9 Bitkili Zayıflama Çayı - 5 ayda 36 kilo

yaklaşık 1 haftadır bende içiyorum bu çayı ama sadece sabah aç karnına. kilo vermedim aksine 1 kilo almışım ben nerde yanlış yapıyorm acaba :KK53: :KK53:

Son düzenleme:
yeşil çay hiç diyet yapılmadan yılda 4 kilo verdiriyor.fakat en önemlisi klio vermek istiyorsanız bence zor değil ebn kendi araştırmalarımla 3 ayda 15 kilo vedim

hiç aç duramayn ben gayet güzel uyguladım bu rejimi ... zaten rejim denilince çok zor eliyor insana ve 2-3 gün donra dayanamayıp bozuyorsunuz doğru rejim uyguladığınız takdirde her sabah biranöcne kaç gram verdiğinize bakabilmek için hemen yataktan cıkıp tartınmak istiyorsunuz :KK1:

selammmm
benimde 20 kilo fazlalığım var 2 gündür diyetteyim ekmeği-şekeri-tuzu tamamen kestim ve hiç bir acıkma hissetmedim 5 ay sonra en yakın arkadaşımın düğünü var 5 ayda mutlaka bu kiloyu vermem gerekiyor :KK43: şimdide bu çayı yapmak istiyorum......
günde 30 dakika 7.0 km ile yürüyüş + 20 dakika da bisiklet çalışıyorum inşaAllah işe yarar :KK43:
birde benim gıdık sorunum var buda gider mi 20 kilo verdikten sonra????
birde kilo verince yüz uzar mı haliyle?
cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar :KK43:

aktarlarda bulablirmiyiz bu bitkilerin hepsini kızlar birde hazırlanmış halinde satılanlar var ayhan ercanın onlar güvenilirmidir alan kullanan varmı?

yeşil çayı herkes şekersiz ve balsız kolay kolay içemez ama zayıflamak için zaten şeker ve bal asla katmayacaksınız.size markasını söyleyemiyorum ama tarif edeyim küçük kare teneke kutuda sağ alt köşesinde bergamot aromalı yazıyor bu çay çok hafif içmesi çok kolay 2dk ile 6 dakka arası demelenme süresi var 3 dk ideal süre bence nekadar cok bekeltirseniz oakdar acımsı oluyor

selammmm
benimde 20 kilo fazlalığım var 2 gündür diyetteyim ekmeği-şekeri-tuzu tamamen kestim ve hiç bir acıkma hissetmedim 5 ay sonra en yakın arkadaşımın düğünü var 5 ayda mutlaka bu kiloyu vermem gerekiyor :KK43: şimdide bu çayı yapmak istiyorum......
günde 30 dakika 7.0 km ile yürüyüş + 20 dakika da bisiklet çalışıyorum inşaAllah işe yarar :KK43:
birde benim gıdık sorunum var buda gider mi 20 kilo verdikten sonra????
birde kilo verince yüz uzar mı haliyle?
cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar :KK43:

ekmeği tamamen kesmek doğru değil kesinlikle az yağsız düzenli yemek ara öğünlerde elma yemek ve günde 2.5 lt su içmek ve 5 bardak yeşil çay bunlar zayfılamada altın kurallar ben ve arkadlarım bu şekilde kilo veridik ve geride almadık mutlaka yürüyüş yapın bu çok etkili düzenli ve tempolu yürümek tüm vucuttan yağ yakıyor ben spor yaapmadım sadece yürüyüş yaptım ve sırasyla tüm fazlalıklarım gitti siz diyete ve yürüyüşe devam edin ghepsi gidiyor su içmeniz önemli ki vucudunuzda zayıflarken sarkmalar olmasın

bende 6.gnümdeyim . etkisi bugn başladı. ishal yaptı .:) ama bunu organik sirke ile içmekde fayda varmış bizzat ayhan ercan ile konuştum. çayı iç 2 kez gnde bide 1 çay bardaı suya 2 tatlı kaşığı sirke ve bir tatlı kaşığı bal koy iç sabah aç karna akşam da yatarken

ben 1 ay içtim hiç bi işe yaramadı yürüyüş yaptıgım içn verdm aktardan almştm belki markasındandır

bende 6.gnümdeyim . etkisi bugn başladı. ishal yaptı .:) ama bunu organik sirke ile içmekde fayda varmış bizzat ayhan ercan ile konuştum. çayı iç 2 kez gnde bide 1 çay bardaı suya 2 tatlı kaşığı sirke ve bir tatlı kaşığı bal koy iç sabah aç karna akşam da yatarken

sirkenin gerçekten faydası oluyomu siz denediniz mi

bu bitkilerin yan etkisinin olup olmadını nerden biliyorsunuz ? her kes her bitkiyi kullanamaz ki... bazıları tansiyonu düşürür bazıları çıkartır.
bazıları birilerini ishalyaparken başka birini kabız yapar.. bir kürü her insan kullanacak diye bi kural yokki.
bitkiler zararsızdır ancak kime neyi verceğini bilmen gerekir.

