PRP yaptıranlar,yaptırmayı düşünenler ?

Kişinin kendinden alınmış bir miktar kadar kan belli bir takım işlemden geçirildikten sonra ayrıştırılmış trombositlerin cilde enjekte edilme işlemidir. Trombositler vücudumuzda yapılandırıcı ve onarıcı görevleri olan, yaralı dokunun iyileşme sürecini başlatan hücrelerdir. Dolayısıyla kendi dokunuzun yapılandırıcı hücrelerini cildimize enjeksiyon yöntemiyle verdikten sonra o bölgede yeni doku uyarımı başlar. Doku dengesi ve yenilenmesi hızlanır. Anti-aging uygulamalarında photo yaşlanma, akne skarları, hiperpigmentasyon, yara-yanık izleri, kolajen ve elastin kaybına bağlı yüz kontürünün bozulması ve kırışıklıklar bu yöntemle tedavi edilir. Güvenli ve hızlı bir uygulamadır. Doku yenilenmesi 3 gün içerisinde başlayıp 3 hafta içerisinde maksimum düzeye ulaşır. Her bir seansın etkisi en az 3 ay sürer. Arka arkaya yapılan ihtiyaca göre belirlenmiş toplam seans sayısı ve takiben yine cilt ihtiyacına göre belirlenmiş ara seanslar hekim tarafından düzenlenir. Fiyatlar 600-750 TL aralığındadır. Piyasada bu işi yapan çok fazla klinik olabilir ancak önemli olan güvenilir ve hijyenik koşullara uygun bir klinikte doğru bir doktorun bu işlemleri uygulamasıdır.

Sen yaptırdın mı ?

Arkadaşlar demin bir yere telf. açtım kit kaça satıyorlar diye :26: ellerinde yerli kitler varmış ve fiyatımız 70 euro dedi :/

haha yerli kit mi? hiç güleceğim yoktu
markası neymiş, hangi firma üretiyormuş, kit içinde hangi etken madde varmış
maritsa bunları sorsaydın keşke
ben hiç inanmadım bu dedikleri laflara

maritsacım tekrar arar mısın? bence bu işte bi iş var

Canım ben, yüz yogası yapmıyorum fakat sabah ve akşam düzenli sakız çiğniyorum sabah 5 dakika akşam 5 dakika şeklinde. Kolajen tabletini Amerika menşeeli bir siteden satın aldım dr' best diye bir marka henüz gelmedi bakalım eli kulağında ayrıca omega 3 te aldım gelişmeleri yazarım.

merhaba kolajen hapını hangi siteden aldınız gümrüğe takılmıyor mu?
ben de almak isterim fiyatı nedir acaba?isterseniz bana özel mesaj yazın buraya yazmak istemezseniz ,teşekkürler

haha yerli kit mi? hiç güleceğim yoktu
markası neymiş, hangi firma üretiyormuş, kit içinde hangi etken madde varmış
maritsa bunları sorsaydın keşke
ben hiç inanmadım bu dedikleri laflara

maritsacım tekrar arar mısın? bence bu işte bi iş var

Canım içeriğini mail atar mısınız adresime diye söyledim .
Sonra ses seda gelmedi :KK50:

Bana dedikleri şuydu :KK30: yurtdışından gelen kitler pahalı olduğu için pek talep olmuyoruş ,dolayısla mallar ellerinde patlıyormuş .
Şu an hemen hemen her yere biz bunu satıyoruz dedi adamlar.

Ben sana sorduğum yerinin adresini vereyim ,sen de bir mail at olur mu ?

Canım içeriğini mail atar mısınız adresime diye söyledim .
Sonra ses seda gelmedi :KK50:

Bana dedikleri şuydu :KK30: yurtdışından gelen kitler pahalı olduğu için pek talep olmuyoruş ,dolayısla mallar ellerinde patlıyormuş .
Şu an hemen hemen her yere biz bunu satıyoruz dedi adamlar.

Ben sana sorduğum yerinin adresini vereyim ,sen de bir mail at olur mu ?

canım firma adını ya da mail adres ve telini bana yazar mısın
ben bi ariyim, eğer dürüstlerse alırız
yerli diye es geice diliz ama ellerinde patlaması imkansız
çünk tr deki doktorlar onlardan alır yanı yerli mal illa kotu diye bişi yok
bakalım üetim izinleri varmıymıs?

denizcim, mesajlarına 10 ar dk geçmeden yanıt veremiyormusum 3. mesajımı burdan yazmak zorundayım
canım; voluma ile ultra 4 aynı üründür

farklı ülkelerde farklı isimlerle satılır

yani ultra4= voluma

keşke 800 tl ye yapan doktora gitseydin, ama olan olmuş

canım ozelden sana bi mesaj yazıcam su an yollayamıyorum lütfen benim mesajımı almadan yeni bir hamle bir telefon gorusmesi filan sakın yapmaaaaa
biraz sakin ol
adamı arıycaz ama önce konuşmamız lazım

bu gece 23 gibi msn de ol tamam mı

Son düzenleme:
canım firma adını ya da mail adres ve telini bana yazar mısın
ben bi ariyim, eğer dürüstlerse alırız
yerli diye es geice diliz ama ellerinde patlaması imkansız
çünk tr deki doktorlar onlardan alır yanı yerli mal illa kotu diye bişi yok
bakalım üetim izinleri varmıymıs?

