Sirkeli ceviz suyu ile 3 günde 2 kilo verebilirsiniz

fatasa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
787
22
Bir litre ceviz suyu ile uygulayacağınız 3 günlük zayıflama kürü sayesinde 3 GÜNDE 2 KİLO vermek mümkündür.

CEVİZ SUYU NASIL HAZIRLANIR VE NASIL YAPILIR?

Ceviz suyunu elde etmek için 1 litre suya bütün 6-7 cevizi kırılmadan ve kabuğu soyulmadan üst ve alt tarafından karşılıklı iki delik açılmak suretiyle çaydanlığa atacaksınız.
içerisine 2 yemek kaşığı elma sirkesi veya üzüm sirkesi atarak 15 dakika kadar kaynatıyorsunuz.Elma sirkesini kaynadıktan sonra atarsanız daha etkili olur.

Bu bitkisel karışımı sabah ve akşam günde 2 kez olmak üzere aç karnına bir su bardağı içeceksiniz. Çaydanlıktaki ceviz tanelerini de ceviz suyu ile birlikte yiyiniz. Bu sayede hem iştah kesilecek hem de zayıflama sağlayacaksınız.

Son düzenleme:
ımmm güzel tarif ceviz zaten herkesce biline sindirim için birebir
elma sirkesi zaten yağ yakıcı özelliği olan ama tadı kokusu kötü olan içecek

Sabahları aç karnına sıcak suya elma sirkesi damlatıp içerdim uzun süreli kalıcı kg verdiriyor gerçekten
Birde cevizli deneyelim
Ha ayrıca midesinde sorun olanlar dikkatli kullansın derim...

bu kürü deneyen varmı arkadaşlar
ben yarın sabah başlıyorum.:KK34:
3 gün deneyeceğim bakalım.sonucunuda yazarım.
inşallah verdiriyordur.:26:

akşam kaynattım cevizleri ,sirkeyide koydum içine ,sabaha kadar cevizleri içinde durdurdum.
sabah aç karnına 1 su bardağı içtim.cevizide yedim...tadı içilmecek gibi deyil,sirke kokusu hiç yok gibi.
cevizler taze ceviz gibi güzel olmuş.bakalım nasıl bir etki yaratacak.
tam 74 kiloyla başladım.3 gün deneyeceğim,etki gösterirse devam ederim.

Son düzenleme:
eee bu kürü yapan yokmu 3 değil 1.5 verdirse 3 günde o bile güzel bu kürle beraber diyette yapılsa olurmu..

ben denedim iştahımı kesmedi.kilomdada değişiklik olmadı.ama regli olduğum gündü.onun etkisiyle şiştim ve iştahlıydım.

herkesin bünyesi farklıdır. birde siz deneyin nasıl bir etki yaratacak.sonuçta 3 gün deniyeceksiniz.

heryerde ceviz suyunun zayıflattığını okudum.inşallah herkes kilolarından kurtulur.

ben denedim iştahımı kesmedi.kilomdada değişiklik olmadı.ama regli olduğum gündü.onun etkisiyle şiştim ve iştahlıydım.

herkesin bünyesi farklıdır. birde siz deneyin nasıl bir etki yaratacak.sonuçta 3 gün deniyeceksiniz.

heryerde ceviz suyunun zayıflattığını okudum.inşallah herkes kilolarından kurtulur.

ınsallah herkeste ıse yarar bende ıklk defa duydum cevız suyunun zayıflattıgını

kırmadan ve kabugu soyulmadan derken hanı agaçtan koparılıyorya uzerınde yeşil kabuğuyla beraber oylemı atıyoruz ben anlamadım tam olarak yardımcı olurmusunuz??*

kırmadan ve kabugu soyulmadan derken hanı agaçtan koparılıyorya uzerınde yeşil kabuğuyla beraber oylemı atıyoruz ben anlamadım tam olarak yardımcı olurmusunuz??*

hayır yeşil kabuğu çıkartılmış oluyorya öyle olacak.normal kabuklu yani.

bende bugun deneyeyım salı buraya yazarım cnm regl var ama olsun regl gecınce vucut cevabını verıyor her halukarda..

Ya kızlar sizde hemen etki etsin istiyorsunuz:)
Ama herkesin bünyesi metabolizması aynı değil ki herkeste aynı etkiyi göstersin...
Aslında bu kür zayıflamaktan ziyade formda tutuyor kg alımını engelliyor
Ben yaklaşık 1 yıldan fazladır kullanıyorum.
Sürekli kg kontrolü yapmadığımdan size şu zamanda şu kadar kg verdim diyemem ama
Dikkatli beslenip bu kürü kullandığımda 1-2 ayda 5-6 kg vermişimdir.
Ve ödem attırdığı kesin.

X