5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay Tarifi

Bilgilendirmen için sağol canım Ayhan Ercan beyin söylediklerini duymamış sanırım bizim aktar :) Peki bir bardağa ne kadar koyacağız malzemelerden acaba öyle yapayım bende.

canım ben çaydanlığa birer tutam koyuyorum akşam demlediğim çayı içiyorum içiyorm çalıştığımdan sabahta üzerine sıcak su ekleyip içiyorum sabah vaktim olmuyor çünkü sende istersen öyle yap ama evdeysen taze demle hepsinden birer tutuma koy çaydanlığa öyle iç bittikçede yenile

Görümcem 1.5 ayda 10 kilo vermiş bu çayla.Görür görmez sordum nasıl zayıfladın diye bu çayı söyledi ben 10 gündür içiyorum ama tık yok.Bol bol terletiyor,iştah kapatıyor ama ben hal
a kilo veremedim:KK43:

slm kızlar sizin yazdığınız aktarland.com dan sipariş verdim firmayı da aradım bugün kargoya verdiklerinde yarın elimde olacakmış burdan alan arkadaşlar sahte değil dimi :KK1: neyse pazartesi gelsin bi başlayayım sonuçlarıda yazarım ben diyette yapıyorum bakalım ikisi birden nasıl olacak :KK1:

canım ben aldım ürünlerde sahte değil ziraatçiyim ondan araştırarak aldım güvenli bir şekilde işebilirsin biterse yine aynı firmadan isteyecem.

Bu çayı içtiğimden beri vücudumda çok küçük sivilce ve yağlanmaya başladı herhalde terbezleri vasıtasıyla yağlar atılmaya başlanıyor terlemekte ayrı sorun inş kilolardanda boyle kurtuluruz.

kızlarrr bende aldım aktardan tek tek.2 gündür de içiyorum bu cayı bakalım işe yarayacakmı ?

herkese slm
binbir zahmetle aldığım çayı bu gün içmeye başladım
aktar kendisi koca bi fanusa karıştırmış onu satmak isedi ama ben tek tek aldım.25 tl tuttu.

bu çayı yemekten ne kadar önce içicez
bide sıcaklığı nasıl olursa etkisi artar.ben hafif ılınmış severim bitki çaylarını.normal çay gibi tek başına içemem.

bide kızım var 10 yaşınsa 49 kg
onada günde 1 fincan içirsem acaba zararı olur mu
biraz erken ergenlik var
acaba hormonları tetikleyip adet olmasına falan sebep olur mu

herkese slm
aktar kendisi koca bi fanusa karıştırmış onu satmak isedi ama ben tek tek aldım.25 tl tuttu.

bide sıcaklığı nasıl olursa etkisi artar.ben hafif ılınmış severim bitki çaylarını.normal çay gibi tek başına içemem.

biraz erken ergenlik var

merb.
yararlı olur inş. ılık sıcağa yakın için. bende öyle yapıyorum. kaynar kaynar içmeyin yani.(zaten bitki çayları kaynar içilmezmiş.östrojen bulundurduklarından gırtlak tahriş ve kanser olurmuş.)
ama litfen kızınıza içirmeyin. yeşilçay var.östrojen kaynağı bilirsiniz hani derlerya çileğide fazla yedirmeyin diye onun gibi yanii. zaten yaşı daha küçük.
sağlıklı vede hızlı kilo vermek dileğiylee

herkese slm

biraz erken ergenlik var

Kızınıza içirmeyin.Kızınız hala gelişimini tamamlamamış,onun kilosu boyunada gidebilir.Kilolu sandığınız çocuklar ilerde birden boy atıp filinta gibi olabiliyorlar:)Ne yiyeceğinden ne içeceğinden kısmayın.Sadece kola gibi zararlı yiyecek ve içeceklerden uzak tutabilirsiniz.Kızınızın sağlıkla büyümesini dilerim.

