Seven erkek aldatır mı?..

pişman olanı affetmek erkek beyninde şöyle algılanır;
bu kadın beni çok seviyor her şeye rağmen. ben ne yapsam da benden vazgeçemez. azıcık süre geçsin, tekrar aynı işlere devam..

[/COLOböyle bir olay yaşamadım
ama seven erkek kesinlikle aldatmaz
aldattıktan sonra aldatan kişi pişman olsa ne o eski güven geri gelmez ki !
R]

şu bakımdan affetmezdim,bu olay beni hızla soğuturdu zaten.ona artık sevgiyle bakamazdım istesem bile. egoma kabul ettiremezdim ihaneti. ''demek ki beni sevmiyor,o halde defolsun gitsin '' mantığında olurdum.

Ben de sana sorayım :KK50: sen onu aldatsaydın o seni affeder miydi?

bende aynı şeyi ona sordum ..
affederdim..seni çok sevdigim için sevgim herseyin üstesinden gelirdi
cevabı oldu..

ama yalan külliyen yalan :KK34:
tabiki hiçbir erkek affetmez bence.

pişman olan birini affeder misiniz peki kızlar ????
Çok seviyorsanız kendiniz için affedebilirsiniz karşınızdaki insan için değil. Sırf acınızı dindirmek için. Ama atan köprüler onarılmıyor maalesef. Güven eksikliğini yenemiyorsunuz. Velhasılı yol verin gitsin gene aldatılacaksınız çünkü. Yalama olmuş yerinde duramıyor aldatan kişi. İyice lakayıtsız oluyor. En iyisi affetmemek ama işte sonraki süreç insanı çok zorluyor. Bir de pişman filan olmuyorlardır. Sorsan herkes yalandan nefret eder ama çok güzel yalan söylerler inanmayın..Pişmanım şöyle böyle diye..
Ama gene de Allah affedici biz kimiz ki insanları affetmiyoruz.

Bana kalırsa affetmeyin .Eski sevgilim beni aldattığında affetmiştim ,aradan yıllar geçtikten sonra gene aldattı :KK5: hem de öğrendiğim kadarıyla bir değil bir çok kızla aldatmış.Benden gizlediği facebook adresinden tut neler neler ortaya çıktı ve tabi yol verdim.
Keşke beni ilk aldattığını öğrendiğimde basıp gitseymişim :KK50:

Son düzenleme:
Bana kalırsa affetmeyin .Eski sevgilim beni aldattığında affetmiştim ,aradan yıllar geçtikten sonra gene aldattı :KK5: hem de öğrendiğim kadarıyla bir değil bir çok kızla aldatmış.Benden gizlediği facebook adresinden tut neler neler ortaya çıktı ve tabi yol verdim.
Keşke beni ilk aldattığını öğrendiğimde basıp gitseymişim :KK50:

cok zor Allah yardımcın olsun sende cok kötü şeyler yasamıssın ..inşallah hep mutlu olursun artık.
evet ilk yaptıgı an bırakmak gerekiyor sanırım
öyle yaptım.
onu canımdan cok seviyorum ama artık bitti.
nişanlımdı benim herseyimdi..
hiç birseyini eksik etmedim çok sevdim cok inandım güvendim ama o ilk fırsatta baskasına gitti.
böyle serefsizler için üzülmeye bile degmez biliyorum üzülmüyorum da diyorum ama aklıma gelince içim yanıyor
hiç beklemezdim.
beni mahfetti.

Son düzenleme:
Seven erkek de aldatır mı kızlar?
Sonradan pişman olur mu ve..?.?

Bu konuda yaşadıklarınızı paylaşır mısınız?.

Yorumların hepsini okumadım ama sevenin de aldatabileceğini örnekleriyle söyleyenler olmuş...

Bunu ancak vaktiyle sevmiş ama artık umursamayan erkekler yapar.

Forumda da okuyoruz ya "Bana aşıktı, benim için her şeyi yapardı, ilişkimiz 3-5 yıllıktı"...

Tamam adam zamanında aşıkmış ama bitmiş, bunu kabul etmektense sorgulamayı tercih ediyorlar, sanıyorlar ki adam zamanında onun için elinden geleni yaptı diye bir ömür aşık kalacak...

Artık sevmiyor işte... En tutkulu aşkların da ömrü var...

Doğal olarak bu, o adama aldatmak gibi bile gelmiyor, kafasında bitirmiş çünkü... Dönüp sevdiğini söyleyenler de aldattıktan sonra pişman olanlar... O da aşktan öldükleri için değil, aradıklarını bulamadığından...

Kişiliğine göre değişir ama %90 aldatıyorlar. Eğer aldatıldı isen kesinlikle affetme ne kadar pişman olsa da bir zaman sonra her şeyi unutup gene aldatacaktır..:KK19:

cok zor Allah yardımcın olsun sende cok kötü şeyler yasamıssın ..inşallah hep mutlu olursun artık.
evet ilk yaptıgı an bırakmak gerekiyor sanırım
öyle yaptım.
onu canımdan cok seviyorum ama artık bitti.
nişanlımdı benim herseyimdi..
hiç birseyini eksik etmedim çok sevdim cok inandım güvendim ama o ilk fırsatta baskasına gitti.
böyle serefsizler için üzülmeye bile degmez biliyorum üzülmüyorum da diyorum ama aklıma gelince içim yanıyor
hiç beklemezdim.
beni mahfetti.

Canım evlendikten sonra öğrenseydin daha da sancılı olurdu senin için:KK50:
Canın yanması normal :KK5: ben de üstünden aylar geçmesine rağmen, aldatılmanın şokunu üstümden atamadım .
Umarım bundan sonra hep mutlu olursun canım.

Canım evlendikten sonra öğrenseydin daha da sancılı olurdu senin için:KK50:
Canın yanması normal :KK5: ben de üstünden aylar geçmesine rağmen, aldatılmanın şokunu üstümden atamadım .
Umarım bundan sonra hep mutlu olursun canım.

çok sagol evet evlendikten sonra olması beni çok daha cok mahfederdi.
ama ondan hiç beklemezdim şok oldum.
evlilige hazırlanıyorum hayallerim vardı cocuklarımın babası olcaktı.
ama beni öldürdü ...
karsılıgını bulur mu bilmiyorum

X