Hamam Otu Yağı

Benescape

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2011
88
0
Merhabalar,

Reklamalarda gördüm hamam otu yağını acaba forumda kullanan varmıdır diye merak edip bir konu açayım dedim.

Ürünün özellikleri Tüyleri kökten yok eder.
Tüylerin kalınlaşmasına ve tekrar çıkmasına engel olur.
Özellikle tüy köklerinde oldukça etkili bir formüldür.
Vücuttaki kılları kırarak değil kökünden alır.
Uzun süren bir rahatlık sağlar.
Cildi tahriş etmediği gibi içeriğinde doğal özler sayesinde cildi besler ve korur.
Alerji riski yoktur.

Kullanımı ise

Tüylerinizden tamamen kurtulmanız için kesin çözüm olarak uzmanlar, 6 seanslık Hürrem Hamam Otu Yağı kullanımı tavsiye ediyor.
1 seans için ideal olan kullanım miktarı 1 kutudur. 6 seans için kullanmanız gereken Hürrem Hamam Otu Yağı miktarı ise 6 kutudan oluşmaktadır.

• Tüylü olan bölge, klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden arındırıldıktan sonra Hürrem Hamamotu Yağı; cilde iyice yedirilecek şekilde 5-10 dakika masaj yaparak sürülür.
• Her seanstan sonra bu işlem 4-5 gece yatmadan önce yapılır.
• Tüyler alındıktan sonra cildinizin tahriş olması durumunda duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayınız.
• Hürrem Hamam Otu yağı, tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemin etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlem yeniden tekrarlanır.

Fiyatıda uygun 10 liramı neydi

Acaba alıp denesek mi kızlar ?

Hürrem Hamam Otu Yağı Cildi Tahriş Eder mi?
İçerisinde hiçbir kimyasal madde barındırmayan Hürrem Hamam Otu Yağı, Sağlık
Bakanlığı’ndan onaylı, tüm kalite ve izin belgelerine sahip bir üründür.

Uygulamadan Sonra Tüyler Sertleşir mi?
Tüylerde ilk aylardan itibaren belirgin bir azalma görüleceği için tüyleriniz sertleşmeyecek ve
daha sonraki aylarda tüyleriniz tamamen yok olacaktır.

Hürrem Hamam Otu Yağı ile Hamam Otu Tozu arasındaki fark nedir?
Hürrem Hamam Otu Yağı, cildinizde herhangi bir hassasiyet yaratmaması adına yağ formuna
dönüştürülmüştür. Bu sayede cildiniz hem beslenecek hem de siz istenmeyen tüylerinizden
kurtulacaksınız.

Hürrem Hamam Otu Yağı’nın diğer tüy dökücü ürünlerden farkı nedir?
Hürrem Hamam Otu Tüy Dökücü Yağı, ilk kullanımdan itibaren çok kısa bir sürede
tüylerinizin seyrekleşmesini ve 5 seanslık bir kullanım sonrasında da tüylerinizin yok olmasını
sağlamaktadır.

Hürrem Hamam Otu Yağı avantajı nedir?
Hürrem Hamam Otu Yağı, bütçenizi sarsmadan tüylerinizden kurtulmanıza olanak sağlar.
Diğer yöntemlere nazaran daha ekonomik ve uygun olan Hürrem Hamam Otu Yağı ile hem
zamandan kazanacak hem de maddi açıdan tasarruf sağlayacaksınız.

Kullananlar varsa yorum yapabilirlermi acaba ? :)))))

Teşekkürler...

Evet ürünü bugun şipariş ettim.Salı günü elimde olucak.Kullandıktan sonra yorumlarımı yazarım...

Canım ama o tozu yağı değil yani.

Kokusundan dolayı ve uzun süre bekletmesinden dolayı kaynaklıdır.En basit tüy dökücü kremi fazladan cilde 10 15 dakika beklet aynı sonuç alınabilir.Uyarılarda dakikaya çok önem veriyorlar...

bende merak ettim en yakın zaman da deneyiminizi paylaşmanızı bekliyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
bende geçen hafta sipariş verdim ama markası hürrem değil bir sitede buldum 5 adet alan 7 adet bedava 3 gün önce sürmeye başladım bakalım bir dahaki aya tüylerde bir zayıflama olacak mı?

Son düzenleme:
bende çok merak ettim acaba faydasını gören armı her sayfada karşımıza çıkıyooo ama ben pek inanmıyorumm vaktinde de karınca yumurtası yağı çıktı aldım sanki gitti gibi olmuştu sadece geciktirme olmuşş oda sürdüğün sürece olmuştu.. kalıcı fayda görmemiştim bunu merak ettim

bende sipariş verdim bugün :KK1:okudum tüm yorumları alan çok ama cevap yazan olmuyor bari ben kullanınca yazayım halka bi hizmetim dokunsun:KK1::KK1:

3.seansımı yapıyım diye tüylerimi almaya kalktım. Hep batık olmuş bacaklarım ya :KK43: Durmadan da keselerim halbuki. Demek ki tüylerim incelmiş demek bu. Sevinsem mi üzülsem mi anlamadım :KK52: Sanırım tüyleri jiletle alıp yağı sürmem gerekiyor bundan sonra. Çünkü tüyler çıkamıyor.

Merhaba kızlar,
Ben 5-6 ay önce hamam otu tozunu kullanmıştım. Ancak ağdadan sonra kullandım. Kullandığım süre boyunca tüylerim hem geç, hem de az çıktı, sonra bıraktım. Ağdadan sonra bir kez sürüp, dayanabildiğim kadar bekleyip ( yakıyor çünkü) yıkıyordum.
Şimdi yağını görünce tekrar denemeye karar verdim çünkü tozu, kötü koksa da, ağdadan sonra uygulayınca çok işe yarıyor, genelde ağda yapmadan uygulayanlar şikayetçi sanırım. Yağının da işe yarayabileceğini düşünüyorum.
(Ayrıca, lazer düşünenler için, yurt dışında yasaklandığını duydum. Cilt altına verilen dalganın ne kadar derine ineceğinin garantisi var mı? Ben cesaret edemem şahsen, düşünün bikini bölgenizin yakınında yumurtalıklarınız var mesela. )
Son kısım alakasız olduysa kusura bakmayın, hepinize kolay gelsin :)

Bu arada lazerle ilgili kısım benim fikrim tabii, kimsenin işini kötülemek istemem, belki abartıyorumdur, bilemem. Bir de ağdadan sonra tozu hassas ciltliler kullanmasın bence, baya yakıyor çünkü. Belki yağı daha yumuşaktır.

Bu yağı kullanıpta olumlu sonuç alanlar varmı arakdaşlar ?

Bende almak istiyorum ama ters etki yapar diye endişeleniyorum ?

Merhaba arkadslar

koltuk altim icin 4. Seans oldu, ben mi yanlis uyguluyorum yoksa killar mi inatci bilmiyorum ama ne bir incelme nede bir azalma yok maalesef. Guya 6.seans sonra bitmesi gerekiyodu. Bir mucize olup aniden kesilirde cikmazsa bilemem:)) zaten eger bir gun bu tuylerimden kurtulursam dunyanin sonu gelmis demektir :)

X