9 Bitkili Zayıflama Çayı - 5 ayda 36 kilo

slm arkadaşlar ben de bu karışımı 2 gündür yapıyorum çok wc ye çıkartıyor bide benim karnımı davul gibi şişirdi sizde böyle bir durm oldumu acaba....

Sevgili Arkadaşlarım ve Takipçilerim
Geçtiğimiz hafta içi Show Tv de yayınlanan Show Clup ve Pazar Sürprizi isimli programlarda Osman Boşça isimli beyefendinin kilo vermesi ile ilgili yayınlanan röportaj sonucunda aşırı talep patlaması yaşanmış bazı bitkiler neredeyse bulunamaz hale gelmiştir. Bazı kötü niyetli ya da yeterinde bilgi sahibi olmayan kişilerin zor bulunan bu bitkiler cimnema ve barut ağacı kabuğu yerine sinameki ve tarçın satmaya çalıştıklarını tespit etmiş bulunmaktayım. Bu gibi nahoş olayların önüne geçmek ve siz tüketicileri korumak adına bu bitkilerin resimlerini fotoğraf albümü içerisinde yayınlıyorum. Bu tarifini verdiğim çayı kullanmak isteyen tüketicilerin öncelikle işini layığı ile yapan Aktar meslektaşlarıma başvurmaları, Kalite tereddütleri söz konusu olduğunda ise TABDER noktalarını tercih etmelerini tavsiye ederim. Osman Bey bu zayıflama yolculuğunda bahsi geçen çayı tüketmekle kalmayıp, öğün aralarında 5-6 tane Altınçilek meyvesi tüketmiş, Akşam yemeklerinde sadece salata tüketmiş, yaşamından şekeri çıkarmış ve günde yarım saatten az olmamak kaydıyla yürüyüş yapmıştır. Bitki çayı demlenerek hazırlanmalı, bir fincan için tepeleme bir tatlı kaşığı bitki karışımı kullanılmalı, ihtiyaç halinde limon kullanılmalı çay asla tatlandırılmamalıdır.Her zaman savunduğum fikirlerimde bir değişme olmamıştır. Kilo problemi olan kişilerin yaşam şekillerini muhakkak düzenlemeleri gerekliliği inancındayım. Kilo vermeye çalışan kişiler muhakkak egzersiz yapmalı, düzenli olarak tükettiği gıdaları bir miktarda olsa azaltmalı, şeker ve şekerli ürünlerden uzak durmalı ve bitki çaylarını destekleyici olarak tüketmelidir. Doğadaki Sağlık isimli kitabımda kilo kontrol bölümünden oldukça geniş yer verdiğim gibi kilo kontrol yöntemleri adına birçok uygulama ve kür mevcuttur. Tıpkı Osman Boşca’nın yaptığı gibi. Bahsi geçen bu çay günde 3-5 fincandan fazla tüketilmemeli, hamileler, emziren anneler ve yüksek tansiyon hastaları tarafından tüketilmemeli ve herhangi hastalık sahibi kişilerde ise hekimleri bilgisi dâhilinde tüketilmelidir. Uyarılarımı dikkate almanız ve bir ömür boyu sağlıklı günler geçirmeniz dileklerimle...

Ayhan ERCAN

bu çayı öneren kişinin kendi web sitesinde yazdığı uyarıyı lütfen dikkate alın arkadaşlar

aa çok iyi oldu bu hemen ben de ilk mesaja ekliyorum bunu.

bu arada arkadaşlar ilk çayımı şimdi içiyorum ya allah bakalaım. şimdiye kadar kilo veren var mı?

an itibariyle kazıklandığımın fark ettim 25lira şu öğrenci halimle nasıl içime oturdu anlatamam:KK4:
cinnema yerine sinameki var benim karışımımda barut ağacı yerine de çubuk tarçın :KK25:
bunlar fark ettiklerim belki de diğer bitkilerin yerine de alternatiflerini vermişlerdir bir de utanmadan biz karışımı bilmem neyi ayarlıyoruz çok iyi biliyoruz bilmem kaç senedir aktarız demezler mi orada bulunduğum 5 dk içinde 100lira kazandılar yanlış bitkiler verip. zaten bitkilerin çoğunu kimse tanımıyor ben çoğunu ilk defa duydum hatta bırakın isimlerini bilip de bitkiyi tanımamayı. yarın vaktim olursa hiç çekinmeden gidip müşteriler varken yanlış bitkiler veriyorlar diyeyim de görsünler nedir halkı kandırmak:KK4:

