PRP yaptıranlar,yaptırmayı düşünenler ?

Dolgunluk degilde bence parlaklik duruluk oluyor..fiyati cok yuksek ben en uygun 400 olarak buldum ana bizim yaptirdigimiz yerde baska islemler yapildigi icin kampanya olarak yapmislardi..mezolifttide merak ediyorum aslinda..

mrblar prp konusunda gördüğümü söylemem gerekirse yüzde bi müddetten sonra olumlu sonucu alan bi yakınımı gördüm belli bi zamandan sonra yüzünden farkedilir bi düzelme olduğunu farkettiriyo bende düşünmüyo değilim ama aklımda soru işaretleri var bunun için bu hafta içi yaknımın yaptırdığı yere gidicem birebir doktorla görüştükten sonra umarım tatmin edici sonuçları alırım ve sizede mutlu haberler verebilrim yaptıranlar varsa onlarında bilgilerine ihtiyacımız var

mrblar prp uygulamasını araştırdığım kadarıyla baya yapan yer çıktı aklımı karma karışık bir duruma getirdiler 50 tl fiyat söyleyende var 500 tl nasıl bir durum ki bu kadar fark olabiliyor anlamış değildim konuyu biraz derinlemesine inceleynce tedavinin detayınıda,insanları sömürmek için yapanlarıda duymak hiç kaçınılmaz!!! Düşük fiyata yapanların nedenine gelince bizden alınan kanı işlemden geçirip değişik maddelere ayırıyorlarmış en faydasız yeri tekrar geri bize verecek kadar paranın kölesi insanlarda varmış yazıklar olsun demektten başka bişey diyemyrm sizlere tavsiyem bi işe kalkışcksın iyice araştırmanız sağlıkl günler bizlerle olsun

Arkadaşlar PRP yaptırmayı düşünüyordum ama sanırım ciltteki ince kırışıklıklara, leke vb. gibi şeylere iyi geliyormuş. Oysaki bende kırışıklık yok ama yüz ovalimde bir kayıp, hafif sarkma var. Ultherapy düşündüm ama çok pahalı ve herkeste iyi sonuç vermiyormuş. Acaba ne yapsan ne etsem ne önerirsiniz? Prp den mennun kalan var mı? Bir ses verin?

mrblar prp uygulamasını araştırdığım kadarıyla baya yapan yer çıktı aklımı karma karışık bir duruma getirdiler 50 tl fiyat söyleyende var 500 tl nasıl bir durum ki bu kadar fark olabiliyor anlamış değildim konuyu biraz derinlemesine inceleynce tedavinin detayınıda,insanları sömürmek için yapanlarıda duymak hiç kaçınılmaz!!! Düşük fiyata yapanların nedenine gelince bizden alınan kanı işlemden geçirip değişik maddelere ayırıyorlarmış en faydasız yeri tekrar geri bize verecek kadar paranın kölesi insanlarda varmış yazıklar olsun demektten başka bişey diyemyrm sizlere tavsiyem bi işe kalkışcksın iyice araştırmanız sağlıkl günler bizlerle olsun

mervecim 50 tl nası oluyor? acaba direk kanı alıp ayrıstırıp enjekte edenler var onlar mı 50 tl istiyor
bu çok yaygın bir uygulama çünkü
yoksa regenlab ın kitini alıp uygulama yapıyorsa ben sordum getirten firma kit zaten 250 euro dan başlıyor --yalan olmasın---400 euroya kadar içerdiği ilaç ve tüp sayısına göre regenlab ın prp kitleri değişik fiyatta zaten
eğer bu kitle yapıyorsa ne ala
yok direk kandan alıyorsa 50 fena değil
yaşı çok büyük olmayanlar düşünebilir

Arkadaşlar PRP yaptırmayı düşünüyordum ama sanırım ciltteki ince kırışıklıklara, leke vb. gibi şeylere iyi geliyormuş. Oysaki bende kırışıklık yok ama yüz ovalimde bir kayıp, hafif sarkma var. Ultherapy düşündüm ama çok pahalı ve herkeste iyi sonuç vermiyormuş. Acaba ne yapsan ne etsem ne önerirsiniz? Prp den mennun kalan var mı? Bir ses verin?

