5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay Tarifi

diyet yapmadım ama ister istemz iştahın kesiliyo 1 hafta sonra falan başlıyo bu iştahsızlık acele etmeyin o yüzden fırsat buldukça plates hareketleri yaptım ama düzenli yapmadım sadce düzenli çay içtim dondurmamıda yedim çekirdeğimide ama tıka basa değl

bende sanki biraz iştah kesmesi yaptı gibi ben günde 2 kup içiyorum

canım hani 3 neyse de 4 çok fazla. günde 2 bardak normal olanı. bütün diyetisyenler ne bitki çayı olursa olsun günde 2 bardak veriyorlar

Canım aktarlar birliği başkanı Ayhan Ercan kilo fazlanız çok yoksa günde 3 bardak ama kilo fazlanız çoksa günde 5 bardağa kadar için demişti.Günde 5 bardağı geçmeyecek ama.

herkese iyi akşamlar arkadaşlar
bende bu pazartesi dukan a başladım 1 kg vermişim bnm erkek kardeşim dukanla 30 kilo verdi bnm 5 kilo vermem lazım acilen
61 kiloyum şuan boyum:1,58
bu çayı geçenlerde duydum aktarlara sordum bilmiyorlar bile şimdi buraları kısmen okudum korktum kazıklanırım diye bi sitesi var bakarken gördüm 49 lira çokta pahalı yani pes bildiğimiz yaprak yani :KK1::KK1: neyse alan varmı burdan yada orjinal alanlar bana yardımcı olsun noolur :KK43: nerden alabilirim

Canım aktarlar birliği başkanı Ayhan Ercan kilo fazlanız çok yoksa günde 3 bardak ama kilo fazlanız çoksa günde 5 bardağa kadar için demişti.Günde 5 bardağı geçmeyecek ama.

değerli bushra;öncelikle mrblar.sorum şu:ben biraz abarttım galibaa.çook içiyorum.ne zararı olur şimdilik bilmiyorum.yani bu bardak ölçüsü neye göre? 5 bardak derken acaba 1 litre mi anlatılmak isteniyor. çünkü ben bardağımı büyüttüm 0.5 litrelik.bu bardakla bazen 2- bazen 3 bardak içiyorumm.aslında daha çok içesim geliyor.bağladı beni kendine sanki.yani ben günlük 1 litreyi geçiyorum bu sınır ne olmalı?( 30 kg den fazla fazlam var)
herkese mutlu günler .teşekkür ederimm.

nasıl gidiyor kızlar çayla aranız nasıl bende bu hafta sabah akşam aksatmadan içtim ve sanki biraz bişeyler var gibi tartının pili bitmiş pilde alamadım tartılamadım.haftasonu off olduğum için daha çok tüketebileceğim çayı.

ayrıca kızlar çayı içtiğimden beri içimde kıpır bişeyler dolaşıyor sanki sürekli hareket halinde.

slm kızlar sizin yazdığınız aktarland.com dan sipariş verdim firmayı da aradım bugün kargoya verdiklerinde yarın elimde olacakmış burdan alan arkadaşlar sahte değil dimi :KK1: neyse pazartesi gelsin bi başlayayım sonuçlarıda yazarım ben diyette yapıyorum bakalım ikisi birden nasıl olacak :KK1:

selam kızlar ben de bu çayı 2 haftadır içiyorum. ama tartılmadım hiç çünkü benim göbek sorunum var o gitsin kaç kilo verdiğim önemli değil.

bu çay iştahımı acayip kesiyor, bol su içiriyor. bir de iltihap mı söktürüyor yoksa yağ mı parçalıyor anlamadım garip bir şeyler oluyor bana :KK1:

selam kızlar ben de bu çayı 2 haftadır içiyorum. ama tartılmadım hiç çünkü benim göbek sorunum var o gitsin kaç kilo verdiğim önemli değil.

bu çay iştahımı acayip kesiyor, bol su içiriyor. bir de iltihap mı söktürüyor yoksa yağ mı parçalıyor anlamadım garip bir şeyler oluyor bana :KK1:

bendede var gariplikler anlamadım neyin nesi

herkese iyi akşamlar arkadaşlar
bende bu pazartesi dukan a başladım 1 kg vermişim bnm erkek kardeşim dukanla 30 kilo verdi bnm 5 kilo vermem lazım acilen
61 kiloyum şuan boyum:1,58
bu çayı geçenlerde duydum aktarlara sordum bilmiyorlar bile şimdi buraları kısmen okudum korktum kazıklanırım diye bi sitesi var bakarken gördüm 49 lira çokta pahalı yani pes bildiğimiz yaprak yani :KK1::KK1: neyse alan varmı burdan yada orjinal alanlar bana yardımcı olsun noolur :KK43: nerden alabilirim
mrblar.
banada pahalı geldi ama ne kadar süre kullanımlık ki?ben yeşil çay hariç 2 aylık 20 tl verdim. aa kekik de vardı evde.hem yeşil çay marketten alınca daha hesaplı geliyor.

