5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay Tarifi

bılglendırme ıçın cok saol dikkate alacagım onerını... hepımıze saglıklı kılo vermede basarılar dılerım ...az bıraz kılo vereyım tekrar bebek sahıbı olmak sıtıyorum ınsallah....

Canım bende özellikle bebek için zayıflamaya başladım.8 ay önce zayıftım,sigarayı bırakınca kilo aldım ve adetlerim düzensizleşti.Böyle oluncada bebekte olmuyor doğal olarak:)
Çok şükür bu ay normal gününde adet oldum.Biraz daha kilo vereyim inşallah hamile kalırsamda doğuma gittiğimde çok kilolu olmayayım istiyorum.

ben bu yolda denemediğim kalmadı hatta aç ve şişko ölcem diyodum :)yaptığım diyetler daha kilo almamama neden oldu altın çilek kapsülleride dahil hepsi palavraymış fakat bu çay süper ramazandan sonra tekrar 4 fincana çıkarıcam şimdilik 2 ile yetncem

ay ben de öyle diyorum rüyamda yediklerimden bile alıyorum sanki. :)peki sen ne kadardır kullanıyorsun ve ne kadar verdin ?

ayın 17sinden bu yana kullanıyorum maalesef kilomda değişkenlik olmadı adet olmadım 1hafta gecıktı. cok fazla saç dokulmem olustu bu zaman zarfında ne yapsam bılemıyorum... bırakmak da ıstemıyorum

ayın 17sinden bu yana kullanıyorum maalesef kilomda değişkenlik olmadı adet olmadım 1hafta gecıktı. cok fazla saç dokulmem olustu bu zaman zarfında ne yapsam bılemıyorum... bırakmak da ıstemıyorum kansızlık problemin varsa ondan da saç dökülüyo benm başlamadan öncede dökülüyodu düzenli kullandınmı bu çayı yani günde 3öğün inanın bende işe yaramasa eleştirimide yapardım ama gerçekten kilo vermek istemenn n demek olduğunu biliyorum o yüzden denedim faydasını gördüm tavsiye ediyorum

Neeeeeeee :KK25: saç dökülmesi mi yapıyor offff .

mrhaba bende uzun zamandır takip ediyorum malesef hepimizin ortak sorunu bende bu çaydan aldım burada aktarlant diye bir siteden istedim geldi ürünler ayrı ayrı boşetlerde gramaj olarakta iyi 35 tl ye aldım 4 gündür kullanıyorum ben tam 68 kiloydum 66 ya düştüm 2 kilo ödem den kaynaklandı herhalde

Geçenlerde ben de gördüm :) fiyatı da uygun geldi .Üzerinde ne yazıyor ,sağlık bakanlığınca onaylı ,%100 doğal mı :26: kargo parası ödedin mi ?

ya kızlar bu çaydan bende içiyorum ama poşet şeklinde olanlardan. 1 kutuda 40 adet var garden l..ife markalı, ben 2. kutuya geçtim ama kilomda bi azalma yok ne yazık ki :KK14::KK14: aslında sizler gibi tek tek alıp yapmak istedim, yaşadığım şehirde hepi topu 2 aktar var ordada cinnema ve barut ağacı yok. Mecburen böyle aldım.

Internetten alsam diyorum ama orjinalini nerde bulurum bilemiyorum. Beni yönlendircek birisi varmı acaba aranızda :44:

arkadaşlar keşke bir tablo oluşturulsa kim kaç kiloyla başladı kaç kilo oldu spor diyet yaptı mı gibi bilgiler eklense böylece tüm sayfaları okumak zorunda kalmayız

merhaba arkadaşlar bende bu çaydan içmek istiyorum. ama yaşadığım yerde aktar 2 tane var ve hepsini bulamadım burda. sizlerin kullandığınız ve faydasını gördüğünüz çay markası varsa yazın lütfen bana. internette bir sürü marka var karar veremiyorum güvenipte hangisini alacağıma.

