5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay Tarifi

İki gündür içiyorum 75 kg. dım bu sabah tartıldım 73.600 gramım :21: Yediklerimede dikkat ediyorum tabi. Bir litre suya herbirinden birer tutam alıp 5-6 dak. demlendirip gün içinde ılık olarak aç tok farketmeksizin tüketiyorum :KK14:

merhaba arkadaşlar:KK3: aktarlarda bulunmama ihtimaline nettenmi alsam acaba?bırde 9unu bırden aktardan nekadara aldınız ?net fiyatları cok fazla geldi 49tl falan ben oruç tutyorum iftardan sonra mı içsem yoksa dırek içip iftarımı öylemı yapsam sahurdada içip yatsam bi zararrı olurmu halsızlik gibi soguk cay olarak tüketsek olurmu kii :26::KK31:

merhaba arkadaşlar:KK3: aktarlarda bulunmama ihtimaline nettenmi alsam acaba?bırde 9unu bırden aktardan nekadara aldınız ?net fiyatları cok fazla geldi 49tl falan ben oruç tutyorum iftardan sonra mı içsem yoksa dırek içip iftarımı öylemı yapsam sahurdada içip yatsam bi zararrı olurmu halsızlik gibi soguk cay olarak tüketsek olurmu kii :26::KK31:

Ben aktardan göre göre tek tek aldım canım 15 lira tuttu. Altı- yedi kere kullanabileceğim şekilde çıktı.Bir litre su içerisine birer tutam ekleyerek içiyorum. Aç karnına yemekten yarım saat önce içilmesi gerekiyormuş ama ben aklıma geldikçe içiyorum aç yada tok. 75 kg. dım iki günde 73.600 grama düştüm. Çoğu kişiye enerji verdiği söyleniyor bendede öyle oldu ama oruç tutanlar çok susamaktan şikayet etmişler.

arkadaşım ben tuncelide oturduğumdan bulamadım internetten sipariş etmiştim. 35 tl tutmuştu ramazandan 2 gün önce aldım ve hergün 5 er bardak içiyorum. bende oruç tutuyorum iftarını suyla açtıktan sonra bir bardak çay iç 10 dakkika bekle sonra yemeğe başla yemekten 1 saat sonra içmeye başlarsın ben savur yapmıyorum yiyip yatıyorum işten dolayı yemeğe kadar 5 bardağımı tamamlıyorum toplamda 3 kilo vermişim şimdi 65 kilo olmuşum bayrama kadarda tartılmayı düşünmüyorum.Unutmadan almış olduğum çay eni 15 gün kadar daha götürür.

ölcem sinirimden yaaa, nerdeyse 15 gün oldu başlayalı ama değişen bişey yok. başladığımda da 82.2kiloydum,sabah tartıldım yine aynı ...sabır sabır ya sabır:KK43:

Ben aktardan göre göre tek tek aldım canım 15 lira tuttu. Altı- yedi kere kullanabileceğim şekilde çıktı.Bir litre su içerisine birer tutam ekleyerek içiyorum. Aç karnına yemekten yarım saat önce içilmesi gerekiyormuş ama ben aklıma geldikçe içiyorum aç yada tok. 75 kg. dım iki günde 73.600 grama düştüm. Çoğu kişiye enerji verdiği söyleniyor bendede öyle oldu ama oruç tutanlar çok susamaktan şikayet etmişler.

teşekkürler cavabın için cok güzel ya inşallah istedigin kiloya düşersin bende aktardan alayım en iyisi göre göre. enerji veriyorsa cok iyi oruçken zaten susuyorsunda heleki antalyada susuzluktan kuruyor bogazın Allah sabrını veriyor ama sorun olmaz yani :KK31:

arkadaşım ben tuncelide oturduğumdan bulamadım internetten sipariş etmiştim. 35 tl tutmuştu ramazandan 2 gün önce aldım ve hergün 5 er bardak içiyorum. bende oruç tutuyorum iftarını suyla açtıktan sonra bir bardak çay iç 10 dakkika bekle sonra yemeğe başla yemekten 1 saat sonra içmeye başlarsın ben savur yapmıyorum yiyip yatıyorum işten dolayı yemeğe kadar 5 bardağımı tamamlıyorum toplamda 3 kilo vermişim şimdi 65 kilo olmuşum bayrama kadarda tartılmayı düşünmüyorum.Unutmadan almış olduğum çay eni 15 gün kadar daha götürür.

teşekkürler cavabın için internetten bayagı tutyor demekki ben eşimle bırlikte kullancam pahalıya gelır yani tadı güzelmi günde 2bardak diye okumuştum hemen aldıracam eşime kılo vermelere bakılırsa bayagı faydası var ramazan dolayısıyla kio aldım bende 68dım 71olmuşum cok üzüldüm enerjimi düşürmeden halsiz bırakmadan bişeyler arıyordum buldum inşallah işe yarar

ama tarifte bir bardağa bir tutam yazıyordu etkisi azalmasın bir litre suya bir tutamla?

