Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Erkeği Nasıl Pişman Edilir ? Nasıl Yola Gelir ?

canın cehenneme moduyla pişman edilir, benim sevgilim değil ama normal erkek arkadaşım akrep burcu bu arada ben de akrep burcuyum, kendi dengesizliklerinin faturasını bana çıkarmaya kalktı.. sanki tek suçlu taraf benmişim gibi davrandı. ben de bir iki kere alttan aldım. baktım hala o modda. def ettim.. madem umursamazmışım gerçekten umursamazlık yapayım da bari haklı olsun.. bu adamlar gururlarından ödün vermeyecekler diye saçmalama moduna girebiliyorlar. herkes yanlış bir tek onlar doğru. yani her ne kadar tersini savunduklarını gösterseler de kendilerini çok önemli bir şahsiyet olarak görüyorlar. içten içe aşırı bencillikleri var..
yola getirmek istiyorsan alttan alma. umursamaz ol, peşinden koşma.. eğer seni gerçekten seviyorsa yola gelir.. ama dönmüyorsa sana demek ki uğraşmaya değmez. sen de hiç uğraşma. uğraşırsan mutlu edersin onu.. havaya sokarsın.

canın cehenneme moduyla pişman edilir, benim sevgilim değil ama normal erkek arkadaşım akrep burcu bu arada ben de akrep burcuyum, kendi dengesizliklerinin faturasını bana çıkarmaya kalktı.. sanki tek suçlu taraf benmişim gibi davrandı. ben de bir iki kere alttan aldım. baktım hala o modda. def ettim.. madem umursamazmışım gerçekten umursamazlık yapayım da bari haklı olsun.. bu adamlar gururlarından ödün vermeyecekler diye saçmalama moduna girebiliyorlar. herkes yanlış bir tek onlar doğru. yani her ne kadar tersini savunduklarını gösterseler de kendilerini çok önemli bir şahsiyet olarak görüyorlar. içten içe aşırı bencillikleri var..
yola getirmek istiyorsan alttan alma. umursamaz ol, peşinden koşma.. eğer seni gerçekten seviyorsa yola gelir.. ama dönmüyorsa sana demek ki uğraşmaya değmez. sen de hiç uğraşma. uğraşırsan mutlu edersin onu.. havaya sokarsın.

teşekkür ederim. :)

egoları tavan yapan erkekler genelde akrepten cıkıyo heralde benimde cok sinirimi bozuyo kendisi havalıı kendini beğenmiş hep o haklııı beni haksız yapmak için elinden geleni yapıyo vurdumduymaz ayı..

egoları tavan yapan erkekler genelde akrepten cıkıyo heralde benimde cok sinirimi bozuyo kendisi havalıı kendini beğenmiş hep o haklııı beni haksız yapmak için elinden geleni yapıyo vurdumduymaz ayı..

aynı duyguları paylaşıyorum. :) kendini beğenmiş kibirli ukalar. Hırsız ev sahibini bastırırmış.

akrep erkeklerinin yola geleceğini hiç zannetmiyorum..

o kadar vurdumduymaz ve rahat adamlar ki, insanı deli ederler..

anında satar seni, yeni birini buldu mu, seni saniyesinde rafa kaldırır

nefret ediyorum onlardan:KK47:

Son düzenleme:
ewet ya bu akrep erkeği ne pismiş bi tanede bende cvar. ama ilk yorumu yazan arkadaşa katlyorum. umursamaz olunca peşnden koşuyolar... bence onların felsefesi kaçan kovalanır..

Sakın kıskandırmaya çalışma da ne yaparsan yap :)) Anında bırakır gider, sana dönüp bakmaz, barışmaya çalışma gibi hata da yaparsan eyvaaah akrep erkeğinin elinde oyuncak olursun. Aman diyim yapma...:)

EDİT: Goldflay'a katılıyorum. Akrep erkeklerinin tek felsefesi kaçan kovalanır. Ne kadar zor olursan ve sonrasında ipleri kendi elinde tutarsan adamın gözünde o kadar değerli oluyorsun. Hatta benim ex akrep bana "kaçan kovalanır felsefesi evlilikte bile geçerli demişti." Ne alaka ya evlenmişim daha nereye kaçacaksam :S

Son düzenleme:
Sakın kıskandırmaya çalışma da ne yaparsan yap :)) Anında bırakır gider, sana dönüp bakmaz, barışmaya çalışma gibi hata da yaparsan eyvaaah akrep erkeğinin elinde oyuncak olursun. Aman diyim yapma...:)

EDİT: Goldflay'a katılıyorum. Akrep erkeklerinin tek felsefesi kaçan kovalanır. Ne kadar zor olursan ve sonrasında ipleri kendi elinde tutarsan adamın gözünde o kadar değerli oluyorsun. Hatta benim ex akrep bana "kaçan kovalanır felsefesi evlilikte bile geçerli demişti." Ne alaka ya evlenmişim daha nereye kaçacaksam :S

mesaj atmıştım. her zaman ki gibi hiç cevap vermedi. cevap vermeyen adamla daha da uğraşamam. ne hali varsa görsün. onu adam yerine koyan da kabahat. gitsin kendi gibi birini bulsun . sürünsün de kıymetimi anlasın.

