Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Kuzucuğu ilk defa kreşe başlayacak anneler buraya toplanalım....

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
Merabalar oğlum dört yasında özel bi krese uç haftadır falan gidiyor son hafta her sabah giderken başka krese gitmek istiyorum diyor onu boyle görünce bende eşimin basinin etini yiyorum acaba birşeyler mi yapıyorlar diye sınıf arkadaşı bizimkine yat uyu yoksa kurtlar seni gelir keser demiş c o k sinirlendim ama arkadaşına konuş sen yat de dedim ikinci günü biri annen gelmycek demiş okuldan almaya gittiğimde beni görünce anne seni özledim dedi ki çocuğum bana hiç düşkün değildir sonra bi gün başka arkadaşı domuz demiş çocuğum bunlar duydukça. Gitmek istemiyor ama zamanla çalışacak degilmi uzuluyorum içim Icim içimi yiyo bende biraz erken alıyorum okuldan ikindi kahvaltısı sonrası cocuklra çizgi film izlettryorlr ikindi kahvaltı sonrası alıyorum okuldan oof hergun tedirginim :KK17:

Bide benim oglann tuvalet eğitimi sorunu var isi inada bindirdi kereste cisini tuvalete yapıyo evde hep altına yapıyo eşofman yıkamaktan biktim valla iki senedir uğraşıyorum:KK34: ne güzel orda yapmiyosun evde de yapma dedim oğlum orda öğretmenim üzülür dedi ben şok oldum ulen ben can degilmiyim bide orda sıkıntıdan kakasini hic yapmadı iki uç öğün yiyo ama yapmıyor ama bugün evdesjn bugün tatil dedim hemen kendini nasıl rahat hissettiyse hemenkakasini yaptı

Merhaba sevgili anneler, benim oglumda 33 aylik konuşamıyor psikiyatri ye gidiyoruz. yaşıtları ile oynamıyor.bir süre takip edip tekrar Dr gideceğiz. hafta yarım 5 gün kreşe verdim . dün ilk gündü ve daha iyi geçmişti bugün bayağı huysuzlanmis . Eve geldik hala ara ara ağlamalar filan öğretmenler 1 hafta 10 gün alışma süreci dediler . bu durumu yaşayan oldumu ? Alışırmı yoksa tam tersi daha mı kötü gelir kafam karışık .

X