2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
selam kızlar, çok yoğunum yazamyırum

2013 okuyunca yazmak istedim rabim derdine derman olsun inş bende senin için ayetel kürsi okurum okuyabildiğimce.inş çözümü kolay ve gönlünce olur.

NAsılsınız kızlar?

iyiyiz candaşımmmmmm
görüşemiyoruz bu aralarrrrrr
ben bildiğin gibi evdeyim, yatıyorum
toto büyütüyorummmmmm
yarın kontrolümüz var, sağlıklarını, boylarını ve kilolarını çok merak ediyorummmm
hııı bir de artık kime benzedikleri belirginleşiyor ya
kime benzediklerini merak ediyorummm
güzel bir profil resmi istiyorummmmm bebişlerdennnnn

CANDAS çım iyiyiz çok şükür sen nasılsın?

Coooooookkkkkk açıktır biz bi iki lokma bi şi atıştırayım biiii:KK56:

ben çok miskinleştimmmm
uyuyacağım birazzzzz
çalışan arkadaşlar kızmasın banaaaa
:87::87::87::87::87::87::87::87::87:

iyiyiz candaşımmmmmm
görüşemiyoruz bu aralarrrrrr
ben bildiğin gibi evdeyim, yatıyorum
toto büyütüyorummmmmm
yarın kontrolümüz var, sağlıklarını, boylarını ve kilolarını çok merak ediyorummmm
hııı bir de artık kime benzedikleri belirginleşiyor ya
kime benzediklerini merak ediyorummm
güzel bir profil resmi istiyorummmmm bebişlerdennnnn
evet ya görüşemedik gitti, bizde iyiyiz teyzesi.
bende haftasonu başka bi dr dan randevu alayım oğlumu göreyim dedim (benim randevum 28 aralıkta en sonda 24 kasımda gitmiştim)
doluymuş randevular vazgeçtim.zaten küçk beyde kıpır kıpır çok şükür :)
yaa evet bende heyecanlanıyorum kime benzeyecek diye,
inş kızın sana oğlun babasına benzerde ikinizinde hatrı kalmaz :)
profil resimlerini al utlaka bak doya doya ...
yarın bekliyorum haberlerinizi akıllı akıllı büyümüşlerdir inş annesi :) ki öyledir.
CANDAS çım iyiyiz çok şükür sen nasılsın?

Coooooookkkkkk açıktır biz bi iki lokma bi şi atıştırayım biiii:KK56:

çok şükür bizde iyiyi cemrecim.ya napcaz bi doyuramıyoruz şu yavruları.
bende sabah kahvaltı ediyorum işe 45 dk ya geliyorum dersinki hiç bişey yememişim
bide hamurişi yiyince nefes alamıyoum sizde de oluyo mu ? yeni başladı bende

Selam kızlarrrrrr :KK49: uzun zamandır uzak kaldım topikten kaynanam saolsun yine geldi 2 ay kaldı :KK52: kendimi bile göremedim valla çok şükür gitti bi rahatlık çöktü üstüme bi yayıldım koltuğuma oohhhh mis gibi 3 gün kimse kaldıramadı beni :KK52: bu aradA benim de oğluşum olacak kızlar öğreneli 2 ay oldu paylaşamadım sizle burda olduğu için :KK9: biz park beşiğimizden şampuanımıza kadar aldık teyzeleri heyecanla bebişimizi bekliyoruz :KK16: 2 gündür geceleri 4te yatıyorum yediğim tekmelerin haddi hesabı yok uyutmuyo tontiğim :KK9: eşim bile artık göbeğimdeki meksika dalgasını gözüyle görüyor hiç tahmin etmezdim bu kadar güzel bi duygu olduğunu Allah çocuk sahibi olmayı isteyen herkese nasip etsin inşallah :KK49:

merhaba kızlar,

bugün çok yoğundum yazamadım sizlere her şey yolundadır umarım.

2013 sıkıntı ne ise rabbim tez zamanda feraha ulaştırsın.

