5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay Tarifi

normalde mide sorunum pek yoktur
ama dün ilk defa çaya başladım
yemekte yedim
midem bi acayip oldu
yandı kaynadı
acı acı geldi ağzıma

ama bugün iyiyim

sayfaları baştan sona okudum
kimi arkadaşlar çaya başladıklarının ertesi günü 100 200 ge azaldıklarını yazmışlar
bu yağ olmasa bile insanı motive eder

ben 65.500düm
bugün 65.600 çıktım.

bide akşam bi kadınla karşılaştım
boşuna içme benim hayatım çaylarla zayıflama haplarıyla geçti
bırakınca daha çok alıyosun kg dedi

ama yılmak yok
hiç veremesemde mideme dokunmazsa otlarım bitene kadar içicem

kilo veren herkesi tebrik ediyorum en başından sonuna kadar okudum çoğunluk memnun anladığım kadarıyla ben çorba rejimine başladım dün 3 öğün çorba içiyorum şimdilik iyi gidiyor.ama yanında bu çaydan da alırsam fena olmaz gibi geldi bana :) maaşımı alınca bende hemen alacağım.size sormak istediğim bu ayhan ercanın sitesinde 40 tlye satılıyor karışım.sizce oradan almak mı daha mantıklı ve uygun fiyatlı olur yoksa kendim aktardan alsam daha mı uygun fiyatlı alırım ?

kilo veren herkesi tebrik ediyorum en başından sonuna kadar okudum çoğunluk memnun anladığım kadarıyla ben çorba rejimine başladım dün 3 öğün çorba içiyorum şimdilik iyi gidiyor.ama yanında bu çaydan da alırsam fena olmaz gibi geldi bana :) maaşımı alınca bende hemen alacağım.size sormak istediğim bu ayhan ercanın sitesinde 40 tlye satılıyor karışım.sizce oradan almak mı daha mantıklı ve uygun fiyatlı olur yoksa kendim aktardan alsam daha mı uygun fiyatlı alırım ?

Canım Ayhan Ercan'ın sitesinde satışta hiçbir ürün yok.Sen Ayhan Ercan'ın sitesine baktığına emin misin?Birde kendisi açıklamada bulundu,bizde burda paylaştık.Benim çıkardığım bir karışım yok ve ben satmıyorum diye.Birde son olarak Ayhan Ercan karışım almamızı önermiyor,bitkileri tek tek alıp siz demleyin diyor.
O hangi siteyse ordan alma canım,çünkü Ayhan Ercan'ın kendisi karışım yapmış gibi yalanla satıyor.Aktardan kendin görerek al,daha güvenilir.

kızlar slm bugün geldi çayım bayada çok
çalıştığım şubede sağolsun bizim yardımcı abla uzmandır bu bitkilerde hazırladı çayımı iki fincanla başladım ama kızlar sanırım ölüyordum bugün ya tesadüfmü ağırmı geldi bilmiyorum baş ağrısıyla dolaştım tüm gün inatla içtim ama birde bana sorun tansiyon sorunum yok ama kekik tansiyonumumu çıkardı bilemedim ilk gün baş ağrısı yaşayan oldumu tekrar söylim tesadüfte olabilir yani :KK43:

Canım bugünde baş ağrın olursa tesadüf değildir,tansiyonunu yükseltmiş veya içindeki bitkilerden birine alerjin olabilir.Eğer baş ağrıların devam ederse içme canım,sağlık daha önemli.

15 gün önce istanbul halkalıda ayrı ayrı bitkilerin fiyatını sormuştum bir baharatcıda 35 lira demişti.pahalı geldiği içinde almadım. 2 -3 gün önce yaşadığım şehirde aydından 10 liraya aldım hepsini. gramajı konusunda bir fikrim yok ama sanki epeyce yetecekmiş gibi geliyor. neden böyle bir fiyat farkı var anlamadım.bitkilerin de doğru olduğunu düşünüyorum. en azından barut ağacı oyundan kesin eminim çünkü daha önce resmini görmüştüm....

merhaba kızlar bende alıp kullanmayıdüşünüyorum 4.5 ay önce doğum yaptım ve 15 kilo yapıştı gitmiyor. aktara gitmedim daha tek tek mi alsam daha yararlı olur? hazır karısım mı? internette sipariş verebileceğim bir yer var mı? bana da yardımcı olurmusunuz?

merhaba kızlar bende alıp kullanmayıdüşünüyorum 4.5 ay önce doğum yaptım ve 15 kilo yapıştı gitmiyor. aktara gitmedim daha tek tek mi alsam daha yararlı olur? hazır karısım mı? internette sipariş verebileceğim bir yer var mı? bana da yardımcı olurmusunuz?

bence tek tek alirsan daha saglikli olur ama daha cok yeni dogum yapmissin.. bebegin anne sütü aliyormu.. cunku bu cayi hamileler, emziren anneler ve yüksek tansiyon hastalari kullanmamali diye biliyorum :KK30: zayiflamak ugruna bebise bi zarar vermeyesin Allah korusun..

