5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay Tarifi

çaylar elime dün ulaştı akşam vakti bi kupa içtim.
bugün demleyip işyerime götürdüm, 3 öğünden önce 1er kupa içtim.
boyum 1.72, kilom 65 ...59-60 olmak istiyorum, sizce 3 kupa iyimi yoksa 5'e çıksam mı kızlar.
bir de bugün çok şiddetli basım ağrıdı, acaba çayla ilgisi var mı yoksa tesadüf müydü?
çayı içip de baş ağrısı yaşayan var mı aranızda?

bende de bas agrısı yaptı canım bıde uykusuzluk ama katlanıcam artık cunku kılo vermem lazım :26:

bir sonuç da benden...
ilk başladığımda 82.2kiloydum.yaklasık 15 gün içtim. ilk 1 hafta poşet sonraki hafta ayrı demleyip içtim.ama çok düzenli olamadı malesef.ilk 12 gün hiç kilo vermedim.yediklerime dikkat etmedim,spor yapmadım.sonra moralim bozuldu ve içmeyi bıraktım yaklasık 1 hafta önce.ve bu sabah aç karnına tartıldım ve inanamadım.81.3 olmuşum.bugün yeniden başlıcam içmeye.galiba ilk haftalarda kilo veme olmuyor,biraz sabırlı olmak lazım...

kızlar merhaba bu barut ağacının gerçek olduğunu nasıl anlıcaz.bide bu bitkileri eskişehirden aln varmı? aldıysa nerden...çok acil zayıflamam lazım

kızlar merhaba bu barut ağacının gerçek olduğunu nasıl anlıcaz.bide bu bitkileri eskişehirden aln varmı? aldıysa nerden...çok acil zayıflamam lazım

harikasın....1 ayda sadece bu çayla mı verdin bu kiloları...darısı başımıza

Hayır canım diğer üç kiloyu yediklerime dikkat ederek verdim. Daha sonra bu topiğe girdim çayı alıp içmeye başladım 9 günde iki kilo verdim. Bilseydim daha önce başlardım bu çayı içmeye :KK1:

bende aktardan ayrı ayrı almıştım bir kaç tanesini yanlış vermiş bıraktım kullanmayı ayhan ercanın kendisinin satışa sunduğu siteden bugün sipariş verdim aynısından inşallah doğrudur.

Kızlar bunu sık sık söylüyorum.Ayhan Ercan'ın tek bir resmi sitesi var ve orda satışa sunduğu bir ürün yok.Hatta bu resmi sayfasında da açıklamış benim çıkardığım,satışa sunduğum bir ürün yok ve karışım değil tek tek almanızı öneriyorum diye.Katıldığı programlarda da söylüyor.Siz nerden çıkarıyorsunuz Ayhan Ercan'ın satış sitesini:)

Koklayınca hafif tarçın kokusunu anımsatıyormuş canım öyle demişti kızlar :26:

bakın ayhanercan.com da yazmış

Çok kıymetli izleyicilerim ve takipçilerim

Geçtiğimiz ay içerisinde SHOW TV de yayınlanan tv programında tarifini verdiğim zayıflama çayı ile ilgili aşırı talep nedeniyle barut ağacı kabuğu ve cimnema bitkisi kalmamıştır .Yeni mahsül barut ağacı kabuğu bitkisi bu hafta itibariyle aktarlar da ki rafında yerini almaya başlasa da , Hindistan'dan ital edilen cimnema bitkisi bulunamamaktadır . Bu durumu fırsat bilen bazı kişiler bu bitkilerin yerine olduk olmadık başka bitkileri satarak tüketicileri aldattığı yetmiyormuş gibi insan sağlığını hiçe saymaktadır .Bu durumun önüne geçebilmek adına buradaki sayfamdan ve sosyal medyada ki sayfaların tamamında defalarca siz tüketicileri uyarsam da kötü niyetleri kişiler çalışmalarını devam ettirmişlerdir. Özellikle son bir haftada bir çok internet satış sitesi kurulup Adım ve TABDER ismi kullanılarak bırakın benle alakası olmayı asla tasvip etmediğim şekilde sallama çay ve kapsül üreterek sözde siz halkımızı kandırmayı ve sağlığını hiçe saymaya devam etmektedir .Bu kişilerin bu kapsül yada sallama çayları yapmalarının amacı bitkilerin öğütülerek kullanılmasından dolayı piyasada bulunmayan cimnema ve barut ağacı olmadan hazırlanmış ürünlerin fark edilemeyeceğini sanmalarıdır. Oysaki Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı yapacağı titiz çalışmalar neticesinde bu vurguna dur diyecek ve bu ahlak dışı davranışın önüne geçecek ve bu toplum düşmanlarını deşifre edilip en ağır şekilde cezalandırılacaktır .

