İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Gögüs Modelime En uygun Sütyen Nasıl Olmalı?

womanofdarkdesirez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2011
175
0
Yıllardır gögsüme uygun sütyen modelini bulamıyorum oldukça iri gögüslerim var.95/90 Beden giyiyorum (cup olarak bilmiyorum) ama sorun gögüslerimin koltuk altı tarafından yoğun olması yani arası çok açık değil gögüslerimin ama yanlara doğru biraz o yüzden koltuk altından toparlıcak bi sütyen istiyorum ama balensiz ve yumuşak sütyen giyemiyorum kötü görünüyor.yanlardan taşıyor alttan çıkıyor çok rahatsız oluyorum.Özellikle orta kısmının nasıl olacağını bulamıyorum yani birleşiren mi yoksa ayrı tutanlardanmı almalıyım.bir kaç örnek resim ekliyorumi, sizde örnek resim ekleyebilirsiniz.hangisi doğru yardımcı olursanız çok iyi olur.

(İçinden giydiği)

aynı dertten ben de muzdaribim. pentinin toparlayıcı sütyenleri var. normalde diğer sütyenlerde 90 giyiyordum fakat onda 80 c oldu. yani daha çok toparlıyo ve güzel duruyor. tavsiye ederim.

Marks&Spencer'in toparlayıcı sütyenleri var onları deneyebilirsin..Annemden biliyorum onları kullanıyordu çünkü gayet iyi toparlıyor.

Son düzenleme:
benim göğüsler küçük, kilom çok. kase küçük, sırtım geniş, koltuk altına doğru taşan bir tipim yani . 35 yaşındayım ama hala uygun sütyeni bulamadım.

benim göğüsler küçük, kilom çok. kase küçük, sırtım geniş, koltuk altına doğru taşan bir tipim yani . 35 yaşındayım ama hala uygun sütyeni bulamadım.

senin push up modeli sütyen kullanman lazım.push up sütyen alttan süngerli desteğiyle göğüsleri yukarıya itiyor, olduğundan daha büyük gösteriyor nbb, anıl, yeni inci bu markaların push upları hem güzel hem de uygun fiyatlı.

Yıllardır gögsüme uygun sütyen modelini bulamıyorum oldukça iri gögüslerim var.95/90 Beden giyiyorum (cup olarak bilmiyorum) ama sorun gögüslerimin koltuk altı tarafından yoğun olması yani arası çok açık değil gögüslerimin ama yanlara doğru biraz o yüzden koltuk altından toparlıcak bi sütyen istiyorum ama balensiz ve yumuşak sütyen giyemiyorum kötü görünüyor.yanlardan taşıyor alttan çıkıyor çok rahatsız oluyorum.Özellikle orta kısmının nasıl olacağını bulamıyorum yani birleşiren mi yoksa ayrı tutanlardanmı almalıyım.bir kaç örnek resim ekliyorumi, sizde örnek resim ekleyebilirsiniz.hangisi doğru yardımcı olursanız çok iyi olur.

senin üstü daha kapalı gelen, süngersiz sütyenler tercih etmen lazım ki üstten bastırsın. 4. resim tam olarak olmasa da tarif ettiğim modele benziyor, üst kısmı diğerlerine göre daha derli toplu.

X