5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay Tarifi

Kızlarrr çayın etkisini gördüm ay çok mutluyum 63 kilo civarındaydım dün tartıldım 59 kiloyum yuppiiiii :KK64:

Yalnız bu çay beni aşırı derecede susatıyo günde 2-3 litre rahat içiyorum bol suyla beraber kilolarım da gitti nasıl sevindirik oldum anlatamam :KK16:

Tebrikler canım:nazar:
Kilo vermeden önce kaç kiloydun?

Kızlarrr çayın etkisini gördüm ay çok mutluyum 63 kilo civarındaydım dün tartıldım 59 kiloyum yuppiiiii :KK64:,
Yalnız bu çay beni aşırı derecede susatıyo günde 2-3 litre rahat içiyorum bol suyla beraber kilolarım da gitti nasıl sevindirik oldum anlatamam :KK16:
Harika kutlarım arkadaşım çayla birlikte başka ne yaptın diyet spor v.s. bize ışık ol

Kızlarrr çayın etkisini gördüm ay çok mutluyum 63 kilo civarındaydım dün tartıldım 59 kiloyum yuppiiiii :KK64:

elzemcim kaç öğün içtin diyette varmı benim önümüzdeki cuma 1 ay olcak cuma günü yine tartılcam 15 günde 2 veya 2.5 gibi bişey verdim 3 öğün içtm

Harika kutlarım arkadaşım çayla birlikte başka ne yaptın diyet spor v.s. bize ışık ol

63 kiloydum canım ben aslında beklemiyodum bu kadarını çünkü diyet falan yapmadım ama çok fena susatıyo çay beni. Sürekli elimde şişe su içiyorum iştahımı kesiyo e yaz bide sıcakta akşam yemeği bile yemek istemiyo canım tartıda 59 ibresini görünce şok oldum hani tartılmasam önceden inanmıcam bende. :)

elzemcim kaç öğün içtin diyette varmı benim önümüzdeki cuma 1 ay olcak cuma günü yine tartılcam 15 günde 2 veya 2.5 gibi bişey verdim 3 öğün içtm

Yok tatlım ya benim diyet deneyimlerimin sonu hep hüsran oluyo çünkü ben aşırı yemek yiyen biri değilim yani yemek yediğim için kilo almıyorum ama metabolizmam çok yavaş şöyle bi kaç gün fazla kaçırsam ne yapsam yapayım gitmiyo.Bende metabolizma hızlandırıcı şeyler deniyorum bitki çayları içiyorum e tabi 2-3 litre su içmeyi hiç saymıyorum bile çünkü ezberledik artık.Çözümü ben böyle buldum sizin anlıcağınız çok şükürde işe yaradı :)

Yok tatlım ya benim diyet deneyimlerimin sonu hep hüsran oluyo çünkü ben aşırı yemek yiyen biri değilim yani yemek yediğim için kilo almıyorum ama metabolizmam çok yavaş şöyle bi kaç gün fazla kaçırsam ne yapsam yapayım gitmiyo.Bende metabolizma hızlandırıcı şeyler deniyorum bitki çayları içiyorum e tabi 2-3 litre su içmeyi hiç saymıyorum bile çünkü ezberledik artık.Çözümü ben böyle buldum sizin anlıcağınız çok şükürde işe yaradı :)

Maşaallah canım nazar değmesin:nazar:
Tebrik ederim.Kısa sürede ve kilon fazla yokken 4 kilo vermen çok güzel ve bizleri motive edici.

Teşekkür ederim bushra_84 ben zaten bırakmayı düşünmüyorum evet 4 kilo verdimde kendim farkedemiyorum henüz başkaları söylüyo.Ben kendimi rahat ve hafif hissedinceye kadar kullanmayı düşünüyorum hep beraber bakıcaz bu işin sonucuna :)

Ben de aldım bu sabah başlıycam içmeye bugün iki tane içerim yan etkisini gören var mı arkadaşlar? Poşetlerde hazırını kullanıcam 9 çeşit biraz ondan biraz bundandan daha kolay geldi aktar alanlar çok memnun 3. 4.yü alıyolar dedi motive oldum belki satıcı çenesidir ama her zaman alışveriş yaptığım yer benim kinin markası DO......RİN bunu kullanan var mı aranızda acaba tam markayı yazsak yasak olur mu ki
10 kg vermem lazım benim kimine göre az 20 kg vermeye çalışan var 30 kg veren var 5 senede aldım bu 10 kg yi ama diyete bir türlü başlayamadım 2 senedir vermem lazım diy,p duruyorum bu yaz bericem bu çayda katkı sağlar umarım hızlı bir 3 kg versem motive olucam inşallah 70 kg yim 60 yeterli bana hatta harika olur inşallah maşallah:nazar::emir_bebek:

Ben de hazırını aldım. Ismi 9'u bir yerde diyet yapmıyorum. Gunde 2 kere ictim bazen de 3 kere. yemeklerden once iciyorum. istahımı cok kesti. 2 kg vermisim. 1 ay deneyecegim bakalım. Yalnız cok terleme yapıyor bende. Dun gece sıkıntıdan dondurma ve cekirdek yedim eger yemeseydim belki bir 500 gr vermis olurdum. Su an kabızlık problemim yok. Normalde kavızlık problemim olurdu. 1 ay tam kullanılınca ise yarayıp yaramadıgı anlasılır sanırım.

Ben de hazırını aldım. Ismi 9'u bir yerde diyet yapmıyorum. Gunde 2 kere ictim bazen de 3 kere. yemeklerden once iciyorum. istahımı cok kesti. 2 kg vermisim. 1 ay deneyecegim bakalım. Yalnız cok terleme yapıyor bende. Dun gece sıkıntıdan dondurma ve cekirdek yedim eger yemeseydim belki bir 500 gr vermis olurdum. Su an kabızlık problemim yok. Normalde kavızlık problemim olurdu. 1 ay tam kullanılınca ise yarayıp yaramadıgı anlasılır sanırım.

fıyatı ne kadar canım merak ettım, ben kıştan berı 17 kılo kadar verdım 87 yı gördum en son dur dedım
sımdı 69 la 70 arası dıdıp gelıyorum ama veremıyorum artık

bu çay o kadar etkili mi ya bi de hazırı derken poşet çay şeklinde mi :44:

slm kızlar bende yeni katıldım aranıza... şuan bende 9 bitkinin çayını yudumlarken yorumları okuyorum. tadı kötü ama ne yapalım bi umut zayıflama yolunda ilerliyorum. bi ara sürekli içiyordum sonra bıraktım ama o zmnlar bile gram gram kilo vermiştim. bugün yine başladım. umarım bu sefer tuttururum. bol şans kızlar :)

slm kızlar bende yeni katıldım aranıza... şuan bende 9 bitkinin çayını yudumlarken yorumları okuyorum. tadı kötü ama ne yapalım bi umut zayıflama yolunda ilerliyorum. bi ara sürekli içiyordum sonra bıraktım ama o zmnlar bile gram gram kilo vermiştim. bugün yine başladım. umarım bu sefer tuttururum. bol şans kızlar :)

Teşekkürler canım.Hoşgeldin aramıza:KK16:İnşallah ideal kilona ulaşırsın ve hepimiz ulaşırız:)

X