Ayhan beyin sitesinde numarası var hemen alo 174 ü arayıp şikayet edin.

ben cumartesi bulunduğum memleketteki aktarları gezdim adamlar cimnema diye sinemaki satıyorlar almadım sizde almayın bağırsakları deliyor bizzat şahidim yanımda çalışan abla kullandı rahatsızlaıp Ankaraya doktora gittiğinde bağırsakların delinmiş demişlerdi. ikincisi barut ağacı diye bana çam ağacı sattı ben eve gelip internetten saba tümerin programını izleyince kandırıldığımı anladım Ben pazar gününden beri cimnema ve barut ağacı hariç diğer bitkilerle çay yapıp içiyorum sabah kahvaltından 30 dk önce birde akşam yemeğinden 30 dk. önce ama ben diyette yapıyorum kızlar akşam yemeyin Kan grubunuza uygun bir porsiyon meyve yada 300 ml süt için. Yani özetle güvendiğiniz aktardan alınız sanki faydası var gibi size gelişmleri yazarım 15 gün kullanmayı düşünüyorum birde benim tanıdğım bitkisel ilaç yapan bir kadın var bu adamın dediği gibi 3 yada 5 bardak içilmesini tavsiye etmedi birde ölçü olarak bir çay kaşığından bile az kullanmamı söyledi herşey her bünye göre olmaz uzun uzun tembihledi bende sizinle bu öğrendiğimi paylaşmak istedim ::KK16::KK15::KK34::KK52::KK56:

ben bulunduğum şehirdeki aktarları Ayhan Beye isim vererek şikayet ettim çünkü aktarların başkanı bana benim e maile cevap gelemdi

Konunuz, içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar...

Bir haftadır düzenli olarak günde 2 bazen 3 fincan bu çayı içiyorum. Yalnız ben barut ağacı kabuğunu bulamadım. Cinnema yerinede kabuk tarçın verdiler, bu şekilde uyguluyorum bulana kadar. 2 kilo verdim. Çayın lezzeti ve kokusu kötü değil, bitki çayı sevenler keyifle içebilir. Bendeki etkileri; çok az su ihtiyacı duyarım ve çok az tüketirim normalde, ama susatıyor. Daha çok su içmeye başladım. Sık sık tuvalet ihtiyacı yaratıp rahatsız etmiyor. Sık değil daha çok miktarda tuvalete çıkarıyor. Metabolizmayı hızlandırdığını düşünüyorum. Öyle ki ben öğleci çalışan bir öğretmenim. Geç kalkıyorum dolayısıyla. Ama son bir haftadır çalışma saatlerim değiştiği için çok erken kalkıyorum. Geç yatmama, erken kalkmama rağmen, kalkar kalkmaz çayımı demleyip içiyorum. Gün boyu halsizlik, yorgunluk, uykusuzluk hiçbir şey yok. Güne çok enerjik başlıyorum. Çayın içeriğindeki çoban çökerten isimli bitki metabolizmayı hızlandırıyor ve zayıflama dönemlerinde görülen halsizlik, bitkinlik gibi durumları engeliyor, enerji veriyormuş. Tarifi veren uzman böyle söylemişti. Benden haberler böyle, paylaşmak istedim :)

Bitkilerin hepsini tanımayan ve kandırılmak istemediğini yazan arkadaşlarımız için tüm bitkilerin fotoğrafları Ayhan Ercan' ın sitesinde "Resimler" bölümü altında "9 Hayat" başlığı ile yayınlanmış arkadaşlar. Link vermek problem olabilir diye bu şekilde yazıyorum.

merhaba arkadaşlar bu süper kahraman çayından dün bende aldım içeriye girdim sizde şu bitkiler varmı dememe kalmadan 9 karışımlımı dedi bayan evet dedim okadar talepteki anlaşılan direk terazinin yanına koymuşlar.:) yalnız onlar 9 bitkiyi kendileri karıştırmışlar pek memnun olmadım açıkcası hepsi vr dimi dedim tabiki dedi kilosu 55tl bayagıda pahalı yalnız tedirgin oldugum konu var otların içine baktıgımda sanki eksik bişeyler var gibi geldi barut ağacı mesela tarçın gibi neticede nekadar ufalansada belli olur görememedim içinde bugün aldığım yeri arayıp sorucam içimde kalmasın sonucta iyi kaliteli bi yerden aldım okadar para verip bakalım bugün denemeye başlıyorum sonucu sizlere bildiricem arkadaşlar :) ince kalalım :)

$9-hayat-%C3%A7ay%C4%B1.jpg
Bitkiler bunlar inşallah doğru aktarabilmişimdir.Resimlerden çok anlaşılmıyor ama.Sanki birbirlerine benziyor toparlak yeşil resimler.

