliyor kırışıklarr :KK52:

Çalışan bir kadınım ütüden gına geldi çamaşır yıka as topla ütüle gına geldi bunalıyorum artık kıyafetlerım cok yarısından çoğunu atıcam artık sinir krizi geçircem bu havada ütü ıygg eve gidicem temizlk yapıcam mesaim bitince

Bende hem çalışıyorum hem evliyim..

Hemde daha 8 aylık evli olduğumdan acemilik te çekiyorum kimi zaman..

Sağolsun eşim yardım ediyor ama tabi annelerimiz kadar güzel işler başardığımızı söyleyemem :KK9:

X