arkadaslar cayin yapilisi su sekilde tarif edilmis; "öğünlerden 30dk önce 1 Fincan Kaynamış Suya Her birinden 1 er tutam atılarak 5-8dk demleyerek tüketiniz. " barut agaci kabugu bir cay kasigi kadar bir parca, diger bitkiler takriben 3 parmaginizin ucuyla (bas,isaret ve yüzük parmaklari) birer tutam.. sadece yesil cayi biraz daha fazla ekliyorsunuz.. bitkileri bir kupa nin (ortalama 200 ml) icinde harmanlayip üstüne sicak suyu ekleyip demlendiriyorsunuz.. sonrada afiyetle iciyorsunuz :KK34:

arkadaşlar ayhan ercanın face sını buldum orda soru sormuşlar kendısı cevaplamış baka bılırsınız

ama tarifte bir bardağa bir tutam yazıyordu etkisi azalmasın bir litre suya bir tutamla?

Evet canım bir bardağa 9 bitkidende 1 er tutam koyup demlemeye bırakıyorsun ılıyınca içiyorsun. 1 lt değil. ve her daim taze yapılması lazım.

arkadaşlar merhaba bende yeni katıldım aranıza. çayı içmeye 01.08'de başladım. yazdıklarınızdan çok umutlandım oruç bitene kadar 4 kilo falan versem bari :) bugün tartıldım 62,8

Sonunda bende aldım arkadaşlar bugün malzemeleri özellikle barut ağacı kabuğunun kokusuna baktım aktardaki adamda anlıyormusun bitkilerden dedi :KK70: bende biraz hafif tarçını andırması gerekiyo bu kabuğun kokusu dedim oda evet ama sırf tarçın kokusu arama dedi :KK70: çok benzemesede kokusu ona yakın bir kokusu vardı içim rahat yani..
Bu akşam sahurdan yarım saat önce içeceğim ama iftarda nasıl yapıcam hiç fikrim yok..
zaten vermem gereken 2 kilo.
Annemde başlayacak benim gibi onun kilosu fazla 87 kiloda.oda artık sahurda yarım saat önce içer akşamda iftardan yarım saat sonra içer ramazandan sonrada düzene sokarız..

arkadaşlar ayhan ercanın face sını buldum orda soru sormuşlar kendısı cevaplamış baka bılırsınız

bende baktım ama o ayhan ercanın face değl bizzat uyarıyor hiçbir şekilde hepsi bir arada olan zayıflama çayını almayın internette sahtekarlık çok hepsini teker teker poşetler halinde ve de güvendiğiniz aktarlardan alın diyo farkındaysan hiçbir soruya cevap yok onun adına yazanın bağlantısı olmadığını sadece sietsinn reklamını yaptığını düşünüyorum

kızlar günaydınn, sizlere sormak istediğim bişi var...

ben bu çayın sallama poşetlerinden içiyordum düne kadar ama pek bi faydasını görmedim açıkcası. Dün gidip aktardan tek tek aldım, ama şu çoban çökertenmidir nedir o bildiğimiz dikenli sap gibi bişi acaba ben mi yanlış aldım yoksa sizinkilerdemi öyle ? bide sallamaya alışınca bunu hazırlaması pek bi meşakatli geldi bi süre sonra üşenip bırakmasam barii :)

kızlar günaydınn, sizlere sormak istediğim bişi var...

ben bu çayın sallama poşetlerinden içiyordum düne kadar ama pek bi faydasını görmedim açıkcası. Dün gidip aktardan tek tek aldım, ama şu çoban çökertenmidir nedir o bildiğimiz dikenli sap gibi bişi acaba ben mi yanlış aldım yoksa sizinkilerdemi öyle ? bide sallamaya alışınca bunu hazırlaması pek bi meşakatli geldi bi süre sonra üşenip bırakmasam barii :)

hayır canım doğru almışsın benim aldığımda öyle. valla kilo vermeye başladığını görünce pek bırakıcağını sanmıyorum. yani inş. bırakmayız :)

bayanlar yazışmalarını okudum ben bu karışımın hepsini bi markanın adı altında buldum.01.08.2012 de geldi bana ve kullanıyorum sabah akşam aç karnına1 bardak sıcak suya 1 tatlı kaşığı atıyorum 4 dk kadar demleniyor sonrada içiyorum valla kilo vermem gerek 16 kilo fazlam var şuanda 15 gün içinde kilo vermez isenizde para iadesi yapıyorlar.ben para iadesinde değilim fakat bir çok şey kullandım bir türlü kilo veremedim.ama şu bir gerçek 75.5 kg dan 73.5 kg şimdi büyük ihtimalle su kaybı dır bu ama insan tartıda bunu bile görünce seviniyo ne yalan söliyim. :nazar:

X