Son düzenleme:
merhaba kızlarr...bende geçtiğimiz c.tesi başladım 2 kilom gitmiş ama yağ ama su bilemiyorum:26:...bunun yanında yediiklerime dikkat ediyorum, akşamları oğlumu bebek arabasına koyup yürüyüşe çıkıyorum:KK4:...bu arada çay çok susatıyor ve idrara çıkarıyor bol bol ve enerji veriyor :18:.günde 4 bardak içiyorum ilk içtiğimde kilom 75 kg idi şuan 73 kg hedeff 65 kg inşalllaaaaah yaaaaaaaaaaaaaaaaa :KK52: bu arada bu çayı kaç gün içip bırakacağız kızlar bir bilginiz var mı??:26: yine yazarım gelişmeleri kızlar :KK16:

Az önce Show TV de bir bitkisel karışım uzmanı ve hastası çıktı. Adam sadece bu bitki karşımının çayını içerek ve biraz yediklerine dikkat ederek 5 ayda 36 kilo vermiş arkadaşlar. :KK53: Bir görseniz erimiş resmen... :KK53: Üşenmedim elime kağıt kalemi aldım ve herşeyi tek tek yazdım. :KK34:

Karışım içeriğindeki bitkiler:
  • Mate çayı
  • Kekik (ancak bildiğimiz siyah kekik değil beyaz bilye kekik)
  • Çoban çökerten
  • Barut ağacı kabuğu (Ayhan Bey kendi sitesinde duyuru yaparak Türkiye'de bu bitkinin tükendiğini yazmış. Çam ağacı kabuğu satıyorlarmış bunun yerine dikkatli olun.)
  • Yeşil çay
  • Sinirli ot
  • Biberiye
  • Funda yaprağı
  • Cinnema

Hazırlanışı:
Barut ağacı kabuğunu küçük küçük parçalara ayırıyoruz ve parmak ucuyla ufak bir tutam bir kaba alıyoruz. Büyük bir tutam yeşil çay, bir iki yaprak cinnema atıyoruz. Geri kalan bütün bitkilerden parmak ucuyla bir tutam ekliyoruz. Bir içimlik karışım silme bir yemek kaşığını dolduracak kadar olacak. Karışımı hazırladıktan sonra kaynamış suyu bu karşımın üzerine döküp demlemeye bırakıyoruz. Kaynatmıyoruz kesinlikle demleme yoluyla yapılıyor.

Önemli notlar:
  • Tansiyon rahatsızlığı olanlar çayı ya hiç içmesin ya da bilye kekikten çok çok az kullansın. Çünkü tansiyonu yükseltiyormuş.
  • Çok kilolu olmayanlar günde en fazla 2 fincan içebiliyor.
  • Fazla kilolu olanlar maksimum 5 fincan içecek. Fazlası zararlıymış.
  • Özellikle sabah kalkar kalkmaz yüzünüzü bile yıkamadan önce bu çayı demleyin dedi adam.
  • İlk kullanmaya başlandığında 10-15 kilo rahat veriyormuşuz.
  • Duraklama dönemine girildiğinde akşam yemeklerinde sadece salata ve altın çilek yiyecekmişiz.

Ben bu karışımı denemeyi düşünüyorum. Katılmak isteyen var mı? :KK52:

EKLEME:

Sevgili Arkadaşlarım ve Takipçilerim
Geçtiğimiz hafta içi Show Tv de yayınlanan Show Clup ve Pazar Sürprizi isimli programlarda Osman Boşça isimli beyefendinin kilo vermesi ile ilgili yayınlanan röportaj sonucunda aşırı talep patlaması yaşanmış bazı bitkiler neredeyse bulunamaz hale gelmiştir. Bazı kötü niyetli ya da yeterinde bilgi sahibi olmayan kişilerin zor bulunan bu bitkiler cimnema ve barut ağacı kabuğu yerine sinameki ve tarçın satmaya çalıştıklarını tespit etmiş bulunmaktayım. Bu gibi nahoş olayların önüne geçmek ve siz tüketicileri korumak adına bu bitkilerin resimlerini fotoğraf albümü içerisinde yayınlıyorum. Bu tarifini verdiğim çayı kullanmak isteyen tüketicilerin öncelikle işini layığı ile yapan Aktar meslektaşlarıma başvurmaları, Kalite tereddütleri söz konusu olduğunda ise TABDER noktalarını tercih etmelerini tavsiye ederim. Osman Bey bu zayıflama yolculuğunda bahsi geçen çayı tüketmekle kalmayıp, öğün aralarında 5-6 tane Altınçilek meyvesi tüketmiş, Akşam yemeklerinde sadece salata tüketmiş, yaşamından şekeri çıkarmış ve günde yarım saatten az olmamak kaydıyla yürüyüş yapmıştır. Bitki çayı demlenerek hazırlanmalı, bir fincan için tepeleme bir tatlı kaşığı bitki karışımı kullanılmalı, ihtiyaç halinde limon kullanılmalı çay asla tatlandırılmamalıdır.Her zaman savunduğum fikirlerimde bir değişme olmamıştır. Kilo problemi olan kişilerin yaşam şekillerini muhakkak düzenlemeleri gerekliliği inancındayım. Kilo vermeye çalışan kişiler muhakkak egzersiz yapmalı, düzenli olarak tükettiği gıdaları bir miktarda olsa azaltmalı, şeker ve şekerli ürünlerden uzak durmalı ve bitki çaylarını destekleyici olarak tüketmelidir. Doğadaki sağlık isimli kitabımda kilo kontrol bölümünden oldukça geniş yer verdiğim gibi kilo kontrol yöntemleri adına birçok uygulama ve kür mevcuttur. Tıpkı Osman Boşca’nın yaptığı gibi. Bahsi geçen bu çay günde 3-5 fincandan fazla tüketilmemeli, hamileler, emziren anneler ve yüksek tansiyon hastaları tarafından tüketilmemeli ve herhangi hastalık sahibi kişilerde ise hekimleri bilgisi dâhilinde tüketilmelidir. Uyarılarımı dikkate almanız ve bir ömür boyu sağlıklı günler geçirmeniz dileklerimle...

Ayhan ERCAN

inşallah bende alıcam ve içmeye başlicam fakat cinnema bitkisi aklımı karışdırdı nasıl bitki olduğunu bilmiyorum neyse aktara sorim birde ben

merhaba kızlarr...bende geçtiğimiz c.tesi başladım 2 kilom gitmiş ama yağ ama su bilemiyorum:26:...bunun yanında yediiklerime dikkat ediyorum, akşamları oğlumu bebek arabasına koyup yürüyüşe çıkıyorum:KK4:...bu arada çay çok susatıyor ve idrara çıkarıyor bol bol ve enerji veriyor :18:.günde 4 bardak içiyorum ilk içtiğimde kilom 75 kg idi şuan 73 kg hedeff 65 kg inşalllaaaaah yaaaaaaaaaaaaaaaaa :KK52: bu arada bu çayı kaç gün içip bırakacağız kızlar bir bilginiz var mı??:26: yine yazarım gelişmeleri kızlar :KK16:

tebriklerrrrr ilk kilo verenimiz sen oldun sanırıımmmmmmmmmmmmmmmm :))))))
ben de iki gündür içiyorum dehşet iştah kesiyo zaten havalar da sıcak akşama kadar yemek aklıma gelmiyor :))

merhaba sizin adınıza çok sevindim bende hemen bugün tedarik edip başlayacağım inşallah özellikle enerji vermesi fikri harika bu aralar halsizim nedense ve bir türlü zayıflayamıyorum inşallah işe yarar konuya abone oldum gelişmeleri yazacağım inşllah

tebriklerrrrr ilk kilo verenimiz sen oldun sanırıımmmmmmmmmmmmmmmm :))))))
ben de iki gündür içiyorum dehşet iştah kesiyo zaten havalar da sıcak akşama kadar yemek aklıma gelmiyor :))

teşekkür ederimmm:KK17: evet iştahı çok kesiyor ve buram buram ter yapıyor bende...bakalım birde bunu deneyelimm...yalnız aç gün deneyeceğiz bilmiyorum y:26:

kızlar netde gördüm hazırlanmış 9 tanesi bir arada satılıyor acaba güvenebilir miyim? 20 gunluk kullanım içinmiş ve 50 tl den 28 tl ye düşmüş sizce alayımmı sorun şu ki çok sinir bozucu bir aktarımız var ne almaya girsek o işe yaramıyor deyip başka bir şey satar zorla ve aslında o sattığı hiç işe yaramaz yani almak istediğinizi alıp çıkamıyorsunuz asla

X