Canım bugünde baş ağrın olursa tesadüf değildir,tansiyonunu yükseltmiş veya içindeki bitkilerden birine alerjin olabilir.Eğer baş ağrıların devam ederse içme canım,sağlık daha önemli.

cnm çok sağol ilgine tesadüfmüş dün de içtim hiç birşey olmadı ama tok tuttu gerçekten ir kase yoğurtla geçirdim günü cnm istemedi 2 fincan içiyorum günde bakalım allahım çıldırıcam kilo veremiyorum 61 den 55 e düşemedim :KK43:

ben dün dartildım 65 olmuşum 68 kiloydum bende şaşırdım kaldım ya ramazandandır yada çaydandır bilemiyorum ama bildiğim birşey var enerji veriyo vede tok tutuyo 13 gündür kullanıyorum.

Canım Ayhan Ercan'ın sitesinde satışta hiçbir ürün yok.Sen Ayhan Ercan'ın sitesine baktığına emin misin?Birde kendisi açıklamada bulundu,bizde burda paylaştık.Benim çıkardığım bir karışım yok ve ben satmıyorum diye.Birde son olarak Ayhan Ercan karışım almamızı önermiyor,bitkileri tek tek alıp siz demleyin diyor.
O hangi siteyse ordan alma canım,çünkü Ayhan Ercan'ın kendisi karışım yapmış gibi yalanla satıyor.Aktardan kendin görerek al,daha güvenilir.

aktarland a baktım ben onun sitesi diye biliyorum açıklaması falanda var poşet çayı kapsülü falan yoktur diye.bende aktardan almayı düşünüyorum ama orası da mantıklı gelmedi değl yani.

aktarland a baktım ben onun sitesi diye biliyorum açıklaması falanda var poşet çayı kapsülü falan yoktur diye.bende aktardan almayı düşünüyorum ama orası da mantıklı gelmedi değl yani.

Canım şimdi o siteyi inceledimde Ayhan Ercan'ın değil,normal bir aktar internet hesabı.Hakkımda kısmını okursan orada yazıyor canım.Ama burda o siteden alan çok bayan var ve güvenilir olduğunu söylüyorlar.Tek tek alırsan daha iyi olur.

Son düzenleme:
evet bence de tek tek alayım daha iyi olacak zaten tanıdık aktarcıda var babamın arkadaşı farklı birşey vereceğini de sanmam hem daha güvenilir olacak.teşekkürler :)

bence tek tek alirsan daha saglikli olur ama daha cok yeni dogum yapmissin.. bebegin anne sütü aliyormu.. cunku bu cayi hamileler, emziren anneler ve yüksek tansiyon hastalari kullanmamali diye biliyorum :KK30: zayiflamak ugruna bebise bi zarar vermeyesin Allah korusun..

yaklasık 15 20 güdür emzirmiyorum sütüm bitti çünkü :KK43:

kızlar ben haziran 20gibi tartıldığımda 83 kiloydum sonra bu çayı aldım aktardan (tüm bitkiler ayrı poşette)yalnız bilmem ne ağacı kabuğu var ya, o yoktu işte onun yerine alıç verdi bana aktar. daha çok işe yarayacak göreceksin dedi.
ben günde 2kupa içtim ama öyle tv de dendiği gibi gözümü açar açmaz içmedim ilk kupamı. ben suya çok düşkünümdür her sabah kalktığımda ilk işim yarım litre su içmektir. bu geleneğimi bozmadım önce suyumu içtim hatta peşine kahvaltımı yaptım öle içtim çayı. akşamlarıda yine yemekten önce değil sonra içtim. kısacası keyfi davrandım :)
yaklaşık 8gün kullandım ve sonra 5günlüğüne tatile gittim o sırada içemedim. tatil dönüşü (yani 6temmuzda) tartıda beni bir sürpriz bekliyordu :) kilom 78di :KK52: (tatil dediğim öyle yüzme deniz falan değil onuda belirteyim, bir arkadaşımın yanına gittim şehir dışına 5günlüğüne hepsi o)
o günden bu güne bir türlü çayı içmeye başlayamamıştım geri. ama dün kararlıydım ve tekrar içmeye başladım.
bırakınca kilo alıyorsun diyenlere söyleyeyim bende öle bişi olmadı. yani haziran 28den nerdeyse temmuz 30a kadar içmedim ve kilo almadım. yediğimede öyle pek dikkat etmedim. tamam tıka basa yemedim ama çayı içerken ne yeyip içtiysem o bir ayıda öyle geçirdim (elbette bünyeden bünyeye değişir o ayrı)
tıka basa yiyip çaydan haptan yağdan kilo verilmeyeceğini zaten biliyoruz. spor salonlarında birbirine börek tarifi veren kadınlardan değiliz biz En Büyük KK :KK34:

