Bebek Beslenmesi 1 yaşındaki BEBİŞİME kahvaltıda neler VEREBİLİRİM?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

na_rin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2012
187
0
mrb kızlar kızım 1 yaşında ama pütürlü yemiyor sizce ben kahvaltıda neler verebilirim genelde sütün içine peynir,yumurta, bisküvi, ceviz falan karıştırıp veriyorum ama başka tarifleri olan varsa memnun olurum

bende kahvaltıda labne peynir, yumurta sarısı, ceviz , fındık, kuşburnu marmelatı, ekmeği az miktarda sıcak suyla ıslatıp veriyorum. çok severek yiyordu ama kızım 11 aylık bu aralar katı şeyler yemeye meraklı. farklı tarifleri ben de bekliyorum...

bende kahvaltıda labne peynir, yumurta sarısı, ceviz , fındık, kuşburnu marmelatı, ekmeği az miktarda sıcak suyla ıslatıp veriyorum. çok severek yiyordu ama kızım 11 aylık bu aralar katı şeyler yemeye meraklı. farklı tarifleri ben de bekliyorum...

canım kuş burnuı marmelatını sende duydum neden veriyorsun faydası neymiş bebeklere?

X