İzmirde dolgu yaptıranlar ya da yaptırmayı düşünler

25 msjı doldurman gerek dio şaka yapıo heralde :KK70: şöle söliyim çok doğal uyguluo bakıosun aynaya istediğin yere yine ekleme yapıo..gerçi ben araştırma yapmadım güvendiğim için ilk uğur beye yaptırdım :)

juvederm vobella (yanlış yazıo olabilirm :):) kullandı ilk yapışında 500 dü fiyatı tabi sonrakinde biraz daha indirim yaptı :)

dolguyu yarı yarıya bölüşmek isteyen var mı

Ya kusura bakma tam takip edemedim genel topici okuyordum şimdi izmir için özel bi tane açıldığını görünce buradan devam edeyim dedim. Sen Yasemin hanıma yaptırdın mı dolguyu ikinci kere için mi bölüşecek birini arıyorsun?

yasemen hanımın yaptıgı dudak dolgularını görsek...
izmirde hangi doktor dudak dolgusunda çok iyi?
tavsiye?

Ya kusura bakma tam takip edemedim genel topici okuyordum şimdi izmir için özel bi tane açıldığını görünce buradan devam edeyim dedim. Sen Yasemin hanıma yaptırdın mı dolguyu ikinci kere için mi bölüşecek birini arıyorsun?

evet .baska bir doktorda olabilir juvederm kullanan .

Son düzenleme:
kızlar bende izmirde oturuyorum mola estetik diye bir ye var orada yaptıran var mı acaba veya başaka yerde yaptırıp memnun kalan varsa fiyatı nekadardır şuan ekonomik durum pek müsait değil düzelince kesin yaptırcam ben öyle abartı değilde böyle kontur deniyo sanırım doğal dursun
çooooook istiyorum teknikler falan varmış galiba

kızlar bende izmirde oturuyorum mola estetik diye bir ye var orada yaptıran var mı acaba veya başaka yerde yaptırıp memnun kalan varsa fiyatı nekadardır şuan ekonomik durum pek müsait değil düzelince kesin yaptırcam ben öyle abartı değilde böyle kontur deniyo sanırım doğal dursun

kullandıgı madde ve el marifeti onemli bu konuda.
genelde 1 cc 700-800 tl arasında yapıyor doktorlar.
bolusursen yarı yarıya gelir fiyat .

Izmirde yasemen hanima devamli gidiyorum.dolgu yaptiracagim yeniden.bolusmek isteyen var mi en az 2 kisi lazim acil

Izmirde yasemen hanima devamli gidiyorum.dolgu yaptiracagim yeniden.bolusmek isteyen var mi en az 2 kisi lazim acil
Ben de Yasemin Hanıma tekrar gidip dolgumu yeniletmek istiyorum. Yaptıralı 3 ayoldu ama bana ilk gittiğimde 2. uygulamanın gerekeceğini söylemişti Yasemin Hanım. Haklıymış da. Ve eski haline göre o kadar az bir farkı var ki dudaklarımın.. Anlamadığım şey; sizler bir dolguyu 2,3 kişi paylaştığınızda bu size nasıl yetebiliyor? :S:S:S

Ben de Yasemin Hanıma tekrar gidip dolgumu yeniletmek istiyorum. Yaptıralı 3 ayoldu ama bana ilk gittiğimde 2. uygulamanın gerekeceğini söylemişti Yasemin Hanım. Haklıymış da. Ve eski haline göre o kadar az bir farkı var ki dudaklarımın.. Anlamadığım şey; sizler bir dolguyu 2,3 kişi paylaştığınızda bu size nasıl yetebiliyor? :S:S:S

herkesin orijinal dudak kalınlığı bir değil ondan .
kalın dudaklı olup biraz daha dolgun isteyene hayli haylı yeter .

Ne yaptın mola estetikle görüştüm mü? Fahri mola mı bu acaba? Benim doktorum ama burun estetiğinden. Bugünlerde kontrole gitmem lazım. Ben de burun yanak çizgisi için dolguyu sorucam ama korkuyorum da her işlemden hem de fiyattan.

Novar Poliklinik Dr.Gökçe Hanım tek geçerim, çok dolgun olmasın diye çok ısrar ettim, o kadar doğal ve dolgun oldu ki arkadaşlarım bi güzellik var dudaklarında diyo ama anlayamıyorlar yamuk olan dudağımı düzeltmesi de cabası...sadece parlatıcıyla geziyorum ,yüzümle orantılı, muhteşem..

X