mrb. evet bazı bitkilerin iltehap giderici olduğu yazıyordu.çobanlı olan mı cinname mi hatırlayamadım şimdi.ilk hafta bende yaşamıştım böyle sorunlar.

bendede var gariplikler anlamadım neyin nesi

evt bu gariplikler iltehap olabilir
inş. hepimizden kilolar da böyle gidecekk.bende şimdilik 4 kg oldu giden
bazı arkadaşlar 6 kiloya kadar vermişler ne güzell.

AMAN DİKKAT!!!!!!!!!!!!!!!!!

Çok kıymetli izleyicilerim ve takipçilerim

Geçtiğimiz ay içerisinde SHOW TV de yayınlanan tv programında tarifini verdiğim zayıflama çayı ile ilgili aşırı talep nedeniyle barut ağacı kabuğu ve cimnema bitkisi kalmamıştır .Yeni mahsül barut ağacı kabuğu bitkisi bu hafta itibariyle aktarlar da ki rafında yerini almaya başlasa da , Hindistan'dan ital edilen cimnema bitkisi bulunamamaktadır . Bu durumu fırsat bilen bazı kişiler bu bitkilerin yerine olduk olmadık başka bitkileri satarak tüketicileri aldattığı yetmiyormuş gibi insan sağlığını hiçe saymaktadır .Bu durumun önüne geçebilmek adına buradaki sayfamdan ve sosyal medyada ki sayfaların tamamında defalarca siz tüketicileri uyarsam da kötü niyetleri kişiler çalışmalarını devam ettirmişlerdir. Özellikle son bir haftada bir çok internet satış sitesi kurulup Adım ve TABDER ismi kullanılarak bırakın benle alakası olmayı asla tasvip etmediğim şekilde sallama çay ve kapsül üreterek sözde siz halkımızı kandırmayı ve sağlığını hiçe saymaya devam etmektedir .Bu kişilerin bu kapsül yada sallama çayları yapmalarının amacı bitkilerin öğütülerek kullanılmasından dolayı piyasada bulunmayan cimnema ve barut ağacı olmadan hazırlanmış ürünlerin fark edilemeyeceğini sanmalarıdır. Oysaki Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı yapacağı titiz çalışmalar neticesinde bu vurguna dur diyecek ve bu ahlak dışı davranışın önüne geçecek ve bu toplum düşmanlarını deşifre edilip en ağır şekilde cezalandırılacaktır .

Kısa sürede 36 kg veren OSMAN BAŞCA isimli şahıs bu çayı direk bitki çayı halinde kullandığı gibi ,asla sallama poşet çay ,kapsül, tablet yada öğütülmüş toz bitki olarak kullanmamıştır.benim siz değerli halkımıza tavsiyem asla yukarıda saydığım türde ürünleri almamanız yönündedir. Ben osman bey 'e bu çayı hazırladığımda sadece ama sadece bitkileri çay formunda hazırlayıp yukarıda saydığım kullanım şekillerini asla kullanmadım . Gerek adımı gerek TABDER adını gerekse de görsel basındaki görüntülerimi kullanan bu internet siteleri hakkında 02,07,2012 pazartesi günü Avukatlarım Savcılığa suç duyurusunda bulunup ,yetkili Bakanlıklara durum hakkında bilgi verip yasal prosedürün başlamasını sağlayacaklardır . Benim siz değerli halkımızdan ricam yasal ve bürokratik süreç işleyene dek sağlığınızı korumanız adına asla bu tür internet sitelerinden alışveriş yapmamanız ve böyle bir duruma maruz kaldı iseniz durumu ALO 174 GIDA GÜVENLİĞİ HATTI na bilgi vermeniz yönünde olacaktır.

Türk halkına en önemli tavsiyem Tıbbi ve Aromaterapi bitkilerinin güvenliğinden emin olduğunuz Aktar ve Baharatçılardan alın Bunun haricinde internet üzerinden yapılan sağlıksız alışverişler kesenize zarar vereceği gibi ciddi anlamda sağlık sorunlarına sebep olabilir .SAYGILARIMLA

AYHAN ERCAN

ALINTIDIR

Son düzenleme:
49lira olan siteden almadım ilaç kutusu gibi bişiye koymuşlar birde kargo parası 40 liraya aldım durda yazan siteden aktarland dan kargoda bedava aradım firmayıda önce konuştum sonrada sipariş erdim msj geldi hemen kuryeye verilmiştir diye ay bu sitenin daha ne kadar yarırını görücem ben bilmiyorum :KK1: sağolun kızlarr:nazar:

Bende bugün aktara bu karışımı sordum bayan hemen gerçekten çok zayıflıyorlar bunla dedi. Bana toz halinde karışım vermek istedi kabul etmedim. Hepsinden göre göre kendim aldım. İnşallah faydası olur bakalım.:KK14: Bu arada aktarın verdiği tarif 1 litre kaynamış suyun içerisine hepsinden birer tutam eklenip demlendirilecek ve gün içerisinde içilecek şeklindeydi.Göre göre orjinalini arkadaşlar para tuzağına düşmeyin, içinde ne olduğundan emin olmadığınız ürünleri kesinlikle kullanmayın.

