5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay Tarifi

Tüm sayfaları okudum ben aktardan ayrı ayrı aldım hepsini yalnız sinirli otu sonradan almıştım çaya onu katınca iştahım açıldı geri çıkardım
Beş gündür kullanıyorum 2 kilo verdim yaklaşık1.5 ay önce 86 kiloydum şuan 76 kiloyum hedefim 68
Çay iştah kesiyor kesinlikle tavsiye ederim

Merhaba kızlar,dün televizyon izlerke bir programda vatandaşın biriyle röportaj yapıyorlardı.
Aktarlar Derneği Başkanı Ayhan Ercan,bu röportaj yapılan adama 9 hayat çayı diye bir tarif vermiş ve bu ve bu kişi bu çay sayesinde 5 ayda 36 kilo vermiş tabii yediklerinede dikkat ederek.

9 Hayat Çayı tarifi için gerekenler;
- Mate çayı
- Kekik (ancak bildiğimiz siyah kekik değil beyaz bilye kekik)
- Çoban çökerten
- Barut ağacı kabuğu
- Yeşil çay
- Sinirli ot
- Biberiye
- Funda yaprağı
- Cinnema

9 Hayat Çayın hazırlanış tarifi;
Barut ağacı kabuğunu küçük küçük parçalara ayırıyoruz ve parmak ucuyla ufak bir tutam bir kaba alıyoruz. Büyük bir tutam yeşil çay, bir iki yaprak cinnema atıyoruz. Geri kalan bütün bitkilerden parmak ucuyla bir tutam ekliyoruz. Bir içimlik karışım silme bir yemek kaşığını dolduracak kadar olacak. Karışımı hazırladıktan sonra kaynamış suyu bu karşımın üzerine döküp demlemeye bırakıyoruz. Kaynatmıyoruz kesinlikle demleme yoluyla yapılıyor.

Dikkat edilmesi gerekenler;
-> Tansiyon rahatsızlığı olanlar çayı ya hiç içmesin ya da bilye kekikten çok çok az kullansın. Çünkü tansiyonu yükseltiyormuş.
-> Çok kilolu olmayanlar günde en fazla 2 fincan içebiliyor.
-> Fazla kilolu olanlar maksimum 5 fincan içecek. Fazlası zararlıymış.
-> Özellikle sabah kalkar kalkmaz yüzünüzü bile yıkamadan önce bu çayı demleyin
-> İlk kullanmaya başlandığında 10-15 kilo rahat veriliyormuş.
-> Duraklama dönemine girildiğinde akşam yemeklerinde sadece salata ve altın çilek yenilecek.

NOT:Bu çay yemeklerden önce aç karnına birer bardak içilecek ve her defasında taze yapılacak.

Aktarımda malzemeleri bulabilirsem yarın başlayacağım:KK9:

doktora sormaya gerek kalmadı:)

Arkadaslar ben bu çayı 19 Kasımda kullanmaya başladım 66 kiloyken. 29 Kasımda tartildim 63.500 çıktım. Yani 10 günde 2.500 kilo gitti :KK30:

Uzun süredir kilo veremiyordum ne yaparsam yapayım. Artık psikolojim bozulmuştu. Ama bu çay gerçekten beni hiç sıkmadan kilo vermeme yardimci oldu. Spor yapmıyorum yaptığım tek şey her şeyden azar azar yemek. Yani ekmek, makarna, pilav, hamurişi yok:stop:

Muhteşem bir çay. Herkese tavsiye ederim:cool:

Aralık'ın 9unda tekrar tartılıcam tekrar gelişmeleri yazarım
:KK25:

Sevgili Efulim,

Siz bu çayı kendiniz mi hazırladınız, yoksa piyasadaki hazır çaylardan mı kullandınız?

Teşekkürlerimle

Merhaba kızlar,dün televizyon izlerke bir programda vatandaşın biriyle röportaj yapıyorlardı.
Aktarlar Derneği Başkanı Ayhan Ercan,bu röportaj yapılan adama 9 hayat çayı diye bir tarif vermiş ve bu ve bu kişi bu çay sayesinde 5 ayda 36 kilo vermiş tabii yediklerinede dikkat ederek.

