9 Bitkili Zayıflama Çayı - 5 ayda 36 kilo

slm
avm de ki tanınmış bir aktar dan hepsi ölçülü ayrı ayrı paketlenmiş olarak almıştım 3 ay önce bir hevestir kullandım bir süre baktım değişiklik yok bitkilerden de baya var komşuma verdim bari o denesin belki onda işe yarar diye ama yok arkadaş ona da yararı olmadı inşallah heveslenip alan başkalarının işine yaramıştır..birde 58 lira vermiştim ooofff oofff yaaa

Arkadaşlar bu çayı alalı 3 - 4 gün oluyor . Günde , sabah bir bardak akşam bir bardak olmak üzere 2 kere tüketiyorum. Kilo kaybı yaşatır mı bilmem ama muhteşem bağırsak çalıştırdığı kesin. Hazım problemi olan biri olarak bağırsakları çalıştırdığını hemen fark ettiriyor. :KK52:

bende aldım denedim henüz bitmedi arada aksattığım oldu biraz boğazımı tutarak biraz plates yaparak 5 kilo verdim sadece destekleyici, kendi başına hallolmuyor yani ...

Arkadaşlar ben bu bitkileri alalı 1 yıl oldu nerdeyse ağzı açık poşetlerde acaba bayatlamış mıdır tekrar mı alayım elimdekileri mi kullanayım:KK37:

arkadaşlar ben o çayı içemem,yapmam uğraşmam yalandır diyenler boşuna uğraşmasınlar zaten bu çay yapılamıyor o barut ağacı kabuğu hiç bir yerde yok ayaklarıma kramp girdi aradım her yerde hiç bir yerde yok internette var oda yalandır

9 lu çayı hazır olarak aldım ben içerik aynı bir kutuda 40 adet küçük poşetler var fincana atıp demliyorsun.tadıda çok kötü değil.gerçekten bağırsakları çalıştırıyor.
tabiki tek başına yeterli değil bencede mutlaka yemeyede dikkat etmek ve spor yapmak lazım.benim çok aşırı fazlam yok 6-7 kilo versem yeter.

evet tiroit önemli bende de problem vardı zayıflayamıyordum hiç. tedavimi oldum şu an çok daha rahatım. şu yeşil salatada bilmediğimiz bi güzellik var bence. bu adam da duraklama döneminde salata yiyin dedi çünkü.

Sizde tiroitle ilgili ne gibi problem vardı.Ne ilaç kullandınız.Hangi bölüme gittiniz tedavi oldunuz.Çok sordum biliyorum bende bu problem yeni çıktı.Tiroitlerim çalışmıyormuş.Bir sürü tahliller yapıldı.Euthrox 150mg ilaç verildi.Şişme oldu vücudumda, kilo da aldım.Uyku ve halsizlik çok.20 gün oldu ilacı kullanıyorum.Şimdilik 2kg verdim.Şişlikler indi sanırım ondan.Ama gün içinde karnım birden şişip geriliyor.Zor bir süreç sanırım.Teşekkürler

Umarım girip okursun yazımı yardımcı olmak istedim troid ilacını ac karnına kahvaltidan yarım saat kadar once az suyla almalısın bende euthyrox kullandım endokrin uzmanı doktorum bu sekilde kullan dedi değerlerim kısmen düzeldi hamileligimdede ilaca devam ettim dogum yaptım şimdi ilac kullanmıyorum gerek yokmuş ama troid düzelen bı rahatsızlık değilmiş tekrar hamile kalırsan kullanmalısın dedi kontrollere gidiyorum

Arkadaşlar ciddi anlamda kullanan ve zayıflayan var mı? ben 2 yıl önce biber hapı kullanmıştım 1 ayda 8 kilo verdim ama arkasından 14 kilo aldım 3 ayda.. ve şeker hastalığının sınırına geldim. keza ondan 1 yıl önce de çilek hapı kullanmıştım oda hormonlarımı bızmuştu. şimdi bu çay bu kadar konuşuluyor, tedirginim ve 10 kilo da fazlam var imdaat :KK70:DD

bende bugün iki kutu sipariş verdım 67kiloyum en az 53 olmak ıstıyorum işe yarayan ykmu ya

Dün aktara sordum malzelerin hepsi yokmuş o yüzden 9 hayat diye bir karışım hazırlamışlar onu verdi bende aldım aslında çok fazlam yok (3 kilo kadar) oda gitmiyo kaldı göbek bölgemde inşallah işe yarar.
Diğer otlar bugün veya yarın gelicekmiş bakalım işe yarar gibi olursa gerçeğini alırım .

ya kızlar bende bir haftadır başladım benim bi altı kilo fazlam var gitsee kendimi süper hissedecem ama ben aaynı zamanda sağan kürü yapıyoorum çocuk sahibi olmak için, on gün var adetime pılatesde yapıyorum.. yarından sonra maydanoz suyunada başlayacam ama ya hamileysem düşüncesi benim psikolojimi berbat ediyor bir hafta ara veriyorum adet gecikmeside olabiliyor e bekle bekle birşey çıkmayınca da kendimi toparlayamıyorum ne yapmalıyım siz bir akıl verin:KK14:

ya kızlar bende bir haftadır başladım benim bi altı kilo fazlam var gitsee kendimi süper hissedecem ama ben aaynı zamanda sağan kürü yapıyoorum çocuk sahibi olmak için, on gün var adetime pılatesde yapıyorum.. yarından sonra maydanoz suyunada başlayacam ama ya hamileysem düşüncesi benim psikolojimi berbat ediyor bir hafta ara veriyorum adet gecikmeside olabiliyor e bekle bekle birşey çıkmayınca da kendimi toparlayamıyorum ne yapmalıyım siz bir akıl verin:KK14:

bende senin gibiyim cnm çocuk içintedavi görüyorum klomen çatlatma ignesi falan içmek istiyorum arada içiyorum ama bu seferde olursa diye korkuyorum ama 5,6 kilo versem çok güzel olacak kısacası zararı olurmu içsem bilgisi olan yazsın lütfen

bunun 40lı poşet çay olanınından içiyorum 1 haftaya yakın zamandır. fakat son bir kaç gündür aşırı uyku hali oluyor. acaba sorun bende mi?? kullananlar da böyle problem oldu mu?

