2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
1460 gr olmuş. Ve 3 hafta ilerdeeeeeee:KK30::KK30:
İki hafta idi üçe çıkmış...
Ne yapacağım ben hu tosuncuklaaaa:KK52::KK52:
Öyle deyince korktum erken doğum falan olur mu dedim
Yok dedi olmaz ama doğum zor olabilir belki dedi :KK31:

Çok takılmadım ben de belki doğuma kadar normale döner :KK31:

ayyyyyyyyy maşallah tosununaaaaaa
bence yatmakla alakası yok cemre
çünkü ben de sürekli yatıyorummm
gerçi çok şükür benimkiler de haftalarıyla uyumlular
:nazar:

aaaa söylemeyi unuttum dün gece uyuyamadım, sabaha karşı daldım ve sabah bebeğimi gördüm rüyamda... kucağıma verdikleri o an muhteşem bi duyguydu, böyle bembeyaz pürüzsüz bi yüzü, ela mı ela gözleri vardı ve çok tatlı tatlı sesler çıkarıp güldürüyodu beni. hiç bitmesin istedim o anın.
Allahın izniyle o günleri hepimiz görücez kızlarr. böyle rüyalar görüp zamanın git gide azaldığını bilmekk çok heyecan verici..

slm kızlar yazdıklarınızı tek tek okudum ama cevap veremiyorum sırtım çok kötü bu arada kızımın topuklarını yakalayabiliyorum artık o kadar akıllılarki şimdi hissedip elinle hissedebiliyorsun ve babamızada gösterebiliyoruz ama bunu hemen keşfediyorlar elini değer değmez hemen çekiyor:):)

Trafikten zor geldik eve. Bi kar yagdımı hemen yollar tıkanıyor. Allahtan yarın tatil:))

Benimde oglum bugün çok hareketli sabahtan beri durmadı iyidir inşallah

Hurma çok faydalı fazla yemediginiz sürece bence bişey olmaz.Ben günde bitane yiyorum kan dengeleri için iyiymiş benimde kanım düşük etkisi olur diye yiyorum.

slm kızlar yazdıklarınızı tek tek okudum ama cevap veremiyorum sırtım çok kötü bu arada kızımın topuklarını yakalayabiliyorum artık o kadar akıllılarki şimdi hissedip elinle hissedebiliyorsun ve babamızada gösterebiliyoruz ama bunu hemen keşfediyorlar elini değer değmez hemen çekiyor:):)

ne güzel hissedebilmen
bende 4 kol, 4 topuk
2 toto
hiç hissedemiyorum valla
kimin neresi
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

selam cnm öncelikle hangi ildesin???? aldığın ürünler çok güzel ve aynı zamöanda kaliteli =)güle güle kullan bende hafta sonu mobilyayı sipariş verceğim mobilya takımını nekadara aldın paylaşırsan sevnrm..

slm, çok teşekkür ederim, hepimiz güle güle kullanalım inşallah,istanbuldayım ben, burda maskodan geçen hafta aldık biz de mobilyayı orda istanbul bebe diye bi mağazadan,3600 dediler baştan 3000e aldık biz, başka illerde de şb.leri varmış, sen hangi ildeydin...

Kızlar bi akıl verin bana ben alışverişi bitirdim ve erkenden bu şeker işlerine daldım. Beğendiğim bir model var ama 3,5 lira lavantalı ve mıknatısı hâli ile şu an için indirimli buldum. Normalde 4 liradan tanesini 4,5 liradan badem şekerlisini satıyorlar. Bir arkadaşım bebek şekeri için biraz pahalı değilim dedi ? Kafam karıştı benimde fikri olan varmı ?

canım ben de geçen sefer çok yaptırmamıştım sadece çok değer verdiklerime bebek şekeri vermiştik. onun dışındakilere tül keseler var yine şekercilerde satılıyor onun içine lokum, şeker falan koyup vermiştik.

canım normal bebek şekerleri o kelebekli olanlar falan genelde fiyatları 3.5 TL. Ama ben napıcam, malzemelerini alıp kendim yapıcam, böylece yarı fiyaatına getirmiş oluyosun. vaktim varken önümüzdeki ay alıp yapayım diyorum. varsa vaktin kendin de yapabilirsin canım, çok basit bişeymiş zaten, bende bilmiyorum nasıl yapılır ama bi arkadaş yardımcı olucak, daha önce yapmış..

bu arada bebek kurabiyesine gerek var mı sizceee, eşim gereksiz diyo da?