ishal olmak size hızlı kilo verdirir bu doğru... ama verdiğiniz kilolar malesef kaslarınızdan gidiyor... vucudunuzdaki yağlardan gitmesi gerekir... bu yüzden ishal olark kilo vermeyin ... hem bağırsaklarınızın iç duvarlarını tahriş ediyor, içlerini koruyan sümükümsü maddeninde atılmasını sağlıyorsunuz.. bağırsak kanserine davetiye çıkarmayın arkadaşım .. sağlığınız bu kadar mı değersiz ?

bu bitkilerin yan etkisinin olup olmadını nerden biliyorsunuz ? her kes her bitkiyi kullanamaz ki... bazıları tansiyonu düşürür bazıları çıkartır.
bazıları birilerini ishalyaparken başka birini kabız yapar.. bir kürü her insan kullanacak diye bi kural yokki.
bitkiler zararsızdır ancak kime neyi verceğini bilmen gerekir.

her bitkinin tansiyon ya da bağırsak hareketleri vs üzerinde etkisi var mıdır ki? Bunlar sadece metabolizma hızlandırıcı etkisi olan bitkiler olamaz mı? Ozaman ortalıkta anlatılan konuşulan onlarca kür var, bunları anlatırken bir şekilde insanları gruplara ayırmak ve bu durumda olan kullansın diğerleri kullanmasın demek lazım ama hiç böyle bir ayrım yok bildiğim kadarıyla...

kızlar bende bugün 12,5 tl ye küçük paket karışımını aldım aktardan benimkinin markası herbal palace acaba sizin aldıklarınızın markası nedir? birde poşet çayı vardı içinde 90 poşet olan o da 20 tl idi onu almadım.. aktar bitki olarak tüketmek daha iyi dedi...

birde tadı kötü diye içemeyen arkadaşlar biraz limon sıkıp için tadı güzelleşiyor :)

inşallah kazıklanmamışımdır, hafta içi büyük alışveriş merkezlerinden birindeki aktarada gidip bakıcam...

Son düzenleme:
biraz önce elime ulaştı çay karışımım Ayhan ERCAN'ın kendi aktarından aldım kargo ile

tadı kendi başına da gayet iyi günde 3-4 bardak içeceğim 100 gr aldım bitince eğer faydasını görüyorsam toplu alımda daha büyük indirim yapıyorlar bir de Ayhan beyin kitabını veriyorlar bakalım umutluyum bu çaydan bitkilerin faydasını bilumum ufak tefek hastalığı atlatmakta ve bronşit olduğum zamanlarda çok faydasını gördüğümden bu konuda da fayda göreceğimi düşünüyorum.

sonuçlarımı mutlaka ama mutlaka yazacağım kilom 88 boyum 173 sonuçları merak eden bu çayı araştıran emsalim arkadaşlar takipte kalsın her çarşamba sonuçları buraya yazacağım isteyen özel mesajla da sorabilir.

selam,
çay ile ilgili gelişmeleri mutlaka yazacağınızı söylemişsiniz.
var mı bir gelişme? iyi geldi mi? ben de Ayhan ERCAN'ın kendi aktarına bugün sipariş verdim.
İnşallah iyi gelir. siz de yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

biraz önce elime ulaştı çay karışımım Ayhan ERCAN'ın kendi aktarından aldım kargo ile

tadı kendi başına da gayet iyi günde 3-4 bardak içeceğim 100 gr aldım bitince eğer faydasını görüyorsam toplu alımda daha büyük indirim yapıyorlar bir de Ayhan beyin kitabını veriyorlar bakalım umutluyum bu çaydan bitkilerin faydasını bilumum ufak tefek hastalığı atlatmakta ve bronşit olduğum zamanlarda çok faydasını gördüğümden bu konuda da fayda göreceğimi düşünüyorum.

sonuçlarımı mutlaka ama mutlaka yazacağım kilom 88 boyum 173 sonuçları merak eden bu çayı araştıran emsalim arkadaşlar takipte kalsın her çarşamba sonuçları buraya yazacağım isteyen özel mesajla da sorabilir.

Bu çay nasıl böyle hızlı kilo verdiriyor, hemen hemen tüm yazılanalrı okudum ama göremedim bir şey.

ishal mi yapıyor, sürekli tuvalete mi çıkarıyor?

kullananlar cevap verirse çok sevinirim, yağlarınız gitti mi?

Benim de vermem gereken bi 7-8 kilom oldu artık. bare ben de bi deneyeyim diyorum ama açıkçası çekiniyorum biraz sağlığımı iyice bozmayayım

X