Op.Dr. Kemal Fındıkçıoğlu Hasta Yorumları

persiangirl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2009
1.396
107
kızlar bırısı kemal bey ıle ılgılı bır resım bır fıkır paylassın lutfen 11 ınde burun estetıgı olacagım hıcbır resım bulamadım

Benimde ameliyat tarihim 21 haziran canim :) Evet arkadaslar daha once kendisine ameliyat olanlar lutfen deneyimlerinizi bizler ile paylasin.Resim varsa o da harika olur :)

kızlar kimse eklememiş, bari siz ekleyin de bize fikir olsun.. ben de haziranın 26 sında görüşmeye gideceğim inşallah..

Ben ve uc arkadasim ameliyat olduk bu sene Kemal Beye memnunuz, onemlisi ameliyattan once ne istediginiz tam olarak anlatmaniz, yani nasil bir burun istediginizi, ayrica herkesin burun kikirdagi sekli v.b farkli oldugu icin filmlerdeki gibi burun hayal etmek ve beklemek yanlis olur. Resimleri ekleyemedim dun, bugun tekrar album olusturup eklemeye calisacagim Mac kullandigim icin bilgisayar kabul etmiyor o islemi ama bi kere daha deniycem.

Kizlar resimleri ekledim net degil telefondan cektim ama... diger resimler evde kaldi su an isteyim... Kemal Findikciogluna 4 ay once ameliyat oldum..

acaba fiyat nedir arkadaşlar????? yardımcı olur musunuz bide sgk nın karşılaması için sağlık sorunumu olması lazım??

Oncesi sonrası resim görmek istiyoruz, lütfen kızlar ya :KK43:( ameliyat olcam çok az kaldı ama hiç Kemal hocaya ameliyat olan birinin fotografını görmedim :KK43:(

Huuu huuuu kimse yok mu?

Hadi ama bayanlar! Kemal hocanın hastaları bir toplaşın burada... Hele de onceden tecrübesi olanlar! Bir dönüş yapın lütfen...

Benim yaklaşık 2 ay oldu, çok memnundum ama kemer yerinin birazcık altında mercimek gibi bir şey var. Kemal
Hoca törpüleriz diyor ama ben tekrar aynı eziyeti çekmek istemiyorum!

Ne alemdesiniz siz? Törpü gerekirse tekrar Kemal hocaya gitmeli miyim onu bile bilmiyorum. Benim ameliyat oldugum donem hastalardan herkes şikayetçi gibi... Hemen herkeste bir sorun var :KK43:

X