Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gazlı bebekler için kimyon çayı tarifi-

1. Konu Sahibi : alirem #1

Gazlı bebekler için kimyon çayı tarifi-

Gazlı bebeği olanlar...yarım çay kaşıgı kimyon ve küp şekerin dörtte birini cezvede kaynatın..süzgeçle süzdükten sonra ılıtıp 2 çay kaşıgı verebiliriniz. Ve akabinde emzirin.. Yada mamasını verin emziren annelerde içebilir....

2. Konu Sahibi : alirem #2

Bilgilenderme

emziren anneler yediğiniz bütün herşeye kimyon eekleyin tadı kötü olmuyor ve emin olun cok faydası oluyor. bebeğiniz daha sakin ve gazı daha az oluyor. gazlı bir bebek annesi olarak kesinlikle tavsiye ediyorum

3. Konu Sahibi : alirem #3
    Alıntı emily_emily kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    emziren anneler yediğiniz bütün herşeye kimyon eekleyin tadı kötü olmuyor ve emin olun cok faydası oluyor. bebeğiniz daha sakin ve gazı daha az oluyor. gazlı bir bebek annesi olarak kesinlikle tavsiye ediyorum
    evet gerçekten işe yarıyor pırt pırtlar geliveriyor:)) bu arada ben günlük 2 kaşıktan fazla vermiyorum da versem bi zararı olurmu acaba ??

4. Konu Sahibi : alirem #4
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    ilk 4 ay ciddi gaz sorunu yaşayan biz, kimyonla yatar kimyonla kalkar olduk :) mucize gibi birşey bu... hem bebeğime verdim hem kendim yedim, içtim. Şuan 6 aylık olduk gaz sorunumuz kalmadı ama ben hala hergün 1 çay kaşığı kimyon içiyorum ve yiyeceklerimin çoğuna koyuyorum.

5. Konu Sahibi : alirem #5
    benim kızımda 3 ay sürdü gaz sancıları. kimyon falan hak getire....hiç fayda etmedi. biogaia çözdü bizim gazı....kimyon yiye yiye bi hal olan ben, şuan kimyondan tiksiniyorum:( biogaia yı bırakıcam artık ama çok KORKUYORUMMMM..ya gene başlarsa gaz sancıları...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-02-2015

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 211 gün kaldı.

Bebeğinizin kafası artık yuvarlak ama oransız bir büyüklükte. Bebeğinizin kafası neredeyse toplam uzunluğunun yarsı kadar. Bebeğinizin kafa dersini oluşturacak dokular bebeğinizin kafa tacı etrafına toplanmaya başladı. Bebeğinizin boynuda kurulmaya başladı. Bebeğiniz artık açıkca bir bebeğe benziyor. Ultrason fotoğraflarını saklamayı unutmayın :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

6. Konu Sahibi : alirem #6
    Alıntı pokinava kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    benim kızımda 3 ay sürdü gaz sancıları. kimyon falan hak getire....hiç fayda etmedi. biogaia çözdü bizim gazı....kimyon yiye yiye bi hal olan ben, şuan kimyondan tiksiniyorum:( biogaia yı bırakıcam artık ama çok KORKUYORUMMMM..ya gene başlarsa gaz sancıları...

ben biogaia kullandım hiçte memnun kalmadım metsil om-x zinco hepsini kullandım hiç birşey fayda etmedi kimyonu deniycem ama korkuyorum bebeğim 4 ayına yeni girdi

7. Konu Sahibi : alirem #7
    Alıntı pokinava kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Aynen cnm bizim gaz sorunu bıogaia ile çözüldü senin bebiş kaç haftalık oldu benım 9 haftalık kullanmaya devam ediyorum

8. Konu Sahibi : alirem #8
    Alıntı smy86 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Aynen cnm bizim gaz sorunu bıogaia ile çözüldü senin bebiş kaç haftalık oldu benım 9 haftalık kullanmaya devam ediyorum
    artık hafta değil, ay sayıyoruz:) 4 aylık olduk...2 şişe biogaia kullandıktan sonra gaz maz kalmadı...umarım sizlerin de en kısa zamanda biter gaz sancıları....

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-02-2015

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 211 gün kaldı.

Bebeğinizin kafası artık yuvarlak ama oransız bir büyüklükte. Bebeğinizin kafası neredeyse toplam uzunluğunun yarsı kadar. Bebeğinizin kafa dersini oluşturacak dokular bebeğinizin kafa tacı etrafına toplanmaya başladı. Bebeğinizin boynuda kurulmaya başladı. Bebeğiniz artık açıkca bir bebeğe benziyor. Ultrason fotoğraflarını saklamayı unutmayın :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

9. Konu Sahibi : alirem #9
    Giriş tarihi
    Jun 2012
    ben nurse harveys veriyorum azda olsa faydası var.ama bu kımyon çayına nekadar su koymak gerekıyor?

10. Konu Sahibi : alirem #10
    Giriş tarihi
    Sep 2013
    Bende emzirdiğim dönemlerde gazlı bir bebeğim olduğu için içtiğim suda önce 1 çay kaşığı kimyon yiyip üzerine su içiyordum ve çok da faydasını gördüm..

Sayfa: 1/2 12 SonSon