mesaj atmıştım. her zaman ki gibi hiç cevap vermedi. cevap vermeyen adamla daha da uğraşamam. ne hali varsa görsün. onu adam yerine koyan da kabahat. gitsin kendi gibi birini bulsun . sürünsün de kıymetimi anlasın.

bende senin gibi söylüyorum canım ama dayanamıyorum.. öldürecek beni kahrımdan gerizekalı.
geçenlerde biraz bozuştuk.neyse gönlünü aldım kapattık dedik geçtik.ama öle değilmiş kapatmamış paşa.2 haftadır yaptığı trip burdan bağdatta yol olur:KK47:
ilgilenmiyorum biraz sakinlesin diye bu defada ilgilenmiyorum diye de trip atıyo. ayy napıcam nasıl yapıcam bilmiyorum:KK50:
ama şu bi gerçek her konuda mutlaka ama mutlaka kesinlikle kendilerini haklı çıkarırlar bu cinsler

Herşeyde üste çıkar 4 senedir artık alıştım kavgada sırf üste çıkmak için saçmalıyor bende hehe diyorum haklısın sen diyorum dalgayla sonrada daha üstüne düşmüyorum kendisi dönüyor.Ya mesela örnek olarak;
bir saat var bu saat diyorum yok değil o ocak diyor nasıl ocak saat diyorum sen öyle görüyorsun oysaki hızlı çalıssa ısınır ocak olur der bu kadar saçmalar yani bay zeytinyağları...

kızlar yardımcı olursanız sevinirim. :)
Yumusak davranmak onemsedigini hissettirmek ise yaramiyo canim ben bunu anladim :) surundurme umursamama vurdumduymazlik ise yarayabilir goruluyor :) ne olursan ol yine gel lafini severler ama bu onlari harekete gecirmez. Zaten sizle yarim kalan bisylerin varligini hissettiginde geri doner bi sekilde. Ama bu surecte ona yumusak olmamalisin bence. Umursamaz davranmak yararli diye dusunuyorum

Benim de sevgilim Akrep’ti. Kavga ettik ayrıldık kavga sebebi çok saçma çocukça birşeydi benim hatamdı olay büyüdü kendimi affettirmek için baya ama baya uğraştım en son ayrılalım dedi. Hayır dedim ortada bir sebep yok neden baya uğraştım bende de öyle hemen kabullenme yok mücadele edeceğim illa nitekim ettim de ayağına bile gittim. Ama yok boş takılmayı seviyormuş. Yok gelecek düşünmek istemiyormuş kafa olarak daha rahatmış. Ama ağladıda karşımda bir daha elini tutamak öpememek onun için çok zormuş söylediğim herşeyde içi yanmış ama ilişkinin bu kadar zor olacağını bilmiyorumuş evlenmekte istemiyormuş beni oyalamakta istemiyormuş.. onun ilk sevgilisiyim o da benim.. ama böyle bi son oldu durduk yere ne yapmalıyım bilmiyorum.

Benim sevgilim de akrep. 7. Ayımıza gireceğiz ama 7 aydır o kadar trip yedim ki anlatamam en ufak Bişeyi kafasına takıyor onu günlerce düşünüyor çok karamsar. Eskiden olmuş tatlıya bağlanmış Bişeyi günler haftalar sonra tekrar açıyor tekrar bozuşuyoruz.

Ben de akrep burcu kadını olarak sana verebileceğim tavsiye kesinlikle gizemli ol. Ondan başka hayatın olduğunu ona ispatla kendi işinle meşgul ol ayakları yere basan bi imaj çiz. Ayrılırsak ölürüm mahvoldum tarzı atarlı giderli göndermeler sakın yapma. Dik durduğunu gördükçe özgüvenli ve güçlü oluşuna haayran olucaktır. Akrep burçları aşık olmadan önce saygı duymak ister.çok derin bi saygı.

Akrep eşimde kesinlikle köpek çekilmekten anlıyorlar bunlara naif kırılgan olmayacaksın yoksa tepene çıkarlar..
Birde çok dengesiz oluyorlar ya..

Fazla gururlular. Gururlu insanları severim, bir insanda olması gereken bir şey ama aşırı gurur zararlı ve kibire doğru giden bir şey. Ben aramızda tartışma olduğunda haksızsam özür diliyorum, haklıysam o ne kadar sessiz kalırsa kalsın asla arayıp sormuyorum. Çoook uzun zaman geçse dahi kendisi geri adım atıp ilk iletişimi kuran kişi oluyor. Bence hangi burçtan olursa olsun karşıdaki insan hatalı olduğunda geri adım atan siz olmamalısınız, sağlıklı bir ilişkinin olmazsa olmazı herkesin hatasını görüp özür dileyebilmesi. Akrepte maalesef az bu özellik ama benim de kendisi gibi olduğumu ve aramazsa ilişkiyi bitirecek boyuta geleceğimi bildiği için pişman olan o oluyor :)

Akrep uzun sure donmezse cevap vermiyorsa kesin baskasi ile gorusuyodur diye dusunuyorum yanlis miyim egee oyleyse ne yomak gerek.bu gizemlilik olayini da hic beceremiyorum biraz tuyo verin lutfen

X