2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
günaydın anneler ve bebeleri

berbat bir haftasonundan sonra p.tesi işe gelmek kötü oldu...sebep tabiki eşim...iyice kantarın topuzunu kaçırdı dün tüm günü maf etti allaha havale ediyorum umarım allah sesimi duyuyordur,konuşsamda-mjda göndersem-e-mail de atsam değişen hiçbirşey yok...ben niye bu kadar uğraşıp didiniyorum iki canımla....sabah o uyurken erkenden evden çıktım işe geldim nasıl uyanırsa uyansın!!!!nasılsa benim yaptığım hiçbirşeyi beğenmiyor,gözünün önündekilere değil dışarıya bakıyor buyur kendi işini kendin yap bundan sonra benden bu kadar...harç bitti yapı paydos

berbat bir haftasonundan sonra p.tesi işe gelmek kötü oldu...sebep tabiki eşim...iyice kantarın topuzunu kaçırdı dün tüm günü maf etti allaha havale ediyorum umarım allah sesimi duyuyordur,konuşsamda-mjda göndersem-e-mail de atsam değişen hiçbirşey yok...ben niye bu kadar uğraşıp didiniyorum iki canımla....sabah o uyurken erkenden evden çıktım işe geldim nasıl uyanırsa uyansın!!!!nasılsa benim yaptığım hiçbirşeyi beğenmiyor,gözünün önündekilere değil dışarıya bakıyor buyur kendi işini kendin yap bundan sonra benden bu kadar...harç bitti yapı paydos

öncelikle tüm annelere günaydınlarr.sağlıklı ve mutlu bir gün diliyorum.canım bol bol dua et.dua herşeyin ilacıdır.

herkeze günaydın anneler :emir_bebek:

hafta sonu yoktum hep uyudum hep uyudum :KK1::KK1::KK1::KK1:

valla yaptığım başka bişi de yok uyumak çok güzellllllllll :KK53:
ya birde kızlar ben hap içemiyorum şuan da ne vitamin ne folik asit hiç bişi kullanmıyorum doktora da söylemedim bir daha gittiğ3mde söyleyecem acaba bebeğim gelişmezmi son gittiğimde çok iyi gelişimi demişti doktor ama bayadır içmiorum içemiyorum dahadoğrusu :KK50::KK50:

içtiğim gibi geri çıkıyor en iyisi içmemek eziyet çekmemek dedim bakalım ne olucak benm gibi içmeyen varmı :KK34:

günaydın canım ahhhh ne yapıcaz biz bu adamları böyle tribe giren onlar ,çekemeyen onlar, hiçbirşeyi alttan alamayan onlar, hizmet bekliyen yine onlar sanki dersin hamile bu adamlar, heyyy allahım yaaa sinir bozucular başka hiçbirşey bildikleri yok...çok üstüne düşme canım ben böyle bir karar aldım; sen beni üzüyosun o yüzden konuşmak dahi istemiyorum dedim, beyfendi arıyor artık gün içinde ,dedim bu ne ya hiç uğraşamıcam ne halin varsa gör sanamı kafa yorayım içimdeki cana mı yeter artık beni üzüceksende yürü anana bak evde orda deyip yolu gösterdim :KK9::KK9::KK9:

gunaydın canım

ay noldu canım ya
cmt de benımkı bana taktı, gunumu zehır ettı
agla agla bır hal oldum
konularda sacma sepelek..
butun cmt b..ok gıbı gectı sonra noldu? unuttum napım neyı uzatım? ıcımdekı o kucuk ınsanda strese gırıo sınırlı bır cocuk olmasın dıe
hadı dedım unut cilek yaa unut..ama cok ıcerledım anlayıs beklerdım.ole hamıleye ozen gostermek suyu kaldırma,uzanma,sırt ustu yatınca dondurmekle olmuokı sadece psıkolojımızı anlamaları lazım :KK43: üfffffffffffffff :KK4:

günaydın canım ahhhh ne yapıcaz biz bu adamları böyle tribe giren onlar ,çekemeyen onlar, hiçbirşeyi alttan alamayan onlar, hizmet bekliyen yine onlar sanki dersin hamile bu adamlar, heyyy allahım yaaa sinir bozucular başka hiçbirşey bildikleri yok...çok üstüne düşme canım ben böyle bir karar aldım; sen beni üzüyosun o yüzden konuşmak dahi istemiyorum dedim, beyfendi arıyor artık gün içinde ,dedim bu ne ya hiç uğraşamıcam ne halin varsa gör sanamı kafa yorayım içimdeki cana mı yeter artık beni üzüceksende yürü anana bak evde orda deyip yolu gösterdim :KK9::KK9::KK9:

