karın kaşıntısı

fadiming

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2012
1.621
1.323
39
merhaba arkadaşlar benim kasıklarımda kaşınma oluyor.ilerki evrelerde karın büyüdüğünden veya yırtılacaağından olurmuş ama benım daha 2 aylık.neden oluyor acaba?

karın genişlediği için kaşınır ,çatlak olmasın diye kaşınmaması lazım ama senin için çok erken bu bilemicem..

canım senin karnının kaşınması için daha çok erken neden oluğunu bilemem karın genişler büyüdüğü için kaşınır ve yırtılır yani çatlar o dönemde kaşımamamk gerekir ve bol bol nemlendirmek çünkü kuru oldumu daha çok yırtılıyor bide bu genle alakalı ne kullanırsan kullan eğer gende varsa oluyor ben en iyi kremleri aldım herşeyi yaptım ama paramparca oldum arkadaşım hiçbirşey kullanmadı o kadar söylememe rağman tane leke yok sert etler daha çok yırtılıyor.

merhaba arkadaşlar benim kasıklarımda kaşınma oluyor.ilerki evrelerde karın büyüdüğünden veya yırtılacaağından olurmuş ama benım daha 2 aylık.neden oluyor acaba?

merhabalar cnm senin kaşınması daha çok erken ama kiminin iç karnı dar olduğu için erkenden büyürmüş hemen karnı çıkarmış o yüzdende karın gerildiği için kaşınırmış belki seninde öyledir tatlım karnın genişliyor dktra sordunmu peki?:KK53:

X