hangi sporla kim ne kadar zayıfladı?

undomiel86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2009
133
176
merhaba kızlar ben 70 kilodan 66 ya 1 ayda düştüm ve bir ayda diyetin yanısıra leslie 3 mil yaptım.şimdi başka bi spor videosuyla devam etmek istiyorum.bana ne önerebilirsiniz hem kardio olacak kalori yakmak için hemde vücudu şekle sokacak.deneyimli olan arkadaşlardan kim hangi sporla ne kadar zayıfladı? daha verilecek 8 kilom var:KK15:

Ben geçen yıl henüz meşhur değilken zumba'yla karşılaştım youtube'da. 2 haftada 13 kilo verdim. Normal değil diceksiniz biliyorum ama kolay çabuk kilo veririm. Yağlı yemekler hariç yediklerimi hiç kısmadım. Zumba hem acayip eğlenceli hem de insanı dinç tutan bi dans. Popüler olmasına şaşırmadım.

Arkadaslar merhaba . Benimde bir maruzatim var . Bankaciyim ve surekli oturdugumuz icin kilo almak kacinilmaz sporla vermek istiyorum ama salin havasinda zorunluluktan degil keyifle yapmak istiyorum 68 oldum 57den 6 ayda :KK43:

Benim kardeşim pilatese gidiyor çok incelttiğini söylüyor bu sebepten ben de başlıycam kısmetse
Vermem gereken bi 10 kilo var 60'tan 50'ye inmem gerek :KK52:

Benim kardeşim pilatese gidiyor çok incelttiğini söylüyor bu sebepten ben de başlıycam kısmetse
Vermem gereken bi 10 kilo var 60'tan 50'ye inmem gerek :KK52:

Pilatese gitmek gerçekten işe yarıyormuş ama benim zamanıma uymuyor sorun o :KK14: bana hem diyet hemde yeme ihtiyacımı giderecek birşey lazım 85lerden düştüm 57lere şimdi sil başltan olmasını hiç istemiyorum daha 25 yaşımda su içmekten ve kendimi kısmaktan bıktım yahu :KK19:

X