10 gün önce poşet çayını aldım içmeye başladım ama tatile gittiğim için pek düzenli içemedim. ilk başladığımda 82.2 kiloydum.tatilde çok yedim malum açık büfe olayı.1 hafta sonra tartılduğımda yine aynı kilodaydım. dün öğlen tartıldım 82 olmuşum ki tok karnına.bu arada bugün tüm bitkilerin ayrı alıp demleyip içtim.toplam 10 lira verdim.ayrı ayrı alınmasını tavsiye ederim çünkü poşettekine göre daha koyu bir renk çıkıyor ve tadı daha belirgin. ilk hafta biraz karın ağrısı oluyor tuvalet ihtiyacından dolayı ama öyle ishal gibi olmadım sadece bağırsaklar çalışıyor. bir de benim pek iştahımı kestiğini söyleyemem. ama daha enerjik yaptığı doğru ki ben yorgunluğa müsait biriyim...cumartesi tartılma günüm,sonucu bildiririm.hepimize hayırlı kilo vermeler...:KK52:

Kızlar bende yediklerimle dikkat ederek 1 ayda 78 kilodan 75 kiloya düştüm.Bugünde bu çaya başladım. Çaya ek olarak bugünden itibaren koşu bandında yürüyüşe başlayacağım ve yememe dikkat etmeyede devam edicem. Şuan 75 kilogramım bakalım bir ay sonra neler olacak :26: Azimli olun kızlar vazgeçmeyin sakın başarabiliriz :KK16:

kızlar slm bugün geldi çayım bayada çok
çalıştığım şubede sağolsun bizim yardımcı abla uzmandır bu bitkilerde hazırladı çayımı iki fincanla başladım ama kızlar sanırım ölüyordum bugün ya tesadüfmü ağırmı geldi bilmiyorum baş ağrısıyla dolaştım tüm gün inatla içtim ama birde bana sorun tansiyon sorunum yok ama kekik tansiyonumumu çıkardı bilemedim ilk gün baş ağrısı yaşayan oldumu tekrar söylim tesadüfte olabilir yani :KK43:

merhaba...
Altı gün oldu çayı içiyorum, aktardan ayrı ayrı aldım,
bir seferde iki kupa çıkacak gibi demliyorum sonra gücüm yeterse biraz daha içiyorum
yeşil çay sevmezdim ben ama alıştım:KK1:
etkilerine gelirsem;
bol terleme var, içten içe yanıyorum :KK23:
ancak ramazan psikolojisi mi bilinmez fena acıkıyorum
iştahımı kesti diyenler şanslılar:KK1:
her neyse iftar sahur arasına 2- 3 kupa sıkıştırıyorum..
2 litre suyu da içince damacana hissediyorum kendimi
akşamları yarım saat yürüyorum
biraz da spora başladım..
4 bir yandan saldırdım yağlara,
26 temmuzda 85.6 kilo idim
yaklaşık bir ay sonra son durumu yazarım
hepsinin etkisini birden görmek istiyorum..
hepimize sağlıklı mutlu zayıflamalar :13:

10 gün önce poşet çayını aldım içmeye başladım ama tatile gittiğim için pek düzenli içemedim. ilk başladığımda 82.2 kiloydum.tatilde çok yedim malum açık büfe olayı.1 hafta sonra tartılduğımda yine aynı kilodaydım. dün öğlen tartıldım 82 olmuşum ki tok karnına.bu arada bugün tüm bitkilerin ayrı alıp demleyip içtim.toplam 10 lira verdim.ayrı ayrı alınmasını tavsiye ederim çünkü poşettekine göre daha koyu bir renk çıkıyor ve tadı daha belirgin. ilk hafta biraz karın ağrısı oluyor tuvalet ihtiyacından dolayı ama öyle ishal gibi olmadım sadece bağırsaklar çalışıyor. bir de benim pek iştahımı kestiğini söyleyemem. ama daha enerjik yaptığı doğru ki ben yorgunluğa müsait biriyim...cumartesi tartılma günüm,sonucu bildiririm.hepimize hayırlı kilo vermeler...:KK52:

ne güzel 10 tl ye almışsınız.ben bir aktara sordum hepsini ayrı ayrı poşetlemiş 35 tl dedi yahu:KK1:acaba sizinkilerin gramlarımı az da 10 tl.bir de acaba bebek düşünenlere zararı olurmu ki.

X