9 Hayat Çayı tarifi için gerekenler;
- Mate çayı
- Kekik (ancak bildiğimiz siyah kekik değil beyaz bilye kekik)
- Çoban çökerten
- Barut ağacı kabuğu
- Yeşil çay
- Sinirli ot
- Biberiye
- Funda yaprağı
- Cinnema

9 Hayat Çayın hazırlanış tarifi;
Barut ağacı kabuğunu küçük küçük parçalara ayırıyoruz ve parmak ucuyla ufak bir tutam bir kaba alıyoruz. Büyük bir tutam yeşil çay, bir iki yaprak cinnema atıyoruz. Geri kalan bütün bitkilerden parmak ucuyla bir tutam ekliyoruz. Bir içimlik karışım silme bir yemek kaşığını dolduracak kadar olacak. Karışımı hazırladıktan sonra kaynamış suyu bu karşımın üzerine döküp demlemeye bırakıyoruz. Kaynatmıyoruz kesinlikle demleme yoluyla yapılıyor.

Dikkat edilmesi gerekenler;
-> Tansiyon rahatsızlığı olanlar çayı ya hiç içmesin ya da bilye kekikten çok çok az kullansın. Çünkü tansiyonu yükseltiyormuş.
-> Çok kilolu olmayanlar günde en fazla 2 fincan içebiliyor.
-> Fazla kilolu olanlar maksimum 5 fincan içecek. Fazlası zararlıymış.
-> Özellikle sabah kalkar kalkmaz yüzünüzü bile yıkamadan önce bu çayı demleyin
-> İlk kullanmaya başlandığında 10-15 kilo rahat veriliyormuş.
-> Duraklama dönemine girildiğinde akşam yemeklerinde sadece salata ve altın çilek yenilecek.

NOT:Bu çay yemeklerden önce aç karnına birer bardak içilecek ve her defasında taze yapılacak.

Aktarımda malzemeleri bulabilirsem yarın başlayacağım:KK9:
merhaba bende deneemk ıstıyorum kullanan varmı

Bbu çay bende işe yaramadı ama ben aktardan bi karışım aldım adam kendi hazırlıyormuş içinde gingo bloba,chia falan varmış.yoğurdun içine bi kaşık katıp yiyorum acayip tok tutuyo ve susatıyo.chiadanmı bilmem ama.4 mü 5 günmü oldu ne 2 kilo vermişim .bakalım bir ayda ne kadar sonuç ne olacak

ne denıycemı saştım artık ya senın karısım nasıl bısey canım babadağ
Bbu çay bende işe yaramadı ama ben aktardan bi karışım aldım adam kendi hazırlıyormuş içinde gingo bloba,chia falan varmış.yoğurdun içine bi kaşık katıp yiyorum acayip tok tutuyo ve susatıyo.chiadanmı bilmem ama.4 mü 5 günmü oldu ne 2 kilo vermişim .bakalım bir ayda ne kadar sonuç ne olacak
ne ypcamı şaştım cnm artık senın karısımı nasıl bulabılırımkı

Merhaba hanımlar bende bu çayı yeni keşfettim bugün başladım. Umarım sonuç verir. Doğumdan kalan 10 kiloyu vermek istiyorum bakalım. 67 ile başladım. 57yi görürsem göbek atıcam eşe dosta tavsiye edicem :)

En iyisi oreksin gibi çaylar tamamen bitkisel ve doğal. Daha çıkmadan kullanan kişiler var araştırdım 1 ayda 8 kilo vermiş

Ürünü diyetsiz_kilo_ver sayfasından saadet ve Ayse hanım ile konuşarak aldım ürün ters etki etti 3 defa kullanmama rağmen vücudumda aşırı şişlik oldu ürünün iadesini talep ettim beni 2 gün oyaladılar ve sonuç olarak ürünü iade alamayız nereden bilelim nasıl kullandığınızı kullanıp kullanmadığınız dediler bende CİMER'e şikayet edeceğimi ilettim bunun üzerine argo konuşmaya kabalaşmaya başladılar WhatsApp yazışmalarını hemen silemeye başladılar. CİMER'e şikayet ettim en azından sizde alacaksanız benim gibi mağdur olmayın ürünlerinin arkasında değiller 130 TL verdim parasında değildim adam olup kibar konuşsalardı ürünlerinin arkasında dursalar bu kadar süreç uzamazdı firmaya ait tüm bilgileri bakanlığa ilettim en kısa sürede yanıt alırım inşallah böyle insanların piyasada durması beni üzüyor

X