5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay Tarifi

Bu çaya benzer bir çay daha önce içtim midemi bozdu ishal oldum bir ay geçmedi bu çayı kullananlar böyle bir etkisi var mı?

cayı bır aydır kullanıyorum tuvalete cıkamıyordum artık hıc cıkamıyorum ... duzenlı olarak gunde 3bardak içtim .. ama gram veremedım hatta tuvalate cıkamadıgmdan mı bılemıyorum ıkı kılo aldım ve gercekten yemıyorum cok fazla cok duzenlı beslendım ama kılo veremedımmm:KK14:

mrblar
ilaç adı verilmiyor heralde. ama ruh ve sinir hastalıkları dr. leri tarafından reçete edilen bir ilaç bu. asıl amacı antidepresanmış bu ilaç sigara bıraktırma etkisi tesadüfen keşfedilmiş.dr. öyle anlatmıştı.devlet hastanesine gitmiştim.orda yazdı dr.şimdi kokusuna bile tahammül edemiyorum. oysa asla bırakamam derdim.külünü bile yemek isterdim öööğhh.şimdi iğreniyorum. eşim hatta kilolarım artınca başla sigaraya yoksa sağlığın gidecek diyordu da içemedim ben.darısı bırakmak isteyenlere inş.

canım ben de sigarayı içmeyi bırak yiyenlerdenim.o hapın adını bana özelden mesaj atar mısın?eşim sigara içmiyor ben de çok içiyorum.bu yüzden çok tartışıyoruz.yardımına ihtiyacım var.

bugun cayi içmemin ve jillian egzersizlerimin 3. günü kendimi gayet iyi hissediyorum.. :21::21::21:tartılmadım aslında değişiklik var mı cok merak ediyorum. benim tartım yağ, kas, kemik, su ve kalori hesabı yapıyor .. ilk gün ki çıkanları yazdım jillian'ın 15. gününde tekrar yazıcam ..bakalım neler olmuş:KK49:

canım bu spor nasıl yapıyorsunuz?ben dün 15 dakika dayanabildim ve bugünde bacaklarımın ağrısında oturken kalkarken çok zorlanıyorum.

kızlarr ya cinnema otunu bulamadımmmmmmmmmm :S onsuz iciyorum faydası olurmu olmazmı acabaaa?

ayrıca aktarim bana günde 4 bardak içilmeli ve ardına 2.5 lt su içilmeliymiş yoksa faydası olmaz diyo :S çok aşırı kilom yok . 4bardak şartmııı ve illa 2,5 lt su içmelimiyim. eğer 2,5 lt su içiçeksem bu çaya gerek yokki suyla şişer karnım yemekte yiyemem zayıflarım saten :)

Son düzenleme:
selam kızlar,

ben bu çayı içtikten sonra hayatımda içmediğim suyu bu yaz tükettim ve hiç terlemediğim kadar bu yaz terledim ama etkisini de gördüm. çok susatıyor die ramazanda tüketmek istemedim. ama muhtemelen bu akşam yada yarın başlayacam.
bi sorum olacak bu çayı içipte çok fazla idrara çıkan var mı? Ramazanda, iftardan sahura tüketmediğim sıvıyı boşalttım. hiç bir ramazanda böyle olmadım çünkü. kilo veremedim ama almadım da çok şükür. cevap verirseniz sevinirim kızlar

Son düzenleme:

nerede yardımlaşma. ölürmüsün yazsan. kalvyenmi eskir. özet geçebilirdin uzunn uznnn yaz demedim. neyse sen bilirsin arkadaşım.

Nasıl bir sitemdir bu 2 kelime ile anlatılacak olsa anlatırdım.Ben özellikle sağdan soldan eksik bilgilere kulak asmayın diye belirttim.KAratay diyetini ya da Dukan diyetini öyle 2 kelimeyle anlatamazsın.Madem bu kadar merak ediyorsun kitabını okuman sistemini anlaman lazım diyorum anlamıyorsun.Ne diyim cahil insanlarla uğraşmak zor sonuçta karşıdakinin anladıüı kadar varsın derler doğru laf gerçekten.....

Ben de bugün başladım içmeye. Aynı zamanda Dukan Diyeti yapıyorum.

Aldığım aktar özel günlerinde içme dedi. Ben araştırırken öyle bir bilgiye rastladıysam bile hatırlamıyorum, içmemek mi gerekiyor gerçekten?

kızlarr ya cinnema otunu bulamadımmmmmmmmmm :S onsuz iciyorum faydası olurmu olmazmı acabaaa?

ayrıca aktarim bana günde 4 bardak içilmeli ve ardına 2.5 lt su içilmeliymiş yoksa faydası olmaz diyo :S çok aşırı kilom yok . 4bardak şartmııı ve illa 2,5 lt su içmelimiyim. eğer 2,5 lt su içiçeksem bu çaya gerek yokki suyla şişer karnım yemekte yiyemem zayıflarım saten :)

Canım kilo fazlası çok olmayanlar günde 3 bardak kadar içebilirler.İlla su içeceğim diyede öyle bir şart yok ardından 2.5 lt suyu içsen zaten günde 7.5 lt su içmen gerekir ve patlarsın:)Bu çay zaten çok susatıyor vücudun ne kadar istiyorsa o kadar su iç.
Cinnema otu çok önemli bir bitki,vücuttaki insülin direncini kırıyor,bulmaya çalış mutlaka.

