Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hangi sporla kim ne kadar zayıfladı?

1. Konu Sahibi : undomiel86 #1

hangi sporla kim ne kadar zayıfladı?

merhaba kızlar ben 70 kilodan 66 ya 1 ayda düştüm ve bir ayda diyetin yanısıra leslie 3 mil yaptım.şimdi başka bi spor videosuyla devam etmek istiyorum.bana ne önerebilirsiniz hem kardio olacak kalori yakmak için hemde vücudu şekle sokacak.deneyimli olan arkadaşlardan kim hangi sporla ne kadar zayıfladı? daha verilecek 8 kilom var

2. Konu Sahibi : undomiel86 #2
    Canım ben dıyetle beraber elıptık bısıklet ve yuruyusle beraber 76 kgden 58 kg ye dustum

3. Konu Sahibi : undomiel86 #3
    vaaaaay bu süper işte:D

4. Konu Sahibi : undomiel86 #4
    Alıntı 27yasemin kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Canım ben dıyetle beraber elıptık bısıklet ve yuruyusle beraber 76 kgden 58 kg ye dustum
    ne kadar sürede?

5. Konu Sahibi : undomiel86 #5
    ben dıyet ılk 1,5 ay 30 dakıka tempolu yuruyus ıle 4 ayda 90 dan 70 e dustum

6. Konu Sahibi : undomiel86 #6
    kardiyo yapıyorum 3 ayda 9kg verdim ve sıkılastım...

7. Konu Sahibi : undomiel86 #7
    Alıntı nicom kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kardiyo yapıyorum 3 ayda 9kg verdim ve sıkılastım...
    evde videodanmı yapıyorsun? eğer öyleyse
    yaptıgın kardiyo videosunu paylasırmısın

8. Konu Sahibi : undomiel86 #8
    Helal olsn kilo veren arkadaslara

9. Konu Sahibi : undomiel86 #9

Bilgilenderme

Ben geçen yıl henüz meşhur değilken zumba'yla karşılaştım youtube'da. 2 haftada 13 kilo verdim. Normal değil diceksiniz biliyorum ama kolay çabuk kilo veririm. Yağlı yemekler hariç yediklerimi hiç kısmadım. Zumba hem acayip eğlenceli hem de insanı dinç tutan bi dans. Popüler olmasına şaşırmadım.

10. Konu Sahibi : undomiel86 #10
    Arkadaslar merhaba . Benimde bir maruzatim var . Bankaciyim ve surekli oturdugumuz icin kilo almak kacinilmaz sporla vermek istiyorum ama salin havasinda zorunluluktan degil keyifle yapmak istiyorum 68 oldum 57den 6 ayda :(

Sayfa: 1/2 12 SonSon