Evlendikten Sonra Aşırı Büyüme :(

semayasaran

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2012
33
0
Kızlar herkese selamlar öncelikle.
Bunu paylaşmak için çok düşündüm, bana çok utanç verici deliyor yalnız sorunum çok büyük. :S:S
Evlenmeden 80 olan göğüslerim artık 85'i zorluyor. Annem ve halamla bu konuyu konuştuğumda normal olacaktır diyorlar ama benim daha bir bebeğim de olmadı.
Acaba bu normal mi? Küçültme işlemi yaptırmam gerekir mi doğal ya da ameliyat :S:S

kilo aldın mı
sonuçta bakire olup olmamakla meme boyutunun hiçbir ilgisi yok.
hormonlarla ilgili bir durum

Kızlar herkese selamlar öncelikle.
Bunu paylaşmak için çok düşündüm, bana çok utanç verici deliyor yalnız sorunum çok büyük. :S:S
Evlenmeden 80 olan göğüslerim artık 85'i zorluyor. Annem ve halamla bu konuyu konuştuğumda normal olacaktır diyorlar ama benim daha bir bebeğim de olmadı.
Acaba bu normal mi? Küçültme işlemi yaptırmam gerekir mi doğal ya da ameliyat :S:S

1,70 boya 85 beden göğüsler çok büyük değil bence canım.Eğer doğum kontrol hapı falan kullanıyosan sanırım onla da aakalı olabilir.Bi arkadaşım sırf göğüs büyütme maksatlı kullanıyodu doğum kontrol hapını.

Son düzenleme:
Evlendikten sonra büyüdü diye bir şey yok.
Ne yani imza atınca mı göğüste kendini büyümeye adapte ediyor :KK37::KK37:
Ya kilo almışındır yada başka bir şey vardır.
Gülüyorum şu evlenince göğüslerim büyüdü cümlesine :)

Evlendikten sonra büyüdü diye bir şey yok.
Ne yani imza atınca mı göğüste kendini büyümeye adapte ediyor :KK37::KK37:
Ya kilo almışındır yada başka bir şey vardır.
Gülüyorum şu evlenince göğüslerim büyüdü cümlesine :)

Belki bedenin gelişimini tamamlıyodur.20 yaşına kadar devam ediyo sonuçta bu olay.Tabi eğer 20 den küçüksen veya 20 isen :KK31:

Doğum kontrol hapı kullanıyorum cnm. Eşim prez. kullanmayı hiç sevmiyor gerçi çok az ilişkiye giriyoruz 2 haftada 1 ya da 2 gibi..
Evlenmeden önce dik ve serttiler. Şimdi sanki biraz sarkmış, biraz büyümüş gibiler. Eskiden ayna karşısında saatlerce süslenirdim şimdi hemen giyinip kaçıyorum salona :S:S

Doğum kontrol hapı kullanıyorum cnm. Eşim prez. kullanmayı hiç sevmiyor gerçi çok az ilişkiye giriyoruz 2 haftada 1 ya da 2 gibi..
Evlenmeden önce dik ve serttiler. Şimdi sanki biraz sarkmış, biraz büyümüş gibiler. Eskiden ayna karşısında saatlerce süslenirdim şimdi hemen giyinip kaçıyorum salona :S:S

evet dk hapıyla ilgili olabilir

canım emin değilim ama hani derler ya ellendikçe büyür diye belki onunla ilgili de olabilir onun dışında tabiki doğum kontrol hapı falan hormonal değişimler etkileyebilir..:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

Son düzenleme:

Bence takmamalısın bu kadar.büyük meme iyidir :KK34: Hele ki 1,70 boya ceviz kadar meme olmaz.90 bu arada benim de göğüs bedenim.ve boyum da senden kısa :KK9: annemin göğüsleri gibi olsaydı senin göğüslerin napardın acaba.abartmıyorum 1 göğsü 1kg vardır. :KK9:

Annem çok baskı yaptı kullan diye, benim ilkim eşimdi, nikahtan beri kullanıyorum 6 aylık evliyim.
Kocamın iş yoğunluğu yüzünden çok fazla ilişkiye giremiyoruz, peki doğum kontrolü bıraksam ve spor yapsam iyi olur mu?? Hamile de kalmak istemiyorum hemen :S:S

Bence takmamalısın bu kadar.büyük meme iyidir :KK34: Hele ki 1,70 boya ceviz kadar meme olmaz.90 bu arada benim de göğüs bedenim.ve boyum da senden kısa :KK9: annemin göğüsleri gibi olsaydı senin göğüslerin napardın acaba.abartmıyorum 1 göğsü 1kg vardır. :KK9:

Kocam da beğeniyor aslında ama yeni evlilerin mesajlarını okuyorum forumda kocam sanki soğuk gibi, ben de buna bağladım sarktı göğüslerim falan, pek arkadaş çevremde olmadığından buraya danışayım dedim canlarım.

şimdi yanlış anlamayın göğüslere çok ellersen büyürler acaba evlendikten sonra bunda kocanın etkisi olabilir mi

merhaba

konuyu görünce bi an dahil olmak istedim..

ben evli değilim ve göğüslerim sarkık daha bu yaşta :) yani demek istediğim, göğüs sarkmasının ya da büyümesinin ellenmekle veya evlenmekle bi alakası yok. ve 90 giyiyorum.. boyum da 160 yani öyle ahım şahım uzun da değilim ama göğüslerim öyle çok da büyük durmuyo.. bence sen biraz kafaya takmışsın bu olayı.. yani 85 gayet güzel bi göğüs bedeni bence..

X