PRP yaptıranlar,yaptırmayı düşünenler ?

Bugun prp ve mezoterapi uygulamasanin ikinci seansini oldum ilk uygulamasa sonrasi botoks gibi bir etki beklemistim ertesi gunu hop hersey guzel olcak ama yanlis bir dusunce ilk uygulama sonrasi 15gun sonra etkilerini gormeye basladim suanda hersey cok guzel lekelerimde acilma mimik kirisikliklarimda azalma ve ufak tefek sivilce izlerimin azaldigini gorudum yaptircak olan arkadaslara kesinlikle ilk seansinizin ikinci gunu bir etki bekleyip benim gibi umutsuzluga kapilmayin hersey suanda yolunda gelismeleri yazicam bu arada uygulama sirasinda daki aci evet cok fena ben cok zor katlaniyorum okadar uyustursalarda hissediyosun ama deyermi suanda gorduklerim dogrultusunda bu aciya deger

Kizlar botoks mu prp mi sizce bide izmir de tavsiye edeceğiniz yer var mi?

Merhaba;
Bir çok konuyu araştırıp yapılan yorumları inceliyorum. PRP yaptıracağım sanırım. Hatta aklımda PRP Markasınıda netleştirdim. Araştırmalarım ve konuştuğum doktorlar DPG PRP markasını önerdi. PRP tedavisinde ise konuda arkadaşlarımızın belirttiği gibi anında hemen bir etki sağlamıyor. Gözle görülür değişimler 2 hafta sonra başlıyormuş. 2. Ay itibariyle iyileşme düzeyi artar 6. Aya kadar devam eder diyorlar. Ayda 1 seans öneriliyor ve genellikle 2-4 seans PRP yeterli oluyormuş.

Bu süre içerisinde doktordan ya da markadan kaynaklı yaşayabileceğim ne tarz olumsuzluklar olur sizce. Büyük bir hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum. Yorumlarınızı bekliyorum

Arkadaşlar merhaba ben düzenli 2 yıldır Prp yaptırıyorum.Ben çok faydasını gördüm hem saçım için hem cildim için yaptırıyorum.Kesinlikle tavsiye ediyorum yılda 3 kur şeklinde yaptırıyorum sorularınız olursa yardimci olurum

Merhaba,

İstanbul anadolu yakasında prp yaptıracağım iyi bir yer arıyorum. bazı özel hastaneleri düşünüyorum ama emin olamadım. Önerisi olan var mı?

Ankara'da kesinlikle Fulya Tezel derim başka da hiçbir şey demem!!

Saçlarım için yaptırıp çok memnun kaldığım bir çözüm şimdide saç dolgusu için araştırmadayım dahada çoğalmasını istiyorum seyrek saçlarım için Mehmet Akgün e yaptırıyorum öneririm.

evet yapılıyor. Ancak her yerde yaptırmamanı tavsıye ederım. Prp kan ayrıstırma cıhazının kalıtesınden derma roller markasına kadar dogru bı yer olsun. ben aylarca arastırıp oyle gıttım bı doktora. ve sonuc ınanılmaz.. eger hala yaptırmayı dusunuyorsan telefonunu falan ıletırım sana .. bı de tabı ıstanbuldaysan
merhaba doktor adını yerini öğrenme şansım var mı:)

saç prpsi yaptırdım.
prp etkili bir yöntem değil. istanbulda birçok farklı kliniğe gittim fiyatlar ortalama olarak aynı. genelde 3 seans öneriliyor.
birisi marka demiş, prp de marka diye bişiy yok. zaten kanınızı alıp size enjekte ediyorlar. mezoterapi için farklı markalar olduğu söyleniyor evet. tedavinin üstünden 2 ay geçti bende herhangi bir gözle görülür etki olmadı. zaten dürüst hekimler şunu söylüyorlar; herhangi bir saç çıkartıcı veya dolgunlaştırıcı etki yok. ama var olanı korumak için bir tedavi yöntemi bu. o da sonuçları tamamen rastlantısal.
internette bazı videolarda yeni saç oluşumunu desteklediği söyleniyor laf arasında. arkadaşlar oradaki kelime oyunu şu; tedavi var olan saçları güçlendirmeye yönelik olduğu için yeni saç köklerinde canlanma gözlenebilir deniyor. yurtdışındaki kaynaklarda da böyle geçiyor bu arada. yani bu işlem sadece türkiyede yapılmıyor. ama bu canlanma belki 1-2 kıl. tabi bu konu sanki açılan bölgelerde yeni saç çıkacakmış gibi anlaşılıyor. özellikle bu konuyu belirtmek için yazıyorum.
yeni saç beklentiniz varsa yaptırmayın.
ben yapılacak herşeyi yaptım demek için denemek istiyorsanız tek iyi tarafı herhangi bir yan etkisi yok.

Ben yaptiriyorum.Memnunum. Beykentte bir klinikte iranli dra yaptiriyorum. Seansi 500. Yuzumde aktif sivilce malezma skar izleri oldugu icin 6 seans aldim. Bugun 4.seans yapildi. Toparlanma ve skar izlerinde kuculme var. 3 seans sonrasi fark gozlemlendigini soyluyor dr ve saniyorum en az 4 seans yapiyor.

Ben yaptiriyorum.Memnunum. Beykentte bir klinikte iranli dra yaptiriyorum. Seansi 500. Yuzumde aktif sivilce malezma skar izleri oldugu icin 6 seans aldim. Bugun 4.seans yapildi. Toparlanma ve skar izlerinde kuculme var. 3 seans sonrasi fark gozlemlendigini soyluyor dr ve saniyorum en az 4 seans yapiyor.
Melıs mosavı mı ne dımı ıyı bır dr oldugunu dusunmuyorum ben o kadının.arkadasımın cocugu yarlalandı ona gıttı daha kotu oldu yarası bılemedım

Bende yüzümdeki Lekeler için yaptırdım ancak hiç bir fark göremedim seans ücreti 1000 TL den 2 seans aldım gerçekten de verdiğim para boşuna gitti

prp fiyatları 2019 yılı fiyatları hakkında bilgi sahibi olan var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
X