kızlar ben haziran 20gibi tartıldığımda 83 kiloydum sonra bu çayı aldım aktardan (tüm bitkiler ayrı poşette)yalnız bilmem ne ağacı kabuğu var ya, o yoktu işte onun yerine alıç verdi bana aktar. daha çok işe yarayacak göreceksin dedi.
ben günde 2kupa içtim ama öyle tv de dendiği gibi gözümü açar açmaz içmedim ilk kupamı. ben suya çok düşkünümdür her sabah kalktığımda ilk işim yarım litre su içmektir. bu geleneğimi bozmadım önce suyumu içtim hatta peşine kahvaltımı yaptım öle içtim çayı. akşamlarıda yine yemekten önce değil sonra içtim. kısacası keyfi davrandım :)
yaklaşık 8gün kullandım ve sonra 5günlüğüne tatile gittim o sırada içemedim. tatil dönüşü (yani 6temmuzda) tartıda beni bir sürpriz bekliyordu :) kilom 78di :KK52: (tatil dediğim öyle yüzme deniz falan değil onuda belirteyim, bir arkadaşımın yanına gittim şehir dışına 5günlüğüne hepsi o)
o günden bu güne bir türlü çayı içmeye başlayamamıştım geri. ama dün kararlıydım ve tekrar içmeye başladım.
bırakınca kilo alıyorsun diyenlere söyleyeyim bende öle bişi olmadı. yani haziran 28den nerdeyse temmuz 30a kadar içmedim ve kilo almadım. yediğimede öyle pek dikkat etmedim. tamam tıka basa yemedim ama çayı içerken ne yeyip içtiysem o bir ayıda öyle geçirdim (elbette bünyeden bünyeye değişir o ayrı)
tıka basa yiyip çaydan haptan yağdan kilo verilmeyeceğini zaten biliyoruz. spor salonlarında birbirine börek tarifi veren kadınlardan değiliz biz En Büyük KK :KK34:

çok gzl vermişsin canım tebrik ediyorum seni.bnde 26 gün oluyo bugün.2 kilo verebldm.ekmeği kesip ayrıca sporda yapıyrm.ne zaman hızlancak vermem hç bilmiyorum:S darısı başımıza:)

merhabalar kizlar..

Bende basladim dun bu caya..Ama bendeki malzemeler eksik..Soyleki bilye kekik aktarda yoktu..Aldigim aktar buyuk ve unlude bir yerdi..Adama troitle ilgili bir sorunun yoksa kullanmana gerek yok onu dedi..Neyseki ben 1 ay olmasina ragmen alali dun baslayabildim..sabah ac karnina ictim..Aksamda tok karnina ictim..yani yemek yememistim ama acda hissetmiyordum...
Bu sabah yine ac karnina ictim..Oglen yine bir bardak ictim..Aksamda 1 bardak iccemde size sormak istedigim seyler var..Bilgisi olan paylasirsa cok sevinirim..

Birincisi ben cocuk dusunen biriyim..yani bunun calismalarini yapiyorum..Acaba diyorum bu cayin herhangi bir yan etkisi olur mu? Bi keresinde doktorum ilac kullanimi ve diyet ve agir sporlar hakkinda ilk bir ay bebek bunlari kaldirir..Ama hamile oldugunu ogrendigin andan itibaren agir egzersiz agir diyet ve kullanilan ilaclar birakilmali demisti..Bunu diyen kadin dogum uzmani idi bu arada..Ben yine de belki boyle bir deneyimi olan arkadas olmustur diye sizede sormak istedim..
ikincisi ben bu cayi gunde 3 fincana cikardim..? kilom 65 boyum 1.55..yani 10 kilo fazlam var..acaba kac fincan icmeliyim?
ucuncusu ben zaten aktardan bu cayi 8 cesit olarak aldim..Bilye kekik yoktu..ama benim barut agaci kabugum bildiginiz kuflenmis..ben onu kullanamadim tabi..acaba etkisinde bir degisiklik olur mu?
bu konuda benimle bildiklerinizi ve yorumlarinizi paylasabilir misiniz acaca ?

X