sa sürede 36 kg veren OSMAN BAŞCA isimli şahıs bu çayı direk bitki çayı halinde kullandığı gibi ,asla sallama poşet çay ,kapsül, tablet yada öğütülmüş toz bitki olarak kullanmamıştır.benim siz değerli halkımıza tavsiyem asla yukarıda saydığım türde ürünleri almamanız yönündedir. Ben osman bey 'e bu çayı hazırladığımda sadece ama sadece bitkileri çay formunda hazırlayıp yukarıda saydığım kullanım şekillerini asla kullanmadım . Gerek adımı gerek TABDER adını gerekse de görsel basındaki görüntülerimi kullanan bu internet siteleri hakkında 02,07,2012 pazartesi günü Avukatlarım Savcılığa suç duyurusunda bulunup ,yetkili Bakanlıklara durum hakkında bilgi verip yasal prosedürün başlamasını sağlayacaklardır . Benim siz değerli halkımızdan ricam yasal ve bürokratik süreç işleyene dek sağlığınızı korumanız adına asla bu tür internet sitelerinden alışveriş yapmamanız ve böyle bir duruma maruz kaldı iseniz durumu ALO 174 GIDA GÜVENLİĞİ HATTI na bilgi vermeniz yönünde olacaktır.

Türk halkına en önemli tavsiyem Tıbbi ve Aromaterapi bitkilerinin güvenliğinden emin olduğunuz Aktar ve Baharatçılardan alın Bunun haricinde internet üzerinden yapılan sağlıksız alışverişler kesenize zarar vereceği gibi ciddi anlamda sağlık sorunlarına sebep olabilir .SAYGILARIMLA

Ayhan ERCAN

Son düzenleme:
ya arkadaşlar benim kafam iyice karıştı hem aktarlardan tek tek almayın kandırırlar yada bayat ürün verirler deniyor hemde poşet olarak kullanmayın deniyor.ben tek tek bütün çeşitleri bulamadım poşet olarak kullanıyorum felaket terletiyor.. tek tek kullananlarda fazla terleme belirtisini yazmış ben poşet kullanarakda bu etkiyi alıyorum.bu şekilde bakınca aynı etkiyi gösterir zannediyorum.. ama yinede kafam cok karıstı

ya arkadaşlar benim kafam iyice karıştı hem aktarlardan tek tek almayın kandırırlar yada bayat ürün verirler deniyor hemde poşet olarak kullanmayın deniyor.ben tek tek bütün çeşitleri bulamadım poşet olarak kullanıyorum felaket terletiyor.. tek tek kullananlarda fazla terleme belirtisini yazmış ben poşet kullanarakda bu etkiyi alıyorum.bu şekilde bakınca aynı etkiyi gösterir zannediyorum.. ama yinede kafam cok karıstı

Canım tek tek bulamıyorsan karışım alabilirsin tabiiki.Ürünün bayat olmamasına siz dikkat edeceksiniz,Ayhan Ercan'ın sitesinde ve burda da başlardaki sayfalarda bitkilerin resimleri var,ona göre alabilirsiniz.Tanıdık,güvenilir aktarlardan alışveriş yapmaya dikkat edin.Sonuçta poşet çayın içinede ne konulduğunu görmüyoruz değil mi?