ben prp yi öneririm içinde büyüme faktörleri var
leke, kırışık sarkma genel amaçlı cildi yaşlı kötü gösteren herşeye iyi geliyor
regenlab ın sayfasına girerseniz resimlerle sonuçlar var
bence prp iyi birşey ama pahalı ,yine de sağlığımız ve güzelliğimiz için herşeyi feda etmeye değer
sarksak bizi kim kurtarıcak??? ne sürersen sür yakışmıyor, kendimden biliyorum

Bu işlemde , mezoterapideki gibi malzeme masrafı yok sonuçta kendi kanını alıp santirifüjde ayırıp yüze enjekte ediyorlar. Neden bukadar pahalı yapıldığına bir anlam veremiyorum belki de yeni bir uygulama diye. 750 -1000 ytl lerden bahsediyorlar. Sonucunu göremediğim birşeye bu kadar para vermek ne bileyim zulh geliyor. Daha sonra belki ucuzlar.

Bu işlemde , mezoterapideki gibi malzeme masrafı yok sonuçta kendi kanını alıp santirifüjde ayırıp yüze enjekte ediyorlar. Neden bukadar pahalı yapıldığına bir anlam veremiyorum belki de yeni bir uygulama diye. 750 -1000 ytl lerden bahsediyorlar. Sonucunu göremediğim birşeye bu kadar para vermek ne bileyim zulh geliyor. Daha sonra belki ucuzlar.

bu fiyat seans başına mı geçerli ?

volupte, benim bahsettiğim asıl prp işleminde bir kit kullanılıyor
yani santrifüjde işlem gören kan özel ve içinde hücreleri çoğaltan/belki de aktive eden bir hale getiren bir ilaç içeriyor
kitlerin fiyatlarının farklı farklı olduğunu bana getiren firma söyledi

sanırım tüp sayısı arttıkca kullanılan ilaç miktarı vs artıyordur ona göre malzeme vardır içinde

aman dikkat, bu bahsettiğim sadece regenlab ın kiti kullanılır ise pahalı olabilir, ki asıl sonucu sanırım bu veriyor

fakat diger yöntemle, yani kendi kanımızı alıp işleme sokup cilde enjekte etmek için 50 tl bile bence çok

20 veririm ,sıraya girmek isteyen doktorlar adlarını yazdırsınlar
:KK23:

Evet seans başı bu fiyatlardan bahsediliyor birde gözle görülür bir fark görüp göremeyeceğimi bilmeden tak diye bukadar para vermek ne bileyim?

işte kiti sormak, ve işlem esnasında görmek istemek lazım...

bir tek marka üretiyor prp kitini diye biliyorum; Regenlab...

santrifüjde öylesine işlem görmüş kanı enjekte etmek için böyle fahiş fiyatlar talep edenler insanlıklarından utansınlar

hastanın da uyanık olması, işlemden önce kitten bahsetmesi ve kitte işlem yapılmazsa ücret ödemeyeceğini söylemesi lazım

750 çok yüksek tek seans için

ilk geldiginde bile 500 e yapan tıp doktorları vardı ..

nerdeyse 3 yıl geçti ,gittikçe fiyatı mı artıyor ??

Evet seans başı bu fiyatlardan bahsediliyor birde gözle görülür bir fark görüp göremeyeceğimi bilmeden tak diye bukadar para vermek ne bileyim?

santrifüjde öylesine işlem görmüş kanı enjekte etmek için böyle fahiş fiyatlar talep edenler insanlıklarından utansınlar

hastanın da uyanık olması, işlemden önce kitten bahsetmesi ve kitte işlem yapılmazsa ücret ödemeyeceğini söylemesi lazım

Canım aydınlattığın için çok teşekkürler . Ben böyle bir kitin varlığını bilmiyordum açıkçası marka sorgulayıp doktorada bunu yansıtmak daha iyi olacak tabi.

ben kampanyalı prp fiyatlarını duyunca önce kendi doktorumdan da bilgi almak istedim danışmanı bilgi verdi bugün. regenlab kit kullanıyoruz dedi. ben de içeriğinde ilaç olup olmadığını sordugumda içeriğinde ilaç vs olmadığını soyledi. siteye de girdiğimde içinde tüp iğne vs kapalı hijyenik bir kutu oldugunu gördüm . 3 seans için 2000 tl istediler. oysa kampanyalı olarak yapan yeri aradığımda kendileri de aynı şekilde yaptıklarını söylediler(kiti sormadım soracağım). her iki işlemi de doktor yapıyormuş. kampanyalı yerle gidip görüşeceğim.

X