günaydın anneler ve minik ayaklarıyla tekmeleyen bebeler,

yorgunum,uykuluyum evde oturmak istiyorum (sabah sabah şikayetlerime başlayayım :KK1::KK1:)
benzetme konusuna gelince hafta sonu kayınvalidem bizdeydi son ultrason görüntüsünü gösterdim daha eline aldı ters tutmuş aaa aynı abisi (eşimin ilk eşinden olan oğlu)ters tutup benzetti helal olsun....otomatiğe bağlı daha ultrasonu uzaktan görse yine aynı şeyi söyleyecek yada başka birinin ultarsonunu görse yine aynı :KK52::KK52:amaç nedir anlamıyorum kızıyorum...kızım ya babasına benziyor yada eşinim ilk eşinden olan oğluna kimsede sana benziyor demiyor ben kimim ki??sadece kanguru gibi taşıyorum....pazar akşamından beri dilimin ucuna geliyor susuyorum....sonra boşverdim şimdi söylesem eşim bir dünya laf söyleyecek değişen birşey olmayacak üstüne kıskançsın oğlumu kıskanıyorsun dicek ağzından çıkanı duymayacak....tek bir lafım bir sürü huzursuz gün yapacak....o öyle dedikçe ben yorum yapmıyorum....ayhhh rahatladım valla buraya yazınca ohhhh :KK76::KK76:

ebah çok alemsin yaa, sonsy sen ben aynı kafada mıyız ne :KK1: bu benzetme olayını bende delleniyorum. Allahım nolur bana benzesin ya.

kaynanam taktı ya kendine ya kızına benzeyecek bende çok yorum yapmak istemiyorum ama sanki ben eşşek başıyım bi kere de demedi ki

ay kızım inşallah sana benzer. de ya ölür müsün laf olsun diye de. onun gençliği pek güzel imişte bilmem ne. töbe töbe :KK4:

kızlar nasıksınız. ben daha yeni girdim eve şeker testi 100 ml yüklemesi yapıldı çok şükür çıkmadı bi şey. ölüyorum sandım ama o suyu kusmamak için yapmadığım şey kalmadı:KK43:(((

merhaba kızlar,

bugün çok yoğundum yazamadım sizlere her şey yolundadır umarım.

2013 sıkıntı ne ise rabbim tez zamanda feraha ulaştırsın.

ebah çok alemsin yaa, sonsy sen ben aynı kafada mıyız ne :KK1: bu benzetme olayını bende delleniyorum. Allahım nolur bana benzesin ya.

kaynanam taktı ya kendine ya kızına benzeyecek bende çok yorum yapmak istemiyorum ama sanki ben eşşek başıyım bi kere de demedi ki

ay kızım inşallah sana benzer. de ya ölür müsün laf olsun diye de. onun gençliği pek güzel imişte bilmem ne. töbe töbe :KK4:

Sudecim öyle bi kayınvalide 100 yılda bi gelir dünyaya :KK52: bunların hepsi aynı fabrikadan çıkmış gibi kendi soylarını beğeniyolar :KK9:

Sıkıntılı bir durumdayım duanızı istiyorum arkadaşalar....
'

Şulecim sıkıntın her ne ise Rabbim gönlünden geçtiği şekilde olmasını nasip eder inş sıkma canını

Kadınızz birde burdan yazayım şekerim tekrar gemiş olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Çınar'ını...

preeklampsi ne demek canım :26: inşallah ciddi bişi değildir çok geçmiş olsun sen ve bebeğin gayet sağlıkla ilerleyeceksiniz inşallah ve vaktinde sıkıntısız doğumla kucağında olacak miniğin :emir_bebek::nazar::KK19:

Preekelampsi, gebelik zehirlenmesi canım. Ben risk grubundaydım zaten. Vücut proteini tutamıyor, böbrekler ve karaciğer etkileniyor. bebeğin de gelişimi...
olasılıkları sayıp sizi de endişelendirmek istemiyorum ama tansiyon ve ödeme dikkat edin.

canım benim hiç üzülme. ben bebişinin sağlıkla doğacağına inanıyorum. gecen yazmıstım okudun mu bilmiyorum. kzuenim 7 aylık doğurdu ve çok sağlıklı bi bebişi var. sen sakın stres yapıp tansiyonunu etkileme

okudum canım. cok tesekkür ederim desteğin için. ben sakinim, her sey iyi olacak inanıyorum.

gececim temmuz 15 ten beri yatıyorum
geçmez bu günler allahım derdim geçiyor
ki öncesinde benim de oldukça hareketli bir yaşamım vardı
inanıyorum ki sen de dinlenince bebeğin de içeride duracak

doktorum ikiz olduğu için ilk hedefimiz 28 tuturmak
arkasından 30 arkasından 32 yi görmek hedefimiz dedi
şimdi senin o endişenlendiğin haftayı ben dört gözle bekliyorummm
Allah kolaylık versin sana.

çilekkkkkkkkkkkk
kıvırcıkkkkkkkkkkkkkk
geceyimbennnnnnnnnnnnnnnnn
papatyaaaaaaaaaaaaaaaaa
kadınızzzzzzzzzzzzzzzzzz

evde yatışa geçenlerrrrrrrrrrr
yaşasın ev hanımlığıııııııııııııııııııı
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ev hanımlığı da yapamıyotum. homini gırtlak yatıyorum anca...