Son düzenleme:
kızlar çayı içiyorum içiyorum sürekli lavabodayım bide adetim başladı onun şişkinliği cabası çatlayacak gibi oldum

ben hiç su içemiyordum şimdi günde 3,5 litre su içiyorum. suyun da fazlası zarar değil mi?

geçenlerde bir haber vardı su bağımlısı bir kadınla alakalı günde 25 litre su içiyormuş ve maalesef vefat etmiş.normal ölçü 2-2,5 litre sanırım fakat içtiğimiz bitki çayları filanda su olarak alınıyormuş.bende su içemezdim su kokardı bana yavaş yavaş alışmaya başladım

değerli bushra;öncelikle mrblar.sorum şu:ben biraz abarttım galibaa.çook içiyorum.ne zararı olur şimdilik bilmiyorum.yani bu bardak ölçüsü neye göre? 5 bardak derken acaba 1 litre mi anlatılmak isteniyor. çünkü ben bardağımı büyüttüm 0.5 litrelik.bu bardakla bazen 2- bazen 3 bardak içiyorumm.aslında daha çok içesim geliyor.bağladı beni kendine sanki.yani ben günlük 1 litreyi geçiyorum bu sınır ne olmalı?( 30 kg den fazla fazlam var)
herkese mutlu günler .teşekkür ederimm.

Merhaba canım.Normal su bardağı olacak.Büyük bardakla değil yani.Eğer büyük bardakla içiyorsan günde 2-3 bardak yeterli.

geçenlerde bir haber vardı su bağımlısı bir kadınla alakalı günde 25 litre su içiyormuş ve maalesef vefat etmiş.normal ölçü 2-2,5 litre sanırım fakat içtiğimiz bitki çayları filanda su olarak alınıyormuş.bende su içemezdim su kokardı bana yavaş yavaş alışmaya başladım

yazın en az 3 litre diyor doktorlar arkadaşlar ,aman ,hmal etmeyin suyu

Bende bugün aktara bu karışımı sordum bayan hemen gerçekten çok zayıflıyorlar bunla dedi. Bana toz halinde karışım vermek istedi kabul etmedim. Hepsinden göre göre kendim aldım. İnşallah faydası olur bakalım.:KK14: Bu arada aktarın verdiği tarif 1 litre kaynamış suyun içerisine hepsinden birer tutam eklenip demlendirilecek ve gün içerisinde içilecek şeklindeydi.Göre göre orjinalini arkadaşlar para tuzağına düşmeyin, içinde ne olduğundan emin olmadığınız ürünleri kesinlikle kullanmayın.

Canım her öğünde taze demlenecek.Öyle 1 lt suya demleyip gün içinde içilme diye bir şey söylemedi bu çay tarifini veren aktarlar birliği başkanı Ayhan Ercan.
Ayhan Ercan her öğün bir bardaklaık demleyip ılık olarak için dedi.Bunu söyleyen aktar Ayhan Ercan'ı dinlememiş sanırım:)
Bu arada söylediğin canım,tamam sallama daha kolay gelebilir ama görerek alınırsa içe daha çok siner.Çoğu sallama çay para tuzağı,içindeki malzemeler ya eksik ya da doğru malzemeler değil.

Canım her öğünde taze demlenecek.Öyle 1 lt suya demleyip gün içinde içilme diye bir şey söylemedi bu çay tarifini veren aktarlar birliği başkanı Ayhan Ercan.
Ayhan Ercan her öğün bir bardaklaık demleyip ılık olarak için dedi.Bunu söyleyen aktar Ayhan Ercan'ı dinlememiş sanırım:)
Bu arada söylediğin canım,tamam sallama daha kolay gelebilir ama görerek alınırsa içe daha çok siner.Çoğu sallama çay para tuzağı,içindeki malzemeler ya eksik ya da doğru malzemeler değil.
Bilgilendirmen için sağol canım Ayhan Ercan beyin söylediklerini duymamış sanırım bizim aktar :) Peki bir bardağa ne kadar koyacağız malzemelerden acaba öyle yapayım bende.

X