2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
canım ben bazen adet ağrısı gibi bir ağrı yaşıyorum ama
sağdan sola, soldan sağa dönerkende değişik bir acı yaşıyorum ama
rahim ağrısı mı tanımlayamıyorummmm
:44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44:

anladım cnm :KK43: ya kasıklarımın agrımadıgını bılıyorum.. rahım ıcınde kemıklerım agrıyor sankı ... amann ya belkıde ben tanımlıyamıyorum bı garıp işte :KK43:(

ya benım sekerımde 92 cıktı sınırın altında.. dusuk sekerın gebelıge etkısını duydunuz mu hıc?

Günaydın kızlar iş hayatım bitti ne yazıkki :KK9:

Benim 50 lik 100 lük şekerim çok yüksek çıktı çarşamba günü hastaneye yattım ve dün allahın izniyle çıktım hastaneden. Ama gece 22:00 de 16 dozluk insilün yapıyorum ve doğuma kadarda saati saatine beslenemem lazım ve diyet uygulamam lazım. şuan iyiyim annemde kalıyorum. 2 saatte bir şekerimi ölçüyorum. Yani sürekli kontrol altındayım. Sizler nasılsınız.:KK16:

Geçmiş olsun canım benim.... :KK54::KK54:

Ohhh ne güzel dinlenme zamanııı.... :KK8:

çilekkkkkkkkkkkk
kıvırcıkkkkkkkkkkkkkk
geceyimbennnnnnnnnnnnnnnnn
papatyaaaaaaaaaaaaaaaaa
kadınızzzzzzzzzzzzzzzzzz

evde yatışa geçenlerrrrrrrrrrr
yaşasın ev hanımlığıııııııııııııııııııı
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ben de evde yatışa geçenlerdenimmmmm
Ama ev hanımlığı yapmıyorum:KK9:

cok yazmıyorum ama hep takıp edıyorum.. benım rahmım agrıyor ya saga sola donerken yada dogrulurken.. daha 25 haftamdayım.. bel bacak sırt agrısı yok.. bukadar yerın ıcınden rahmım agrıyor ya.. :) sızde de aynı sıkıntıyı yasayan var mı?

Sen de alet takılı ya o da ağrı yapıyordur...
Benim de hala sol yanım ağrıyo bakalım Doğunca nasıl olacak

Sağol Papatyam....

cnm merak ettık ama heran hersey basımıza gelebılıyor.. anımız anımızı tutmuyor.. hersey bızım ıcın.. derdı veren dermanını da verecektır elbet.. bol bol la havle vela.... cek ve ayetel kürsi oku.. duay la...

2013 sıkıntın her ne ise inşallah tez zamanda kurtulursun....allah yardımcın olsun...

cnm merak ettık ama heran hersey basımıza gelebılıyor.. anımız anımızı tutmuyor.. hersey bızım ıcın.. derdı veren dermanını da verecektır elbet.. bol bol la havle vela.... cek ve ayetel kürsi oku.. duay la...

Sağol edlincim. Bende ayetül kürsüyü okuyup duruyorum. Allah nerde darda kalan varsın yarıdm etsin....

selam kızlar, çok yoğunum yazamyırum

2013 okuyunca yazmak istedim rabim derdine derman olsun inş bende senin için ayetel kürsi okurum okuyabildiğimce.inş çözümü kolay ve gönlünce olur.

NAsılsınız kızlar?

Arkadaşlar dualarınıza ve desteğinize çok teşekkür ederim. Sorunu buraya yazamıyorum. Ama hiçbirinizi de tedirgin etmek istemiyorum. Benim ve kızımın sağılığında bir sorun yok çok şükür. Sorunumun bu topikle de alakası yok. Ama duaya ihtiyacımız olan bir durumla karşı karşıya olduğum için sıkıntımı sizinle paylaşmak istedim. Bu gün hayırlısıyla bitsin diyorum....

X