Dokuzlu Zayıflama Çayı ile Sağlıklı Kilo Verdi!
Geçtiğimiz günlerde Saba Tümer'in programında açıklanan formül ile sağlıklı bir şekilde zayıflayan Osman Boşça büyük yankı uyandırdı.

• 9 bitkiden oluşan çayı içip sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başladı. Bu etkili formül gerçekten de işe yaramıştı. Bunu duyan kilo sorunu kişilerin de olumlu sonuçlar alması sonucu nihayet işe yarayan bir formül bulundu.

İşte bu 9 bitkiden oluşan zayıflama çayı Dr. Hittich sayesinde sonunda kilo verip formda bir vücuda kavuşabilirsiniz. Üstelik tamamen doğal olmasından dolayı da sağlığa herhangi bir zararı bulunmuyor.

Popüler ve etkili zayıflama çayı

Dokuzlu Zayıflama Çayı içerik olarak yağ yakıcı, ödem atıcı ve sindirim sistemini sağlıklı bir şekilde çalıştırmaya yardımcı oluyor.

Bugüne kadar bu zayıflama çayı ile kilo vermeyen birine rastlamadım diyen Ayhan Ercan özellikle zor bulunan iki bitkiyi açıkladı. Cinnema ve Barut Ağacı. Cinnema, Hindistan'da yetişen ve şeker emilimini azaltan bir bitki zayıflamada büyük bir rolü var. İçtikten sonra uzun bir süre tatlı isteğini ortadan kaldırıyor. Barut ağacı ise dünyadaki en güçlü bağırsak çalıştırıcı olarak biliniyor. Fakat neredeyse yok denecek kadar az miktarda bulunuyor.

İştahı kapatmaya, yağ yakmaya, enerji vermeye, toksinleri temizlemeye yardımcı olur.

Dr. Hittich bitkisel karışım zayıflama çayı en doğal yoldan zayıflatan bir üründür! Uzmanlara göre hemen herkesin aklına takılan bu sorunun cevabı çok basit. Dr. Hittich diğer zayıflama ürünleri gibi vücudunuza zarar vermez doğal yoldan kilo vermenize yardımcı olur.

İçerisinde dünyanın en özel ve etkili bitkilerini barındıran Dr. Hittich, iştahı kapatmaya yardımcı olur. Doğal bir enerji kaynağı olduğu gibi yediklerinizi hazmetmeye de yardımcı olur. Sindirim sistemini düzenler. Kısa zamanda kilo vermenizi sağlayan Dr. Hittich, doğal ve bitkiseldir. Çok güçlü bir antioksidan olduğu için vücutta biriken toksinlerin atılmasını sağlamaktadır. Vücuttaki depo yağlarının enerjiye dönüşmesine ve yağ oranının minimum seviyede kalmasına destek olmaktadır. Şeker emilimini azaltan Dr. Hittich, vücuda da enerji verir.

Dokuzlu Zayıflama Çayı içeriğinde neler var?

Cinnema Şekerin yağa dönüşmesini engeller
    Mate çayı İştah kapatır
    Funda yaprağı Yağları enerjiye çevirir
    Yeşil çay Vücuttan toksinleri atar
    Biberiye Yağları yakar
    Sinirli ot Kanı, akciğeri ve mideyi temizler
    Bilye kekik Sindirim sistemini hızlandırır
    Çoban çökerten Vücut enerjisini artırır
    Barut ağacı Bağırsakları çalıştırır

Kullanımı oldukça kolay

Sabah ve akşam bir su bardağı kaynar suya 1 tatlı kaşığı bitkisel karışımdan atıp demlendikten sonra içilir. Dr. Hittich dokuzlu zayıflama çayı kullanımındaki en önemli nokta ise bitkisel karışımın kesinlikle kaynatılmaması gerektiğidir.

Bu tür bitkisel ürünlerden uzak durulması gerektiğini belirten Doç. Dr. Ahmet Tekin şunları söyledi:

"Bu tür ürünlerin ne olduğu belirsiz. İçerisine katılan çaylar, birbirleriyle etkileşip yan etki yapıyor. Tek başına kullanılabildiğinde her hangi bir rahatsızlık yapamayacak çay veya bitkiler, birbirleriyle birleştiğinde yan etki yapabiliyor. Bu tür bitkisel ürünler Tarım Bakanlığı'ndan ruhsatlı olsa bile mümkün olduğu kadarıyla kullanılmamalı. Hastamızın kullandığı üründe olduğu gibi içerisindeki bir bitki yan etki yapabiliyor. Halk arasında çok kullanılıyor, aktara gidip alınıyor. Özellikle karışımlı bitkilerden uzak durulmadı." (Hasan DÖNMEZ/ KONYA /DHA)

X