bebek kurabiyesi hani şu üzerine şeker hamurundan süsleme yapılan kurabiyelerden bahsediyosun dimi? ben yaptırmayı düşünmüyorum. kendim yapmayı düşündüm ona da üşendim valla ne yalan söyleyeyim. zaten bayatlayacak herkes ilk gün gelmeyecek e ben hemen yapamam önceden hazırlamam lazım falan bi ton iş yani. dışarıdan yaptırmayı da düşünmüyorum çünkü zaten bebek şekerlerinin tanesi gelecek misafire dağıtma açısından yeterince pahalı 3.5-4 tl civarı..

slm, çok teşekkür ederim, hepimiz güle güle kullanalım inşallah,istanbuldayım ben, burda maskodan geçen hafta aldık biz de mobilyayı orda istanbul bebe diye bi mağazadan,3600 dediler baştan 3000e aldık biz, başka illerde de şb.leri varmış, sen hangi ildeydin...

tatlım bende istanbuldayım modoko da baktım 1 ay önce 3500 tl ve 5000 tl arası fiyat verdiler ben birde emzirme koltuğu istyrm..bakalım bu hafta sonu kardan gidebilrsek siparişi verceğim inşallh bizim kide 3000 falan olur =) çok mutlu olurum ozamannnn =)bebeğime herşey almak istiyrmmm =)

nasılsınız bikaç gün ara verdim yine, giriyorum okuyorum geçmişi, ama yazmaya fırsatım olmadan kapatıyorum.

şifaa hoşgeldin, geçmiş olsun aynı zamanda. uzun zamandır yoktun. seninle hiç muhabbetimiz olmadı, paylaştıkların hoşuma gitti, hep burda kal, yalnız bırakma bizleri..

cemremm oğluşunun sağlıklı olmasına sevindim, demek göstermedi yüzünü.. kötü bi his dimi geçen ay bende sinir olmuştum.

hurmadan bahsetmişssiniz, bundan daha önce de bahsetmiştik doğumun kolay olması ve süt yapması için son zamanlarda yemek gerekiyor diye, şimdi de erken doğuma falan sebep olur demişssiniz ya. o halde son zamanda yicez bu durumda..

yeni katılan arkadaşımm (ismini hatırlayamadım) aldıklarını çok beğendim, özellikle sebamed almakla çok iyi yapmışsın. ya ben geç mi kaldım bu alışveriş için acaba. ama ocakta yapıcaktım ben geç mi kalırım?? eksikleri tamamlamam için zamanım kalmaz mı acaba??

kızlar bugün bebişimle biraz yorulduk, altüstü 1 saat dolaştım ya,hemen kasıklarıma falan ağrı girdi, hala geçmedi, ona rağmen bebişim durmuyo yerinde, top gibi ordan oraya zıplıyo içerde..

yooo bence daha oldukça vakit var geç kalmış değilsin ama ben önümüz kış ve son aylarda daha ağır olabilirim diye şimdiden almak istedim, kalanları da bikaç hafta içinde tamamlamak istiyorum havalar biraz düzelince, bugün kar da yağınca iyi düşünmüşüm dedim kendi kendime :)

tatlım bende istanbuldayım modoko da baktım 1 ay önce 3500 tl ve 5000 tl arası fiyat verdiler ben birde emzirme koltuğu istyrm..bakalım bu hafta sonu kardan gidebilrsek siparişi verceğim inşallh bizim kide 3000 falan olur =) çok mutlu olurum ozamannnn =)bebeğime herşey almak istiyrmmm =)

evet emzirme koltukları da çok şık ve çok kullanışlı bişey, ama benim odam küçük o yüzden almam mümkün değil, hatta tam takım da almayı düşünmüyodum ama parça eksiltince takımdan pek bişey düşmediler fiyattan biz de hepsini alalım dedik sığar bi şekilde... yanınıza iyi pazarlık yapan birini alın derim ben biz kayınvalidemi götürdük :) alınca resmini paylaş lütfen bebek ürünlerine bakmak bile çok hoşuma gidiyo, benim de herşeyden alasım var :)

