bundan güzeli yok FATMAGÜL FAKI

994296_185789128252746_1916081400_n.jpg

945905_205056629646629_407216316_n.png
995805_202011796617779_1850039305_n.png
945905_205056629646629_407216316_n.png
970877_201624473323178_395826843_n.png
531794_183582678460691_484318477_n.png

bu işlerden anlamam ama kaşlarını çatabiliyor :)

botoks işinden ben de anlamıyorum canım hiç, zaten burun ve dudak konusunda emindim estetik olduğuna botoksu duyunca şok oldum. :26: 90 lı bir kız bu kadar şey yaptırıyorsa gariplik ararım o durumda (estetik, botoks,lens).
Çatamıyor derken sanırım kırışmamasından bahsediyor olabilir çünkü cidden kırışmıyor çok fazla yüzü çok gerilmiş gibi duruyor. :KK31:
Söyleyen doktoru araştırdım bayağı ünlü bir cerrahmış, Demet akalın gibi ünlülerin doktoruymuş.. İşin uzmanı sonuçta bizden iyi bilecek.

çok hoş olmuş ve beklediğimden iyi sunuyor programı açıkçası.

çünkü çok mıy mıy geliyordu ama beni şaşırttı...

hakkını yiyemem.

güzel suratt.......:KK31::KK31::KK31::KK31:
Aslında ben pek beğenmedim başta ama sonra düşününce haksızlık ettiğimi düşündüm.Sonuçta TRTde akşam haberlerini sunmuyor bu kız.Çok heyecanlı.

Bir de burada program canlı değil milleti kandıracaklar demislerdi.Kız heyecandan ne yapacağını bilemiyor , dili dolanıyor.Canlı olmasa kırk kere çekerlerdi.Aslında keşke ilk deneyimini canlı yayında yaşamasaydı onun için iyi olacaktı.

Kusursuz bir suratı var maşAllah:)Saçına başına ne yapsa yakışıyor...

Koskoca estetik uzmanı söylüyor halen varmı yokmumu diosunuz kızlar :KK70: :KK70:

Ayrıca djcat e katılıyorum daha 1 sunumunda düzgün saç başla çıkarmadılar kızı :S favorileri yok ondan kel gibi duruyor. makyajda yaza göre aşırı ağar yapılıyor.

Sunumuna gelince amacı şohret olmak isteyen biri haaa elma sunmuş ha armut farketmez!!!

Hayır bide benim anlamadığım şey iphone 5 kullanıolar gül dahil yüksek çözünürlükte foto çekio o telefonlar arkadaş instgramdaki bütün fotolar kalitesiz :S :S anlamadım ben bişe :KK70:

vallahi biz izmir de çok güzelliğe alışık olduğumuzdan herhalde, bana bu program sunduğu halleri dahil güzel gelmiyor, bol estetikli bir esmer yurdum kızı bana göre, adriana ya benzeme çabası göze çarpıyor tabi ki, ama sonuç ı-ıh , gayet patates suratlı bana göre, aysun kayacı nın burnunu hep çok üçgen bulurdum, hep ne yapmacık görünümlü kadın hiç duruluk yok derdim, en azından beyaz tenli az da olsa avrupai güzellikte bir kız, ona bile haksızlık etmişim diyorum bu aşırı estetikli esmer yurdum kızı bu kadar sükse yapınca

Son düzenleme:
vallahi biz izmir de çok güzelliğe alışık olduğumuzdan herhalde, bana bu program sunduğu halleri dahil güzel gelmiyor, bol estetikli bir esmer yurdum kızı bana göre, adriana ya benzeme çabası göze çarpıyor tabi ki, ama sonuç ı-ıh , gayet patates suratlı bana göre, aysun kayacı nın burnunu hep çok üçgen bulurdum, hep ne yapmacık görünümlü kadın hiç duruluk yok derdim, en azından beyaz tenli az da olsa avrupai güzellikte bir kız, ona bile haksızlık etmişim diyorum bu aşırı estetikli esmer yurdum kızı bu kadar sükse yapınca

sonuna kadar katılıyorum sözlerine cnmbenim:KK9::KK9::KK9::KK9::KK19:
banada hiç güzel gelmiyor itici ve basit geliyor estetik bile kurtaramamış yani:KK37:

Beyaz ten sevdiğim halde esmer olup da simsiyah saçlı kızları görünce bitiyorum yaa.
Çook harika görünüyor.
Simsiyah saç , en çok esmerlere yakışıyor zaten.
Ama her esmere de değil tabii.
Fatmagül gibi alışkın olmadığımız, farklı tiplerdeki kızlara gidiyor bence.