ne yapacağımı bende bilmiyorum ozpolat e-mail gönderdim ve konuşmuyorum onunla....içimdeki canda üzülüyor biliyorum sabah 6 da uyandım sırt üstü yatıyordum sol tarafımda bişeyler oldu çok garip ilk defa hissettim onu ağlamaya başladım,arabada gelirken birde candan erçetin annem şarkısı çalıyordu sağa çektim ağladım işe geldim şimdi zor duruyorum hep gözlerim yaşlanıyor.....:KK14::KK14: onunla mı uğraşayım içimdeki canlamı??akşam eve geldik konumuyoruz karşıma geçmiş bişeyler yiyor dayanamadım hamilenin karşısında yenmez sokaktaki insan bile teklif ediyor günah dedim kalktım yattım....çok üzülüyorum....:KK14::KK14:

ya birde kızlar ben hap içemiyorum şuan da ne vitamin ne folik asit hiç bişi kullanmıyorum doktora da söylemedim bir daha gittiğ3mde söyleyecem acaba bebeğim gelişmezmi son gittiğimde çok iyi gelişimi demişti doktor ama bayadır içmiorum içemiyorum dahadoğrusu :KK50::KK50:

içtiğim gibi geri çıkıyor en iyisi içmemek eziyet çekmemek dedim bakalım ne olucak benm gibi içmeyen varmı :KK34:

günaydın cnm bende senin gibiyim uykucu şirin olduk iyice:KK9::KK9::KK9:canım ben haala folik asit kullanıyorum ama gerçekten çok kötü mide bulandırıolar vitamin henüz vermedi cumartesi gidicem 2li test için belki o zaman verebilir bnm sıkıntım büyük hapları içemiorum bu hapların sıvıları oluyomuş eğer bana kocaman vitamin hapı verirse söylücem yutamıorum ,2 bardak su içiyorum ilaç haala ağzımda:KK53::KK53::KK53:

içmemezlik etme iç içer içmez elıne bısı al ekmek gıbı yut..ne bılım bısı gecır mıdenden.ıc ılacını ustune hekmen bısı ye

Günaydın arkadaşlar ;
Gerçi bugün pek aydın olamadı bunca Şehit haberleriyle benim gözümde ama birde sizin msj nızı okuyunca daha da bozuldu moralim. Hamile olup bir can taşıyıp birde böyle şeyler yaşıyor olman üzdü beni.. RABBİM bebeğinin yüzü suyu hürmetine yardı metsin sana.. Kimse için kendini yıpratma.. Senden bebeğinden önemli değil şuanda hiç bişey.. Eminim bu psikolojiyle bunları yapmak çok zor ama bebişin için sabretmelisin.. ALLAH yardımcın olsun.. Keşke elimizden bişeygelse diyorum..

Folik asit içemeyen arkadaşlar emin olun, şu demir+folik+vitamin b 12 olan hap daha berbattttt :KK43:

ne yapacağımı bende bilmiyorum ozpolat e-mail gönderdim ve konuşmuyorum onunla....içimdeki canda üzülüyor biliyorum sabah 6 da uyandım sırt üstü yatıyordum sol tarafımda bişeyler oldu çok garip ilk defa hissettim onu ağlamaya başladım,arabada gelirken birde candan erçetin annem şarkısı çalıyordu sağa çektim ağladım işe geldim şimdi zor duruyorum hep gözlerim yaşlanıyor.....:KK14::KK14: onunla mı uğraşayım içimdeki canlamı??akşam eve geldik konumuyoruz karşıma geçmiş bişeyler yiyor dayanamadım hamilenin karşısında yenmez sokaktaki insan bile teklif ediyor günah dedim kalktım yattım....çok üzülüyorum....:KK14::KK14:

sen eşinin elinde şaşırmışsın gerçekten inan bende öleyim şu topikte hatırladığım kadarıyla bir tek bizim kocalarımız sorunlu...canım boşver ne mail ne msj nede ara boşver cnm bunlar her zaman olucak ertesi gün hiçbirşey olmamış gibi hayatlarına devam ediyorlar olan bize oluyor... canım bebeğindir belki o hissettiğin olamazmı erkenden hissedenlerde var.bak canım şöyle söylim konuşmuyormu eşinin bulunduğu ortamda bulunma başka bir odaya git ben hep öyle yapıyodum sonra eşim geliyodu yani ona senin bulunduğun ortam rahatsızlık veriyor batıyor muamelesi yapıodum tıpış tıpış geliodu arkamdan:KK9::KK9::KK9:birde ben kızmışsam günlerce sürdürürüm ya neden mail atıyosun tamam eşini önemsediğin için ama inan senden de bu kadar önemli değil çok pohpohlama eşini bence:26:

günaydın güzel anneler...ebah canım takma kafanı lütfen bebegını saglıgını kendını dusun ... ılac ıceleyen arkadaslarım bnde sızın gıbıyım daha oncede yazmıstım 12. haftada falan folık asıtı kesecektır doktorunuz demır ve vıtamıne gececek demırın sıvı olanları var ondan ısteyın bnde soledım ıcemedıgımı sıvıya gectık vıtamın maalesef kocaman oluo yemegımın son lokmasını yerken onuda ustune kyup yutuorum bıde ole deneyın suyla bnde maalesef ıcemıorum :KK43:

saolun arkadaşlar ama gerçekten hiçbir şekilde yutamıyorm boğazımda kalıyor doktor vitamine geçti verdi ilaç da hiç kullanmadım daha aldım öyle duruyor:KK53:

nu gidişime söyleyecek ilaç gibi olanlardan versin die inşşallah onu kkullanabilirim :KK49:

günaydın tatlı anneler...
ebah canım umursama eşini heleki iki canlıyken bak benim eşimde problemli evde hiç bişi yapmaz miskin miskin oturur kendi kendine sinirlenir bana bağırır hiçte umursamam giderim odamda otururum konuşmam buna en büyük cezadır o..ama üzülmem sıkmam kendimi nede olsa bikaçgün sonra kendisi tıpış tıpış muhtac kalıcaktır bana...onun için ne kendi canını sık nede bebişinin...allaha havale et ben öyle yapıyorum ve nitekimde biyerden cezasını buluyo...sen sıkma o tatlı canını bırak kendi düşünsün sen değil...

günaydın tatlı anneler...
ebah canım umursama eşini heleki iki canlıyken bak benim eşimde problemli evde hiç bişi yapmaz miskin miskin oturur kendi kendine sinirlenir bana bağırır hiçte umursamam giderim odamda otururum konuşmam buna en büyük cezadır o..ama üzülmem sıkmam kendimi nede olsa bikaçgün sonra kendisi tıpış tıpış muhtac kalıcaktır bana...onun için ne kendi canını sık nede bebişinin...allaha havale et ben öyle yapıyorum ve nitekimde biyerden cezasını buluyo...sen sıkma o tatlı canını bırak kendi düşünsün sen değil...

desteğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar böyle devam ederse benim için hayırlı olmayacakmış az önce öyle demiş,varsın hayırlı olmasın....herşeye sahip olmak huzurlu olmak değil o bunu anlamadı....bu akşam otursun yemeğini kendi hazırlasın,alıcam laptopu odama gidip tv.seyredicem yemekten sonra gerçi umursamaz ama yüzünü görmektense böylesi daha iyi....

desteğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar böyle devam ederse benim için hayırlı olmayacakmış az önce öyle demiş,varsın hayırlı olmasın....herşeye sahip olmak huzurlu olmak değil o bunu anlamadı....bu akşam otursun yemeğini kendi hazırlasın,alıcam laptopu odama gidip tv.seyredicem yemekten sonra gerçi umursamaz ama yüzünü görmektense böylesi daha iyi....

canım aynen öyle yap al laptopunu kucağına git odana umursama, madem konuşmayı deniyorsun olmuyor birde bunu dene bende böyle yapıyorum canımı sıktığında birde işten gelmişse direk odama gidiyorum yüzümü bile görmüyor 1 gün böyle 2 gün böyle 3.gün yanıma sokuluyor biraz inatçı ol ve bi kaç gün dene:KK34:

Evet kızlar haklı.. Bencede kendinden ödün verme.. Emin ol sen değil o sana muhtaç kalıcaktır.. Bir süre kendini düşün kendin için bebeğin için yaşa.. Ve dua et.. Gittiği yere kadar böyle gitsin.. Bakalım sonunda neler olucak.. Umarım sizin için herşey çok daha iyi olur..

birkaçgün uzak dur ve konuşma bakalım...belki kafasına bişiler dank eder onları böyle cezalandırmak bazen çok iyi oluyo bazende çıkılmaz sorunlara gidebiliyo ama denemekten başka yapıcak bişi yok git odanda bişiler yaz içini boşalt oyala kendini biraz aynı evde seni görememek neymiş anlasın....

tekrar teşekkür ederim kızlar ben eve o geldikten sonra geliyorum direk mutfağa gidip yemeğimi hazırlayayım mutfakta yerim hemen yatak odasına yada çalışma odasına girip b.sayardan tv.seyrederim zaten erken yatıyorum birkaç gün görmesin beni.bugün kan tahlili sonuçlarımı alıcam biliyorum ki sormayacak yarın öbür gün nasıl konuşacak merak edip sonuçları bile sormadın diyebilirim....huzur kaçırmak kendinden soğutmak bu kadar mı kolay???

Çok özel olucak belki ama emin ol çok merak ettim... Eşinin derdi ney ALLAH aşkına... ?

tekrar teşekkür ederim kızlar ben eve o geldikten sonra geliyorum direk mutfağa gidip yemeğimi hazırlayayım mutfakta yerim hemen yatak odasına yada çalışma odasına girip b.sayardan tv.seyrederim zaten erken yatıyorum birkaç gün görmesin beni.bugün kan tahlili sonuçlarımı alıcam biliyorum ki sormayacak yarın öbür gün nasıl konuşacak merak edip sonuçları bile sormadın diyebilirim....huzur kaçırmak kendinden soğutmak bu kadar mı kolay???

X