bundan güzeli yok FATMAGÜL FAKI

Hatshe

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2009
602
1
henüz erken bu kız için başlık açmaya ama açan ben olmak istedim : Fatmagül fate kimdir nedir kaç yaşındadır bilmiyorum,
tek bildiğim çooooooooooooook güzel olmasıdır aynı zmanda futbolcu Tuncay şanlı nın sevgilisidir. adriana limaya benzetmişler ama bence ondan da güzel :KK34:

hakkında birşeyler bilen varsa burada paylaşsın lütfen, ben size link vereyim foto nasıl ekleniyor unuttum da :KK52: buyrun ama kalbi olan bakmasın ha:KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğraf da benden olsun o zaman :KK8:

$tuncay-sanli-fatmagul-fate.jpg

ben begenmiyorum bronz tenlileri.. begenbmedimde kızı zaten tama benziyo azcık ama adriyanayla yüzde 20 kıyaslayın ebnce gaytte normal bir kız bzim burda ne daş hatunlar var..:KK16:

evet evet belli =) ayrıca ebru polat dan da biliyoruz:KK37: hayatım şaka bir yana da "daş" hatun burada da var :KK51:
ama bu kızın taşlığı yanısıra yüzü de çok güzel :KK51: insan birini değerlendiririken acımasız olmamalı sonuçta bizlerde dünya güzeli değiliz :KK66:

Son düzenleme:
evet evet belli =) ayrıca ebru polat dan da biliyoruz:KK37: hayatım şaka bir yana da "daş" hatun burada da var :KK51:
ama bu kızın taşlığı yanısıra yüzü de çok güzel :KK51: insan birini değerlendiririken acımasız olmamalı sonuçta bizlerde dünya güzeli değiliz :KK66:

ben daş gibi hatun aoff be dıyorum zaten burda heryerde.. ama bence çingene gibi.. ayrıca evet evet belli Derken neyi kasdettiin anlayamadım? acımasız değilim daş olsun hakkını veririm. zevkler tartışılmaz. ayrıca kımın daş oldugunuda bilmezsin.. gayyet güzelim yüzüm vucudum popom gğüslerim karnım her yerim zerrek selilütüm yok ki popom çok dolgunn olmasına ragmen yuz yada vudut guzellğiylede bitmiyor kişiliği kötüdür .. insan dünya kainat güzeli olsun ama huyu pisse kıme ne fayda..

valla aynı ben:))

güzel kız nazar değmesin ama daha fazla bronzlaşmasın!!!!

Hoş kız ama ben Adriana limaya benzediğini düşünmüyorum.netten resimlerine baktım zaten neredeyse hiç resmi yok birinde suratı tam görünüyordu.Ben şahsen bir benzerlik göremedim o fotoda

bundan güzeli yok diyemeyız ama gercekten bende begendım kızı sevımlı bır yuzu var ama cok makyajlı geldı bana bıraz daha doğal olursa daha hoş durur

Çoooookkkkk güzel bir kız. Bol makyaj çok yakışıyor ayrıca yüzüne.
Ama doğal hali de güzel tabi ki. :KK31:

2.jpg
1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
en beğendiğim kız tipi keşke daha çok resmi olsa...ama çook çok beğendim hayran kaldım :KK69:

X