Sen bu yerle gorustun mu ?
Uretim izinleri ve icerikleri hakkinda.
Neden oranin fiyatlari ucuzmus ki .

Son düzenleme:
Bugun bir arkadasima botox icin gittigim bir guzellik merkezinde ben de biseyler yaptirmak istedigimi soyledim. Cildimin hafif sarkmis olmasi yorgun gorunmesi ve renksizligi sebebiyle prp onerdiler. Cok sormadim arastirmadim. 3 seansa tamam dedim ucreti odedim ve isleme basladik. Basta emla kremle uyusturuldu ardindan kanimi aldilar ve makinede ayristirarak sari renkli bir sivi elde ettiler. Bu siviyi yuzumun ve boynumun her yerine enjekte ettiler. Sikintili bolumlere biraz daha fazla olacak sekilde siviyi bitirdiler. Fazla heyecanli oldugumdan ne kutuya ne kite baktim zaten boyle bir kitten de simdi haberim oldu. 2. seansta soracagim artik nedir bu kit, kullanilmis mi vs.. Aci degil mi minik isiriklar hissettim. Boyle kurdanla basiliyomus gibi. Fazla kullandigi yerlerde yanma oldu. Sonuc olarak dayanilmayacak bir aci degil. Islem bitince temizleyip bir krem surduler. Aynayi aldim yuzume baktim sasirdim cok. Tum yuzum cicek hastasi olmusum gibi kirmizi kirmizi benekler :) Tabii disari cikacagimdan hemen kapatici surup hallettiler. Aksam hafif odem oldu bu ilactan degil yapilan ignelerden dolayi imis. 3 gunde fark olur diyorlardi ama ben simdiden bi renklenme hissettim.. Bilemiyorum yapan kadin kendine de yaptirmis ve bebek gibi cildi vardi. Hic makyajsizdi ve yasi da sanirim 40in ustunde idi. Sonuclari daha sonra yazarim. Su kit isi kafami karistirdi cunki ucuz degil gayet maliyetli bir islemdi. Yine de yaptirdigim yer ordaki sicak ortam ve kisilerin ilgisinden cok memnun kaldim.

Bugun bir arkadasima botox icin gittigim bir guzellik merkezinde ben de biseyler yaptirmak istedigimi soyledim. Cildimin hafif sarkmis olmasi yorgun gorunmesi ve renksizligi sebebiyle prp onerdiler. Cok sormadim arastirmadim. 3 seansa tamam dedim ucreti odedim ve isleme basladik. Basta emla kremle uyusturuldu ardindan kanimi aldilar ve makinede ayristirarak sari renkli bir sivi elde ettiler. Bu siviyi yuzumun ve boynumun her yerine enjekte ettiler. Sikintili bolumlere biraz daha fazla olacak sekilde siviyi bitirdiler. Fazla heyecanli oldugumdan ne kutuya ne kite baktim zaten boyle bir kitten de simdi haberim oldu. 2. seansta soracagim artik nedir bu kit, kullanilmis mi vs.. Aci degil mi minik isiriklar hissettim. Boyle kurdanla basiliyomus gibi. Fazla kullandigi yerlerde yanma oldu. Sonuc olarak dayanilmayacak bir aci degil. Islem bitince temizleyip bir krem surduler. Aynayi aldim yuzume baktim sasirdim cok. Tum yuzum cicek hastasi olmusum gibi kirmizi kirmizi benekler :) Tabii disari cikacagimdan hemen kapatici surup hallettiler. Aksam hafif odem oldu bu ilactan degil yapilan ignelerden dolayi imis. 3 gunde fark olur diyorlardi ama ben simdiden bi renklenme hissettim.. Bilemiyorum yapan kadin kendine de yaptirmis ve bebek gibi cildi vardi. Hic makyajsizdi ve yasi da sanirim 40in ustunde idi. Sonuclari daha sonra yazarim. Su kit isi kafami karistirdi cunki ucuz degil gayet maliyetli bir islemdi. Yine de yaptirdigim yer ordaki sicak ortam ve kisilerin ilgisinden cok memnun kaldim.
Canım geçmiş olsun:nazar:
Fayda göreceğine eminim. Çünkü benim de bir arkadaşım yaptırdı ve gayet memnun. Hem de o denli memnun kaldı ki 6 seans yaptırdı. Cildi parladı ve sıkılaştı resmen. Acaba kaça anlaştın? 3 seansa ne kadar vereceksin?

