Şampuan ve Saç Kremleri Doa Şampuan ve Saç Kremi Kullananlar

Canım ben yağından kullandım, memnun kaldım tekrar alacağım şimdi. Az olan dökülmeme iyi gelmişti.

Fakat sonradan yetersiz demir ve b vitaminlerine bağlı olarak bir dökülmem daha oldu -hala da var-, onun için diyetimi gözden geçiriyorum ve b12 iğnesi yemem gerekiyor. Bu şekilde olunca yağdan mucize beklememek gerekiyor

Sen de tahlillerine bir baktır öncelikle. Bir tedavi görürsen onun yanında doa nın şampuan ve yağlarını kullan faydası olur

canım cevabın için teşekkür ederim öncelikle. benim tüm tahlillerim normal. şuana kadar denemediğim hiç bişey kalmadı. zeytinya ve sarımsak hariç(onunda şampuanını kullandım). artık cidden bıktım saç dökülmesinden. en son sizin yazdıklarınızı okuyunca beynimde ampüller yandı . acaba faydası olurmu diye. benim saçım zaten yağlı hergün yıkamam gerek. yağ karışımı acaba saçımın gözeneklerini tıkarmı diye korkum var. senin saçın yağlı anladığım kadarıyla. saçında nasıl bir etki yaptı acaba. dökülmesine faydasıo oldumu. yeni saçlar çıktımı? çok soru sordum biliyorum. affına sığınıyorum. sevgiyle kal:))

canım cevabın için teşekkür ederim öncelikle. benim tüm tahlillerim normal. şuana kadar denemediğim hiç bişey kalmadı. zeytinya ve sarımsak hariç(onunda şampuanını kullandım). artık cidden bıktım saç dökülmesinden. en son sizin yazdıklarınızı okuyunca beynimde ampüller yandı . acaba faydası olurmu diye. benim saçım zaten yağlı hergün yıkamam gerek. yağ karışımı acaba saçımın gözeneklerini tıkarmı diye korkum var. senin saçın yağlı anladığım kadarıyla. saçında nasıl bir etki yaptı acaba. dökülmesine faydasıo oldumu. yeni saçlar çıktımı? çok soru sordum biliyorum. affına sığınıyorum. sevgiyle kal:))

Canım saçın yağlı olduğu için bu kadar dökülme yaşıyor olabilirsin..
Benim de aynı senin gibi, aşırı dökülme yaşıyorum..Lakin benim demir eksikliğinden..

Saç çıkarma gibi mucizevi bir etki beklemeyin..Ancak dökülmeye faydası olacağından eminim..Ama mavişin dediği gibi her ne kadar normal olsa da önce tahlillerine tekrar baktır..

Gözenekleri tıkamaz..Ama yine de belirli aralıklarla karbonatla yıkamak lazım kafayı..
Ne olursa olsun birikinti illaki oluyor..

BEn'de sipariş verdim ne hediye ne başka bisiy neden acaba

Sipariş vermek ayrı, ürünlerinizin gelmesi ayrı:44:
Oysa hep söyledik çok beklenti içine girmeyin lütfen, ellerinde hediye ürünlerden kalmamış olabilir, kargo kutunuzda yer kalmamış olabilir:KK14:

Canım bende saç dibini tıkama gibi bir durum olmadı. Yağ karışımını yıkarken suyla ıslatmadan şampuan kullan, yağı temizliyor ve gözenek tıkama yapmıyor. Dökülme karşıtı olan yağın içinde acayip rahatlatıcı bir madde var sanırım mentol, yağı masaj yaparak kullanırsan tıkamadan çok ferahlama hissedeceksin

Bende yeni çıkan çok sayıda minik kıvırcık saçlar var canım. Bilemiyorum saçın doğal döngüsünden de olabilir belki
Ancak yağın içerisinde yüzen küçük bitkiler gerçekten kıymetliymiş, ben tavsiye ediyorum. Sen de sevgiyle kal canım:KK16:

Canım bende saç dibini tıkama gibi bir durum olmadı. Yağ karışımını yıkarken suyla ıslatmadan şampuan kullan, yağı temizliyor ve gözenek tıkama yapmıyor. Dökülme karşıtı olan yağın içinde acayip rahatlatıcı bir madde var sanırım mentol, yağı masaj yaparak kullanırsan tıkamadan çok ferahlama hissedeceksin

Bende yeni çıkan çok sayıda minik kıvırcık saçlar var canım. Bilemiyorum saçın doğal döngüsünden de olabilir belki
Ancak yağın içerisinde yüzen küçük bitkiler gerçekten kıymetliymiş, ben tavsiye ediyorum. Sen de sevgiyle kal canım:KK16:

çok teşekkür ederim canım sağol. sipariş verdim bekliyorum ürünleri. bide özcan beyle görüştüm. oda benzer şeyler söyledi. inşallah faydasını görürümde hepinize bol bol dua ederim. sevgiyle kalın

çok teşekkür ederim canım sağol. sipariş verdim bekliyorum ürünleri. bide özcan beyle görüştüm. oda benzer şeyler söyledi. inşallah faydasını görürümde hepinize bol bol dua ederim. sevgiyle kalın

İnşallah görürsün canım faydasını

arkadaşlar kullanmıştım saçlamı döktü tavsiye etmem kimseye

Saç dökülmeniz yokken doa kullandınız ve saçlarınızı mı döktü??! Normalde dökülme sorununuz vardır doa kullanıp istediğiniz etkiyi alamamış olabilirsiniz ama dökülmeyen saçı niye döksün ki anlamakta güçlük çekiyorum

X