Ama program sunarken suratı hoşuma gitmedi. Çok yakından çekiyorlar , ondan galiba.
Ağzı, dişleri çok öne geliyor.
Ama burada da güzel çıkmış.

14%2006%202013%20EREN%20001.avi_000487600.jpg

Son düzenleme:
O kaş arasındaki öfkeli, sinirli ruh halini yansıtan mimik herkeste yoktur hele Fatmagül gibi yaşı küçük bir kızda olmaması gayet normal ki bende de yok, kaşlarımı çatamıyorum:KK1: Güleç yüzlü, sinirli olmayan insanların ilk yaşlanma belirtileri gülünce çıkan kırışıklıklar oluyor malesef ki:KK43:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar ben Gül'ün lise çağlarını biliyorum.
Kendisi benden yaşca büyük olduğu için pek fazla samimiyetimiz yoktu.
Yapılan yorumları okuyunca ben de yorum yapmak istedim.
Estetik konusu için şunu söyleyeceğim; benim 4 5 sene önce gördüğüm Gül ile alakası yok. Yüz şekli bile çok farklı, gözleri zaten lens. Dudaklarını burnunu yaptırmış. Yüzünün şekliyle de bayağı oynanmış.
Eskiden çok pasif normal güzellikte bir kızdı. Sokakta yürüse hiç dikkat dahi çekmeyecek türden. Sonra sanırım güzelleşmek için bayağı hırslanmış.
Boyunun 163 olduğunu düşünmüyorum. Çünkü gerçekten çok çok kısa bir kızdı en fazla 160 vardır.
Hem yüz güzelliği hem fizik güzelliği olmadığı için, mesleği de hosteslik olduğu için. (Hostesleri biliyoruz genelde çok güzel düzgün fizikli ve bakımlı olurlar) Boyunu fiziğini değiştiremeyeceğine göre yüzünü baştan aşağı değiştirmiş.
Yorumları okuyunca dikkatimi şu çekti Gül'ü kainat güzeli ilan edenler var, kendilerini Gül'ün güzelliği yanında küçük görenler. Gül'ün estetiksiz halini bilen birisi olarak söylüyorum ki Suratında o kadar estetik olmasaydı ne Adrianaya benzetilirdi ne de bu kadar güzel bulunurdu. Eminim ki çoğu bayanın doğal hali Gül'ün doğal halinden kat kat güzeldir.

Neyse başka bir konuya geleceğim.
Bir arkadaşım ''trt de mi sunuyor sanki haksızlık etmişim'' tabirinde bir şey yazmış.
Ben Gül'ün survivorda olduğunu bilmiyordum. Pek Tvye bakmam burada ki yazıları görünce araştırdım sunuculuğunu izledim.
Söyleyeceğim şudur ki tamam Trt'de sunuculuk yapmıyor olabilir, ama Türkiye'nin en seçkin kanallarından birinde çalışıyor. Daha diyaframdan bile nefes almasını bilmeden çıkmış sunuculuk yapıyor. Üzerine kekeliyor, söyleyeceklerini unutuyor, karıştırıyor. Ve bence en önemlisi çok donuk sunuyor. Bir yandan da bu işin eğitimini almış okulunu okumuş bitirmiş çıksa takır takır sunacak insanlar varken çıkıpta Gül'e haksızlık ediyorum demek, aslında onca insana yapımcıya, haksızlık etmektir.

Merhaba arkadaşlar ben Gül'ün lise çağlarını biliyorum.
Kendisi benden yaşca büyük olduğu için pek fazla samimiyetimiz yoktu.
Yapılan yorumları okuyunca ben de yorum yapmak istedim.
Estetik konusu için şunu söyleyeceğim; benim 4 5 sene önce gördüğüm Gül ile alakası yok. Yüz şekli bile çok farklı, gözleri zaten lens. Dudaklarını burnunu yaptırmış. Yüzünün şekliyle de bayağı oynanmış.
Eskiden çok pasif normal güzellikte bir kızdı. Sokakta yürüse hiç dikkat dahi çekmeyecek türden. Sonra sanırım güzelleşmek için bayağı hırslanmış.
Boyunun 163 olduğunu düşünmüyorum. Çünkü gerçekten çok çok kısa bir kızdı en fazla 160 vardır.
Hem yüz güzelliği hem fizik güzelliği olmadığı için, mesleği de hosteslik olduğu için. (Hostesleri biliyoruz genelde çok güzel düzgün fizikli ve bakımlı olurlar) Boyunu fiziğini değiştiremeyeceğine göre yüzünü baştan aşağı değiştirmiş.
Yorumları okuyunca dikkatimi şu çekti Gül'ü kainat güzeli ilan edenler var, kendilerini Gül'ün güzelliği yanında küçük görenler. Gül'ün estetiksiz halini bilen birisi olarak söylüyorum ki Suratında o kadar estetik olmasaydı ne Adrianaya benzetilirdi ne de bu kadar güzel bulunurdu. Eminim ki çoğu bayanın doğal hali Gül'ün doğal halinden kat kat güzeldir.

