cam balkon mu pimapen mi olmalı ?

pimapene karar verdik cam balkon olarak bu işle uğraşanlar gerek görmediler ben orayı bir nevi ardiye olarak kullanacağımdan bunun uygun olacağını söylediler hakkımızda hayırlısı bakalım yapılsın eklerim resmini size yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkürler :KK16::KK16::KK16::KK16:

canım ben eğer balkon genişse ,ve takım koyup oturmak istersen diye cam balkonu tercih et dedim benim öyle çünki yani öte beri koymak için kullanmıyorum,eğer ardiye gibi kullanacaksan tabiki gereksiz yani arkadaşların dediği doğru tabiki o zaman pimapen,inşallah istediğin gibi olur...

evet ıvır zıvır yeri olacak o yüzden pimapende karar kıldık

Isıcamlı cambalkon varmış, ben de eşimle araştırıyorum. Albert Genau Hera Cambalkon diye ararsanız çıkıyor.

cam balkon, yazın açıp, açık balkon gibi kullanabilirsin, silinme açısından çok pratik, görsek açıdan şık

fakat kışın kullanışsız, çok soğuk geçiriyor çıkıp oturamazsın hele kapısını kapalı tutuyorsan sokakla aynı soğuklukta oluyor neredeyse, benim 2 balkonum var biri pimapen diğeri cam balkon o nedenle bende sıkıntı olmadı fakat tek balkonum olsa pimapen yaptırırdım ben balkonda oturmayı seviyorum çünkü :)

eskiden pek yoktu ama şimdi ortadan açılan pimapenler var balkonundaki alan müsaitse öyle bişey düşünebilirsin, iki kanadıda sonuna kadar açtığında neredeyse açık balkon oluyor hemde silinmesi daha kolay oluyor içeri doğru açıldığı için

Kesinlikle cam balkon tabiiki. Hem daha güzel gözüküyor hemde cam sağlık biliyorsunuz ki.. Siz pimapen de karar kılmışsınız ama bence fikrinizden hemen vazcayın :)

X