3 gündür bu cayı günde 3 bazen 4 bardak iciyorum gram azalma yok :KK43:( üstüne karnıma biberiye yagı da sürüyorum :KK43:( ne kadar sürede etki eder acaba :S

eveettt kızlar sizi dinledim üşenmedim aldıgım poşet çayları bi yana bıraktım oruçlu halimle aktar aradım bu sefer tek tek kendim karıştırmaya karar verdim:)))) ve gittiğim bütün aktarlarda bana poşet çay vermeye kalktılar yine inanın okadar fazla marka var ki şaşırırsınız bence siz siz olun tek tek alın ben poşet çay aldım faydasını görmedim çünkü

3 gündür bu cayı günde 3 bazen 4 bardak iciyorum gram azalma yok :KK43:( üstüne karnıma biberiye yagı da sürüyorum :KK43:( ne kadar sürede etki eder acaba :S
canım hani 3 neyse de 4 çok fazla. günde 2 bardak normal olanı. bütün diyetisyenler ne bitki çayı olursa olsun günde 2 bardak veriyorlar

Arkadaşlar herkese merhabalar
öncelikle yeni katıldım aranıza ve bu çay ve birde tüy azaltıcı bir yağ yorumlarınızı takip ediyordum artık aranıza katılmak istedim.Ramazandan önce bende bu çaydan içtim şuan ramazanda susama korkusuyla içmiyorum.15 gün içtim ve hiç diyette yapmadam ama çok susatıyor normalde çok iştahlı bir yapım var birazcık iştahımı azalttı diyebiliriz :) günde 3 bazende 4 bardak sıcak olarak içtim 15 günde 71 kilodan 67 kiloya indim :) şuan durumum stabil :) çay gerçekden çok fazla enerji veriyor ve acayip terletiyor arkadaşlar ve benim karışımımda barut ağacı kabuğu yok çünkü bulamadım :KK43: hepinize kolay gelsin arkadaşalar

oo süper yaa yanında diyet ve egzersiz yaptınmı canım

diyet yapmadım ama ister istemz iştahın kesiliyo 1 hafta sonra falan başlıyo bu iştahsızlık acele etmeyin o yüzden fırsat buldukça plates hareketleri yaptım ama düzenli yapmadım sadce düzenli çay içtim dondurmamıda yedim çekirdeğimide ama tıka basa değl

canım gerçekten iyi vermişsin bende 160 cm boyunda 66 kiloyum peki yemene içmene dikkat ettinmi oruç tutuyormusun

oruç tutuyorum arkadaşım iftardan 2 saat sonra gibi içiyorum bide sahurda saat2.5 ta içiyorum susuyorum çok su içiyorumsenn kilo daha az eğer oruç tutmuyosan günde 3 öğün kafi senn için ben az bile verdim sayılır bazı arkadaşlar daha çok vermiş heralde diyette yaıyolar onlar ben yapmdım diyet herşeyi yedim ama çok değl dondurmada çekirdekte herşey işte ama eskisi gibi çikolata canım istemyo çaydanmı sıcaklardanmı bilemedim ama iyi oldu :)

herkeze slm burayı başdan sona kadar okudum başlamak istiyorum fakat aktara gidemedim yarın inş alıcam başlamak istiyorum. 1 seneye yakın ewdeyim ve 3 kilo aldım gerçi kilom var ama 3 kiloyu almasaydım binebze iyiydi bakalım bende etki edecekmi biraz zor kilo veriyorum ama bakıcaz sonucuna

oruç tutuyorum arkadaşım iftardan 2 saat sonra gibi içiyorum bide sahurda saat2.5 ta içiyorum susuyorum çok su içiyorumsenn kilo daha az eğer oruç tutmuyosan günde 3 öğün kafi senn için ben az bile verdim sayılır bazı arkadaşlar daha çok vermiş heralde diyette yaıyolar onlar ben yapmdım diyet herşeyi yedim ama çok değl dondurmada çekirdekte herşey işte ama eskisi gibi çikolata canım istemyo çaydanmı sıcaklardanmı bilemedim ama iyi oldu :)

Dediğin gibi yapacam canım inş gider. bende oruç tutuyorum bir ay zaman verecem kendime ve bir ay boyuncada beslenmeme dikkat edecem tartılmayacamda sonuç ne olacak ramazanda dikkat edilirse güzel kilo verilir aslında

X