Sudecim öyle bi kayınvalide 100 yılda bi gelir dünyaya :KK52: bunların hepsi aynı fabrikadan çıkmış gibi kendi soylarını beğeniyolar :KK9:

onların soylarına diycem de neyse. görende hepsini güzellik abidesi sanar. bizimkide ayrı bi tip, ben kardeşimle ikiz kadar benzerim, bir gün oturmuş diyo inş teyzesine yada dayısına çeker.halasıyla amcasıda güzel.aa benim oğlum çirkin mi 5 inden birine çeksin de.tek benim adım yok içlerinde.hastır diyecektim gülüyorum aklıma geldikçe.kıskansın çatlasın.şımarıklık olmasın ama benimde geçmişte mankenlik deneyimim var, fiziğimede boyumda gerçekten imrenirlerdi aileden geliyo çünkü ananem 1,85 ti.neyse bide beyaz tenliyim.çok özür dilerim yanlış anlaışlmasın güzellik iddiam yokta beğenilmeyecek yanımda yok yani, kusur arasa bulamaz.gerçi dudaklarım çok ince :)) tenimde beyaz tende beyaza bayılır arkadaş, kendi böcek.lan 5 senedir herkese kondurdu da bebeği bi bana benzetmeye konduramadı.eşimde inadına diyo keşke sana benzese.kadın çıldırıyo tabi, bide anlamadığım kardeşime benzesin diyosunda benden çok mu farklı ? mantıksızlar.

neyse kaygana adı geçince cinlendim yazmadan edemedim iyi akşamalar herkese

selam kizlar pek fazla yazamiyorum ben.:KK16:GECEYIMBEN gecmis olsun canim.ALLAH senide bebeginidekorusun.:KK16::KK16:gecmisi okuyamadim fazla,sorunlari olan herkese RABBIM yardimci olsun.:KK16::KK16:
benzetme konusu acilmis.ben o konuda cok rahatim yani.kaynimin ogluna hep derler amcasina benziyor.ben takmiyorum kafaya amcaya halaya teyzeye anneye babaya,,,,,benziycekler.ama en onemlisi o benim bebegim diyorum .onu ben dogurdum.annesi benim.:KK16:hatta benim kizim kopya babasi .kayinvalidem diyor ust dudagi sensin diyor.bende yalan soyleme anne tipki babasi diyorum.:KK1::KK1::KK1:

teşekkür ederim sifaa :)))

annenin yaşı :29
yaşadığı şehir :izmir
son adet tarihi :5 haziran
beklenen doğum tarihi:10 mart 2013
kaçıncı bebek:1
bebeğin ismi:KK70:oğa

selam güzel annelerr....

candas cok tatlısın canım kayınvalıdene cok guldum bnmkıde bnm sehzadem napıyor dıyor benım derken ?? dıcem bıgun ama tutuorum kendımı hyr kendını valıde sultan sanıosa benıde hürrem bilsin korksun benden :)

2013 canım sıkıntın neyse ıns bır an once gecer canım gönlünü ferah tut ...

28 ıncı haftanın ıcındeyım 6,5 kılo aldım aa ne guzel 10 la bıtırım ben bunu derken son ıkı haftadr agzım hıc bos durmuo ıkı dakıka önce kurabıye yıosam hıc yememıs gıbı sonra bı kek yıyım dıorum nolcak bole bılmıorum nesekı bu aya kadar fazla almadım da artık alırsamda alım canım yapıcak bısı yok :)

selam kizlar pek fazla yazamiyorum ben.:KK16:GECEYIMBEN gecmis olsun canim.ALLAH senide bebeginidekorusun.:KK16::KK16:gecmisi okuyamadim fazla,sorunlari olan herkese RABBIM yardimci olsun.:KK16::KK16:
benzetme konusu acilmis.ben o konuda cok rahatim yani.kaynimin ogluna hep derler amcasina benziyor.ben takmiyorum kafaya amcaya halaya teyzeye anneye babaya,,,,,benziycekler.ama en onemlisi o benim bebegim diyorum .onu ben dogurdum.annesi benim.:KK16:hatta benim kizim kopya babasi .kayinvalidem diyor ust dudagi sensin diyor.bende yalan soyleme anne tipki babasi diyorum.:KK1::KK1::KK1:

kızlar çok mu alınganız ne =) bende bebeğimin babasına benzemeesini çok istiyorum sürekli o yönde dua edyrm..her yönden babsına benzer inşallah =))) gerçi üç boyutlu fotosunda bana benzetenler oldu ama=((

X