Kına Gecesi kınayı kimin gelinin eline yakması uygun olur ???

Sen kimi istiyorsan o yaksın. Benimkini kız kardeşim yakmıştı. Bazı çok bilenler laf söylemiş. Onlara ne kına benim kınam dedim geçtim:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

arkadaşlar bu konu hakkında pek bilgimiz yok evden ilk defa gelin çıkıyor :KK12: kına gecesinde kınayı kimin gelinin eline yakması uygun olur ??? bilgilerinizi bekliyorum kızlar:126:

Bizde genelde evliliği huzurlu ve mutlu birileri yakar. Bütün sülalenin kızlarının kınasını annem yaktı benim.Evlenenler de çok şükür mutlular bi aksilik yok.Hatta komşu kınalardan annemi kına yakmak için transfer etmek isteyenler bile var yani her kına da teklkif gelir mutlaka :) :) :)

arkadaşlar bu konu hakkında pek bilgimiz yok evden ilk defa gelin çıkıyor :KK12: kına gecesinde kınayı kimin gelinin eline yakması uygun olur ??? bilgilerinizi bekliyorum kızlar:126:

annesi babası sağ, mutlu evliliği ve mutlu sağlıklı çocukları olan birinin yakması lazım. benim dayımın eşi yakacak

evliliğnde mutlu huzurlu olan, ağzı dualı olan biri yakarmış Annemin dediğine göre :KK1: Benimde Annemin teyzesi yakacak kankamın Annesi :KK16:

X