Saç Rengi ve Saç Boyama En güzel çikolata kahve rengi ?

Maritsa

Bazen sktri cekmek lazim
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
4.185
25
Kızlar çikolata kahve rengi nasıl bir renktir ?
Bu renge boyuyanlar memnun mu, tavsiye eder misiniz ?

Son düzenleme:
Kızlar çikolata kahve rengi nasıl bir renktir ?
Bu renge boyuyanlar memnun mu, tavsiye eder misiniz ?

ben çikolata kahve saçdan çok memnunum bronzlaşsanızda beyaz olsanızda kaldıran bir renk her haliyle yakışıyor insana bu tonları değişmem market boyalarının akıp akıp turunculaşmasıda bu tonda pek canımı sıkmaya başlamışdı şimdi silky coloration boya aldım prfosyonel 5.3 koyu dore sarı ile küllü kumral 6.1 karışdırılıp uygulanırsa harika bir kahve olduğunu söyledi kozmetikçim daha boyamadım ama çikolata kahve boyarken turuncu olmasın sonradan diyorsanız mutlaka içine küllü kumralda karışdırın yoksa çok sık boyamanız gerekebilir renk açılıp bakırımsı olduğu için:KK34:

ben çikolata kahve saçdan çok memnunum bronzlaşsanızda beyaz olsanızda kaldıran bir renk her haliyle yakışıyor insana bu tonları değişmem market boyalarının akıp akıp turunculaşmasıda bu tonda pek canımı sıkmaya başlamışdı şimdi silky coloration boya aldım prfosyonel 5.3 koyu dore sarı ile küllü kumral 6.1 karışdırılıp uygulanırsa harika bir kahve olduğunu söyledi kozmetikçim daha boyamadım ama çikolata kahve boyarken turuncu olmasın sonradan diyorsanız mutlaka içine küllü kumralda karışdırın yoksa çok sık boyamanız gerekebilir renk açılıp bakırımsı olduğu için:KK34:

Ben de kızıla boyatmak için gittiğimde kuaförüm bu rengi önerdi.Bu rengin içinde kızıllık mı var yoksa kave ışıltılar mı anlamadım
Saçlarınızı görmemiz mümkün mü ya da örnek bir fot.da olabilir.:26:

canım ben kullandı cıkolata kahve.acme colorun cıkolata kahvesı nefıstı tek kelımeyle.bırde kolestonnkını 30 luk oksıdanla boyayıncada guzel oluyor guzel bır tondur cıkolata kahve onerırım

Ben de kızıla boyatmak için gittiğimde kuaförüm bu rengi önerdi.Bu rengin içinde kızıllık mı var yoksa kave ışıltılar mı anlamadım
Saçlarınızı görmemiz mümkün mü ya da örnek bir fot.da olabilir.:26:

forumda takip ettiğim bir arkadaşın boyasından boyuyordum aynısı oluyodu hemen hemen şimdi çikolata kahve kızıllık içerir ama az içerir adı sırf kahve kızıl bakır kızıl olan boyalar zaten tam kızıldır yani çikolata kahve saçdan sarıya dönüş kolaydır bakırlık kızıllık az olduğu için vede kolay akabiliyor saçdan nevacolor çikolaya kahve vede koleston çikolata kahve kullanmalısınız nava akar ama kolston daha net oturur çiko kahve isdeyenler bence en güzeli koleston koyu tutuyor denildiğine bakmatın akıncada rengini veriyor işde saçda açık renk tutan kahve 1 aya bakırımsı turuncu oluyor buda bir gerçek bu tona çok boyadım artık akmasından sıkıldığım için market boyası değilde kuaför boyası olsun isdedim inş. silky coloration boyadan memnun kalırım siz bunu bulamıcaksanız kesi nlikle koleston 6.7 çikolata kahve alın memnun kalıcaksınız kızıla boyatmayın bence çikolata kahve yada palette bronz kahve daha uygun size

bayanlar çiolata kahve boyalara 30 luk yani %9 luk oksidan kullanmayın kuaförüm ancak 8 9 no sonrası boyalarda kullanıyoruz dedi siz çiko kahve yaparsınız 30 lukla turunculaşma olur 20 lik uygun koleston 6.7 ye bilginiz olsun deneyebilirsiniz ama memnun kalma durumu size kalmış saçıda 30 luk çok yıpratır ince telli ve sık boyanan saçlara 20 lık %6 kullanın

$pr_01_409_max.jpg

şimdi bu renk profosyonel boyalarda 5.3 açık kahve koyu sarı dore gibi renklerdir marketlerde 5.li boyalar resmen koyu kestane siyah gibi çıkar bilginiz olsun bu resim loreal majirel silky coloration 5.3 rengi bu tonu 2 tona açan 6 lık 3 tona açan 9 luk oksidandır renkler kuaförlerde yapılınca şahane çıkmasının sebebide 2 3 renk karışımı artık tek kullanan pek yok yani numaralar çok önemli ama market boyasınla bu rengi 6 7 nolu boyalarla tutturdum ben düşünün 4 5 no ile resmen siyah saçlarınız olabilir o hataya düşmeyin önce iyi bir boya seçin konu sahibi arkadaşıma market boyası olarak sadece kolston çikolata kahve önerebilirim ama kuaför boyası olarakda seçenek fazlasıyla var ve daha memnun kalıcakdır eminim

whitegold inan çok yardımcı oldun bana :KK16: çok sağol verdiğin bilgiler için.market boyasından koleston 6.7 ve acme colorun cıkolata kahvesıni öneriyorsunuz değil mi?

Benim şu an saçlarım doğal açık kumral umarım istediğim gibi olur size güveniyorum kızlar.

whitegold inan çok yardımcı oldun bana :KK16: çok sağol verdiğin bilgiler için.market boyasından koleston 6.7 ve acme colorun cıkolata kahvesıni öneriyorsunuz değil mi?

Benim şu an saçlarım doğal açık kumral umarım istediğim gibi olur size güveniyorum kızlar.
umarım ıstedıgın gıbı olur tatlım sonucu paylasırsın.acme nın bır ozelıgıde koyuluguna kendın karar verıyorsun ıstedıgın koyuluga ulasınca yıkayabılıyoorsun ve derıyı boyamıyor guzel boyadır

X