slm kızlar ben ilk öce çayı poşet olarak kullandım boyum 1,61di ve 8 gün kullandım sadece 1buçuk kilo verdim sonra burdaki yazıları okudum ve tek tek bitkileri 6 agustos pazartesi gunu tartıldım kilom 60,8di 17 agustosta tekrar tartılıcam ve kiloma bakıcam farkı size söylerim çayları tek tek alanlar aktarcıların sizi kandırmasını istemiyorsanız bitkileri araştırın internetten tiplerine iyice bakın mesela barut agacı yerine tarçınlar var onlardan veriyolarmış fotograflarına bakın bitkilerin bayatlama konusuna gelince bence bunu anlamanız zor daha bitkileri ayırt ediyoruz kurutulmuş ürünler bayat olup olmadıklarını anlamamız daha zor bence bitkilerin fotograflarına bakıp öyle alın bulamıyorsanız poşet çaylarını alıp kullanın

kızlar bende ıkı gun oldu bende tek tek aldım 63 kıloydum bugun 62 yı gordum dha tabı kısa bı sure ama ıstahım kapandı sahurda hıc bısey yıyesım gelmıyo ıftarda da tabı su felan cok rahatım ıkı gundur ıns 50 lı rakamları gorurum:)

arkadaşlar benim almış oldugum aktarda bana barut ağacı yerine bazı aktarlar karanfil veriyorlar demişti. bazı arkadaşlarda karanfile benzetmişler benim aldıgım karanfil gibi fakat öyle bir kokusu yok. benim aldıgım yanlış mıdır ki?

arkadaşalar ben ayhan ercan sitesina mail attım.gerçek çayı nerden bulabiliriz falan diye..bugün cevap gelmiş tek orjinal ürün gitti gidiyordaki biostore da satılan çaymış...güvenle alabilirsiniz diyo...100 gr lık ktu 18 tl hepsi karıştırılmış durumda

arkadaşalar ben ayhan ercan sitesina mail attım.gerçek çayı nerden bulabiliriz falan diye..bugün cevap gelmiş tek orjinal ürün gitti gidiyordaki biostore da satılan çaymış...güvenle alabilirsiniz diyo...100 gr lık ktu 18 tl hepsi karıştırılmış durumda

ama orda bir sürü 9lu çay var.acaba hangisi

neler yaptın arkadaşım

Canım her öğünde unonun denge light ekmeği ve 5-6 kaşık ne yemek varsa onu yiyorum. Kahvaltıda kibrit kutusu kadar peyniri iki dilimin arasına koyup öyle yiyorum. Bazen ekmeğin yanına bir tane haşlanmış yumurta ilave ediyorum. Muhakkak 3 litre su içiyorum ve bu çaya başladım on gündür. Ayrıca kalça ve bacak egzersizi, omuz egzersizi ve yarım saat koşu bandında yürüyüş yapıyorum. Spor gerçekten vücut için mükemmel sıkılaştırıcı taş gibi oldum valla :KK1: Çay zaten iştahımı tamamen kesti diyebilirim. Mesela bu yazıyı yazma saatim 03:15 ve ben akşam yedide akşam yemeğimi yemiştim fakat şuan kendimi patlamışcasına yemiş gibi hissediyorum. Çayı içtikten yaklaşık dört gün sonra iştahım kesildi bunuda belirteyim. Kısacası canım benim zayıflamadaki sihirli formülüm her öğünde 2 dilim uno denge light ve bu çay oldu. Bu gece tartıldım 72.800 gram geldim ama 72 olmadan bir kilo verdim diye sevinmiycem.On günde bir kilo bildiriminde bulunucam bakalım iki kilo daha vermiş olacakmıyım :26: Yeterki isteyin kızlar azmin elinden birşey kurtulmaz. 78 kilo ile başladım 65 kilo ile bitireceğim bu işi kesin kararlıyım. İşin özü gerçekten istemek istemek ve istemek. İnanın birer kilo birer kilo verdikce dahada heveslenecek dahada gayret edeceksiniz. Hepimiz inşallah istediğimiz kiloya kavuşuruz :97:

Son düzenleme:
canım biostore satıcısının sattığı çay gerçekmiş içindede yazıyor ayhan ercan ın orijnal sitesi diye

Kızlar anlamadığım şey Ayhan Ercan benim öyle bir ürünüm yok bitkileri tek tek alın diye açıklama yapıyor ama sizlerde Ayhan Ercan'a mail attığınızı ve orjinal sallama aldığınızı söylüyorsunuz.Hangisine inanacağımı şaşırmış durumdayım:)

X