Ben de bugün başladım içmeye. Aynı zamanda Dukan Diyeti yapıyorum.

Aldığım aktar özel günlerinde içme dedi. Ben araştırırken öyle bir bilgiye rastladıysam bile hatırlamıyorum, içmemek mi gerekiyor gerçekten?

Öyle bir şey hiç duymadım ve ben her gün içiyorum adet günlerimde dahil.

Canım kilo fazlası çok olmayanlar günde 3 bardak kadar içebilirler.İlla su içeceğim diyede öyle bir şart yok ardından 2.5 lt suyu içsen zaten günde 7.5 lt su içmen gerekir ve patlarsın:)Bu çay zaten çok susatıyor vücudun ne kadar istiyorsa o kadar su iç.
Cinnema otu çok önemli bir bitki,vücuttaki insülin direncini kırıyor,bulmaya çalış mutlaka.

tşkler yardımcı olduğun içinn.. cinnema bulmaya çalışıcam inşallahh.

Nasıl bir sitemdir bu 2 kelime ile anlatılacak olsa anlatırdım.Ben özellikle sağdan soldan eksik bilgilere kulak asmayın diye belirttim.KAratay diyetini ya da Dukan diyetini öyle 2 kelimeyle anlatamazsın.Madem bu kadar merak ediyorsun kitabını okuman sistemini anlaman lazım diyorum anlamıyorsun.Ne diyim cahil insanlarla uğraşmak zor sonuçta karşıdakinin anladıüı kadar varsın derler doğru laf gerçekten.....

:) eyvallah:KK14::KK14:

Arkadaşlar merhabalar
ben ramazandan önce bu çayı içip 70 kilodan 67 ye inmiştim ama malesef ramazandfa geri aldım suan 71 kiloyum bugün tekrar başladım.Ama benim aldığım otlarla ilgili bi şüphem var bu cinnema otu kına gibi kukuyor mu yani benım aldıgım öyle kokuyorda acaba sahta mı diye merak ediyorum yardımcı olurmusunuz.

Arkadaşlar merhabalar
ben ramazandan önce bu çayı içip 70 kilodan 67 ye inmiştim ama malesef ramazandfa geri aldım suan 71 kiloyum bugün tekrar başladım.Ama benim aldığım otlarla ilgili bi şüphem var bu cinnema otu kına gibi kukuyor mu yani benım aldıgım öyle kokuyorda acaba sahta mı diye merak ediyorum yardımcı olurmusunuz.

selam
aldığın şey kuru yapraksa doğru üründür. çaya sadece iki yaprak koyuyorsun. kokusu kınayı andırıyor rengide.

hazır karışlmışını almıştım ben bitmek üzere bu seferde tek tek alıp deneyeyim diyorum tek tek alıp hepsini karıştısak evde bir tatlı kaşıgı koysak da olmazmı? illa ayrı ayrı mı koymamız lazım?

arkadaşlar bu bitkilerin süzen poşet olarak sunulmuş halini aldım kolesson diye bir marka. bu şekilde kullanan var mı?? poşete konan gramajları nasıldır vs yazmıyor?? bir kuşku doldu içime. yardımcı olur musunuz ???

benim aldığım aktar belirtildiği miktarda bitkilerden birer tutam alarak demleme usulünün etkili olacağını söylemişti, cinnema bitkisinin önemi büyük zira çayı içtikten sonra ya da bu bitkiyi tek başına çiğnemeyi denerseniz hemen ardından tatlı bişeyler içmeye ya da yemeye çalıştığınızda şekeri algılamıyormuşsunuz...ayrıca barut ağacı kabuğu diye çeşitli ağaç kabukları veren aktarlar varmış güvendiğiniz kişilerden almanızda fayda var fakat ben başlayalı 1.haftam dolmasına rağmen kilo verme anlamında etki görmedim.....

aynen bende bazen içiyorum bazen içmiyorum bır aydan fazladır kullandım sporumuda yaptım beslenmemede dıkkat ettım. yok malesef veremedım gram bıle ustune kılo aldım.sınırlerım cok bozuk.....

elma dıyetı yapıyorum kendımce duzenleyerek yeşıl cay içilmeli gunde 3 kere bende sımdı yeşil cay nasılsa 9lu cayın ıcınde var dıye ıcıyorum bu karısımı ... inş kurtulurum bu kılolardan .
:KK14:

X