selam kizlar nasilniz:KK3::KK3:LALAM mashallah kizina nasil tatli.gamzesi filan.rabbim korusun.:KK16:sen ayva yedinmi acaba.yoksa benzemismi babasina ya sana.ben ayva hic yememisidm kizimda.bizdede kimsede yok.ama kizim gamzeli.:KK16::KK16:
CEMREM mashallah tosusuna.bebis saglikli olsunda.doguma gelene kadar doktorlar bir sey ler tavsiye edccekler insallah.:KK16::KK16:
kizlar bende bu gun dk.gittim.almancam pek iyi degil.tam anlayamadim.ama vajinamiin ic kisminda bir sislik olusmus.enfeks.kapmisim qaliba.fitil verdi 3 gunluk.bide magnezium yazdi.bebisim iyi masallah.diger randy.bir ay sonraya verdiler.eger buyuk bir sorun olsaydi daha erken verirdi dimi.:18:korkuyorum ya erken dogum olursa.ama dk.demedi.ama kendime inandirsam rahatllarim.:KK14::KK14:

selam kizlar nasilniz:KK3::KK3:LALAM mashallah kizina nasil tatli.gamzesi filan.rabbim korusun.:KK16:sen ayva yedinmi acaba.yoksa benzemismi babasina ya sana.ben ayva hic yememisidm kizimda.bizdede kimsede yok.ama kizim gamzeli.:KK16::KK16:
CEMREM mashallah tosusuna.bebis saglikli olsunda.doguma gelene kadar doktorlar bir sey ler tavsiye edccekler insallah.:KK16::KK16:
kizlar bende bu gun dk.gittim.almancam pek iyi degil.tam anlayamadim.ama vajinamiin ic kisminda bir sislik olusmus.enfeks.kapmisim qaliba.fitil verdi 3 gunluk.bide magnezium yazdi.bebisim iyi masallah.diger randy.bir ay sonraya verdiler.eger buyuk bir sorun olsaydi daha erken verirdi dimi.:18:korkuyorum ya erken dogum olursa.ama dk.demedi.ama kendime inandirsam rahatllarim.:KK14::KK14:

enfeksıyon hepımızın korkulu ruyası malesef.. ama nıhayetınde fıtıl yada antıbıyotıkle tedavı edılebılıyor cnm sıkma canını..

$DSCN6230.AVI_snapshot_00.01_[2012.08.23_19.28.17].jpg

yaptırmayı, yapmayı ya da almayı düşünenler var mı bu lohusa taçlarından ?

Son düzenleme:

ben doktoruma gidince her şeyi sormak istiyorum, sorularıma cevap almak istiyorum

şimdi yazdıklarını okuyunca üzüldün senin adına canım yaaaaa
başka bir ülke, başka bir dil zordur tabi
almancayı daha iyi bilen biriyle git bir dahaki randevuna canım, böylelikle kafana takmazsın
yedinci ayımızda bile sana bir ay sonraya randevu veriyorlarsa emin ol hiçbir şeyin yokturrrrrrr
:nazar::nazar::nazar::nazar:

kizlar bende bu gun dk.gittim.almancam pek iyi degil.tam anlayamadim.ama vajinamiin ic kisminda bir sislik olusmus.enfeks.kapmisim qaliba.fitil verdi 3 gunluk.bide magnezium yazdi.bebisim iyi masallah.diger randy.bir ay sonraya verdiler.eger buyuk bir sorun olsaydi daha erken verirdi dimi.:18:korkuyorum ya erken dogum olursa.ama dk.demedi.ama kendime inandirsam rahatllarim.:KK14::KK14:[/QU

ciddi bişey değildir canım bence 1 ay sonraya gün vermezdi öyle olsa. bu arada geçmiş olsun

ben doktoruma gidince her şeyi sormak istiyorum, sorularıma cevap almak istiyorum

şimdi yazdıklarını okuyunca üzüldün senin adına canım yaaaaa
başka bir ülke, başka bir dil zordur tabi
almancayı daha iyi bilen biriyle git bir dahaki randevuna canım, böylelikle kafana takmazsın
yedinci ayımızda bile sana bir ay sonraya randevu veriyorlarsa emin ol hiçbir şeyin yokturrrrrrr
:nazar::nazar::nazar::nazar:

canim evet zor bir hal.malesef kimseyle gidemem kimsem yokki burda.:KK14::KK14:evet randy.1 ay sonra.ocak ayindan iki haftada bir insallah.RABBIM korusun yavrulamizi.insallah.kizimin kardesine saglikla kavuscagi gun gelir insallah.rahatlarim o zaman.:KK16::KK16:

enfeksıyon hepımızın korkulu ruyası malesef.. ama nıhayetınde fıtıl yada antıbıyotıkle tedavı edılebılıyor cnm sıkma canını..

desteyin icin sagol cnm.insanin elinde degil isde:KK14::KK14:

Son düzenleme:
X