Neyse başka bir konuya geleceğim.
Bir arkadaşım ''trt de mi sunuyor sanki haksızlık etmişim'' tabirinde bir şey yazmış.
Ben Gül'ün survivorda olduğunu bilmiyordum. Pek Tvye bakmam burada ki yazıları görünce araştırdım sunuculuğunu izledim.
Söyleyeceğim şudur ki tamam Trt'de sunuculuk yapmıyor olabilir, ama Türkiye'nin en seçkin kanallarından birinde çalışıyor. Daha diyaframdan bile nefes almasını bilmeden çıkmış sunuculuk yapıyor. Üzerine kekeliyor, söyleyeceklerini unutuyor, karıştırıyor. Ve bence en önemlisi çok donuk sunuyor. Bir yandan da bu işin eğitimini almış okulunu okumuş bitirmiş çıksa takır takır sunacak insanlar varken çıkıpta Gül'e haksızlık ediyorum demek, aslında onca insana yapımcıya, haksızlık etmektir.

Sunuculuk konusu da değil sadece, ülkede oyunculuktan bihaber olup başrol oynayanlar var maalesef.
Ben de diyorum ki bunca yıl okuyan insanlar, gerçekten iyi oynayanlar varken haksızlık değil mi bu?!
Haksızlık elbette. Ama dünya adil değil zaten. :/

liloc ;

Sorun estetikli olup olmaması değil ki.Bu kız çok çok güzel bir kız.Kolay rastlanan bir tipi yok ve ben çok beğeniyorum.Bu fikrimi hiçbir şey değiştiremez=)İsterse baştan aşağı estetik olsun ki bence değil bu kız dünyalar güzeli bir kız....O kadar=)

Ayrıca ben zaten sunuculuğunu beğenmediğimi söyledim ve keşke ilk deneyimini canlı yayında yaşamasaydı da dedim.Ama evet haksızlık da yapmamak lazım.Çünkü magazin programı sunuculuğu bence çok da yetenek isteyen bir şey değil.Çok güzel sunsa da olur sunmasa da olur.Altıüstü çeşmedeki bikinili kızların, bodrumdaki çapkın futbolcuların anonsunu yapacak.Ne kadar zor olabilir ki=)

Madem bu kadar yakından tanıyorsunuz size soralım merakımızı giderelim=)Mesela burnu nasıldı da yaptırma gereği hissetti.Ya da yüz şekli nasıldı?

VivaLaJuicy;
Ben de aslında siyah saçı esmerlere yakıştırmam, onları boğduğunu, karanlık gösterdiğini düşünürüm.Ama dediğin gibi bazılarına da inanılmaz yakışıyor.Fatmagül gibi...=)

estetikle ve lensle bile çok sıradan, alsancak ta sık rastlanan cinsten inanın bu görünümdeki kızlardan çok var ve şu tüm türkiye de gördükleri ilgiyi izmir sokaklarında görmüyorlar, böyle patates bir surata -Allah ın gücüne gitmesin tabi- bu kadar ilgiyi anlamam mümkün değil, rüyada gibiyim resmen, hadi bunu oralara birileri destek çıkarak getiriyor diyelim, bu haliyle internet ortamında bile gördüğü ilgiye ne demeli, o kadar estetikle hali buysa eski halini hiiiç görmeyelim zaten, köşe bucak saklasın kamuoyundan
bu arada liloc, boyu bacak boyundan anlaşılıyor zaten 1.60 ı görüyorsa yine iyi, bu arada estetikle bu kadar uğraşmaya sonuç buysa vasatın da altında demek ki estetiksiz hali
bir de bu kadar herşeyi ortaya çıkmasına rağmen övülmeye devam edilmesi sizde de çeşitli soru işaretleri uyandırmıyor mu kızlar

Son düzenleme:
X