hayatımda hiç bu kadar korkmamıştım

cancanpamuk

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2012
53
0
3 hafta önce eşimle birlikte olduk 24 saat içinde ertesi gün hapı kullandım. şimdi ise adetim 6 gün gecikti. gebelik testi yaptı boş çıktı hiçbişe çıkmadı napıcam bilmiorummm. :KK43:

canım boş derken hiç çizgi yok diyorsan mutlaka bir çizgi çıkmalı.test bozuk veya yanlış o zaman.tekrarla. hayırlısı olsun hakkınızda..

Testi,aynen üzerinde yazdığı gibi yapmalısın.
Ertesi gün hapı neymiş diye merak edip bakmıştım,adette düzensizlik yapıyormuş.
Ayrıca stresten de adet gecikir.Ne kadar beklersen o kadar gecikiyor.

Bu kadar sıkılacağına,yeni bir test alıp yapabilirsin.

Bir de ertesi gün hapının sayfasında yan etkileri yazıyor,oraya bakabilirsin.

çok araştırma yaptım aslında sonunda çareyi burda paylaşmakta buldum. yan etkilerinde bi kaç gün içinde kanama olur dio ama ben hiç kanama olmadımm.

Yan etkiler :

Ertesi gün hapı bir kadınlık hormonu içerdiği için kullanımdan sonra geçici olarak adet düzensizliğine veya lekenme tarzında kanamalara yol açabilir.
Adet kanaması beklenen tarihten birkaç gün önce veya sonra başlayabilir, yeni bitmiş olan bir adet kanaması kısa süre için tekrarlayabilir. Bunlar beklenen yan etkilerdir.

bide ben bu hapı adetimin bittiği gün kullandım bilmiorum en iyisi yeniden test yapmakk hemde hemen şimdii..

nasıl yani ertesi gün hapı ilişkiden sonra kullanılır adetliykende ilişki olmaz ama siz adetimden sonra kullandım demişsiniz ya yanlış bişi var bu cümlede:44:

Ertesi gün hapı var evet hamile kalma riski oldugunda içiliyor 24 saatte içilmesi gerekiyor döllenmenin gerçekleşmemesi için

ben kullandım ertesi gün hapı zaten ayda 1 alınabilen 2 adet hap, adet oldum 15.gün de bu hapı kullandım 10gun sonra tekrar kanamam basladı, ellerim titredi hep o ay kansızlık oldu heralde

X