Canım geçmiş olsun:nazar:
Fayda göreceğine eminim. Çünkü benim de bir arkadaşım yaptırdı ve gayet memnun. Hem de o denli memnun kaldı ki 6 seans yaptırdı. Cildi parladı ve sıkılaştı resmen. Acaba kaça anlaştın? 3 seansa ne kadar vereceksin?

Merhaba arkadaşlar,

bahsettiğiniz işlemi hiç bilmiyordum. Anlattığınız kadarıyla güzel görünüyor. ben 34 yaşındayım. yanaklarımda hafif sarkma başladı bence. bir de sigara kullandığım için yüzüm çok soluk görünüyor makyajsız. Bu işlemi nerede yaptırdınız? 3 seans yeterli olacakmıymış? Peki ne kadar sürede bir tekrarlamak gerekiyormuş. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Kızlar nerde yaptırdığınızıda yazın lütfen .

Benim sorduğum bir yer tek seansa 500 dedi .

arkadaşlar ben de yoğun bir araştırmadan sonra prp yaptırdım. 5gün oldu yaptıralı ve gerçekten de bir parlaklık hissettim.şimdiden böyle ise sanırım 3 veya 4 uygulama sonra çok güzel sonuçlar bizleri bekliyor. bence fiyatı yaşlanmamızı geciktircek ise gerçekten değer. 3 seanstan oluşan bir kürü her yıl yaparsak asıl amacımıza kavuşuruz bence. hele yaşı 30larında olanlar için söylüyorum şimdiden başlayın daha çizikler başlamadan. zaten ona buna boş paralar harcayacağımıza kesin çözüm ama biraz daha pahalı olan uygulamalara yönelirsek hem cildimizi hem de cebimizi ve en önemlisi de mutluluk ve özgüvenimizi kazanırız.
bu arada cildinde çok ciddi hasarlar olan ( akne izleri vs) varsa doktorunuza roller tekniğiyle prp uygulaması yapmasını isteyin. roller dedğim şey bir iğne topluluğundan oluşan ve dönen ufak bir mekanizma. mantığı şu şekilde işliyor. yüzünüze tek tek iğne sokmaktan ziyade yüzünüzde bu roller denilen şeyi sürülüyor ve tek tek iğne sokmaya göre hem daha fazla iğne sokulmuş oluyor hem de o çok hasarlı yerlerde biraz daha fazla çalışarak orada mikro düzeyde bir hasar yaratılıyor. normalde cilt hasarlı yapıyı onarmak için yoğun bir şekilde çalışıyor. hele bide bu yapay hasarlı yere prp de kullanılan kanımız yedirilince e artık tadından yenmiyor:))) yapay hasar derken mikro düzeyde korkmayın hemen ertesi gün hiçbişey kalmıyor zaten belli olmuyor.
diğer önemli bir konu doktorunuza ozonize zeytinyağını sorun. benim doktorum bu uygulamadan sonra bunu önerdi. her akşam sürüyorun ve boşverin diğer boş boş kremleri bunu kullanın. ama kokusu çok hoş diil şimdiden söyliyim:))
şimdi gelelim herkesin ençok merak ettiği soruya fiyatı ve nereden yaptırdın:) normalde 650 tl ama paket olarak alınca ortalama 500e falan denk geliyor. ama anlattıklarıma göre değmez mi. arkadaşlar nereden yaptırdığım konusuna gelince bunu 2 veya 3üncü uygulamadan sonra kesin sonuçlarını gördüğümde olumlu ya da olumsuz kesin bilgi vericem. nolur nolmaz diye yanlış yönlendirmek istemem çünkü. ama en büyük eksiğimiz kimse kusura bakmasın ama yok çok güzel oldu veya çok kötü oldu diyoruz ama bu yerleri iyi ya da kötü buradan açıklamıyoruz. güzel biyer varsa söyleyelim buradaki arkadaşlar olarak oraya yönlenelim aynı şekilde kötüyse de söyleyelim ki paramızı boş yerlere ve umutlara harcamayalım. sonuçtan paradan çok daha önemli olan umutlarımız var bizim. diğer seansım 5 nisanda. kesin yazıcam arkadaşlar. umarım yardımım olmuştur

etkileri uzun süre sürüyormuş canım ama yılda 1 kür yaptırdığın takdirde gerçekten kalıcı bir güzellik geliyormuş. bu arada bir kür demek ortalama 2 haftada bir yapılan 3 seanstan oluşuyor. yani kalıcı güzellik demek her yıl bi 1500 tl yi gözden çıkarmak demek:) ama bence değer..

X