Şampuan ve Saç Kremleri Doa Şampuan ve Saç Kremi Kullananlar

Karamel

yuvama yeni nefes geliyor
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2009
3.316
15
yaklaşık bir yıldır doğal ürünlere kafayı takmış durumdayım,önce oğlum için başladı bu ilgi ama sonrasında kendim içinde kremler boyalar şampuanlar araştırmaya başladım bazılarını alabildim bazıları uçuk fiyatları yüzünden sadece kafamda kaldı
öncelik hep şampuan ve kremlerede iken,keşke bunların fiyatları daha ucuz olsa diyip hayıflanırken yine kk yardımıma koştu ve beni DOA ile tanıştırdı
ilk önce temkinli yaklaştım olaya siteyi inceledim,fiyatları görünce çokta umudum yoktu açıkçası
ilk önce başlıkta gördüğünüz şampuanı ve saç kremini sipariş ettim deniyim ne olacak ki dedim zaten saçlar boyalı :KK6:
gelir gelmez kullandım ilk yıkamada saçlarım sertleşti saç kremi sayesinde normale döndü bu normaldi zaten sülfatsız şampuanlar böyle yapıyor zaten ama asıl süpriz kuruttuktan sonra bekliyordu :KK53: saçlarım okadar parlıyordu ki cila yaptırmış gibi
ilk yıkamada saçlarım parmaklarımdan kaymasada rengi ile beni cezbetmişti :KK76: ikinci üçüncü yıkama sonrası sürekli sarıya boyadığım saçlarımın uçlarındaki kötü görüntü düzelmeye başladı
bütün bu memnuniyetin üzerine aldığım iki ürünün yanında 4 tane de hediye gönderen site yönetimine hemen bir tşk telefonu açtım :KK51: yanlışlık mı oldu acaba demekten de alamadım kendimi :KK9: hediyeler :tahta tarak,muhteşem diyebileceğim keratinli saç maskesi,süt ve ballı sabun ve erguvan tohumları
DOA çevreye okadar özen gösteriyor ki bana iyi ki bu siteden alışveriş yapmışım dedirtti :KK42:
şimdi ellerim hep saçlarımda o kadar güzel kokuyor ki savurdukça arkadaşlarım parfümümü soruyor :KK51:
benim bu sitede ikinci tavsiyem bu ilki saç düzleştirici idi ve kullanan herkes bana tşk ettiler sağolsunlar dilerim burayı okuyup kullanan herkes en az benim kadar memnun kalırlar :KK16:
öenmli bir not doa ürünlerini sitesindenden alabiliyorsunuz doa kozmetik yazarsanız sizi karşılayacaktır :KK34: doğaya olan borcumu bu sayede az da olsa ödediğimi düşünüyorum TEŞEKKÜRLER DOA...

yaklaşık bir yıldır doğal ürünlere kafayı takmış durumdayım,önce oğlum için başladı bu ilgi ama sonrasında kendim içinde kremler boyalar şampuanlar araştırmaya başladım bazılarını alabildim bazıları uçuk fiyatları yüzünden sadece kafamda kaldı
öncelik hep şampuan ve kremlerede iken,keşke bunların fiyatları daha ucuz olsa diyip hayıflanırken yine kk yardımıma koştu ve beni DOA ile tanıştırdı
ilk önce temkinli yaklaştım olaya siteyi inceledim,fiyatları görünce çokta umudum yoktu açıkçası
ilk önce başlıkta gördüğünüz şampuanı ve saç kremini sipariş ettim deniyim ne olacak ki dedim zaten saçlar boyalı :KK6:
gelir gelmez kullandım ilk yıkamada saçlarım sertleşti saç kremi sayesinde normale döndü bu normaldi zaten sülfatsız şampuanlar böyle yapıyor zaten ama asıl süpriz kuruttuktan sonra bekliyordu :KK53: saçlarım okadar parlıyordu ki cila yaptırmış gibi
ilk yıkamada saçlarım parmaklarımdan kaymasada rengi ile beni cezbetmişti :KK76: ikinci üçüncü yıkama sonrası sürekli sarıya boyadığım saçlarımın uçlarındaki kötü görüntü düzelmeye başladı
bütün bu memnuniyetin üzerine aldığım iki ürünün yanında 4 tane de hediye gönderen site yönetimine hemen bir tşk telefonu açtım :KK51: yanlışlık mı oldu acaba demekten de alamadım kendimi :KK9: hediyeler :tahta tarak,muhteşem diyebileceğim keratinli saç maskesi,süt ve ballı sabun ve erguvan tohumları
DOA çevreye okadar özen gösteriyor ki bana iyi ki bu siteden alışveriş yapmışım dedirtti :KK42:
şimdi ellerim hep saçlarımda o kadar güzel kokuyor ki savurdukça arkadaşlarım parfümümü soruyor :KK51:
benim bu sitede ikinci tavsiyem bu ilki saç düzleştirici idi ve kullanan herkes bana tşk ettiler sağolsunlar dilerim burayı okuyup kullanan herkes en az benim kadar memnun kalırlar :KK16:
öenmli bir not doa ürünlerini sitesindenden alabiliyorsunuz doa kozmetik yazarsanız sizi karşılayacaktır :KK34: doğaya olan borcumu bu sayede az da olsa ödediğimi düşünüyorum TEŞEKKÜRLER DOA...

canım hemen bakıyorum DOA kozmetike :KK70:

Konun hayırlı olsun tatlım:KK16:

Ben de normal saçlar için olanını kullanıyorum..Bana çok iyi geldi..Yumuşacık yapıyor..
Ayrıca yeni nesil saç kremleri maske etkisinde..içinde keratin var..

Merhaba kızlar bende mart 2012 kadınlar günü indirimi vardı o zaman ilk kez ürünlerini aldım diğer ürünleri almam diyordum. Ama onlarında hepsini aldım ;-) ben saçlarımı mükemmel yapsın aramıyordum içinde zararlı kimyasal olmasın yeter di bana. Ama daha önce organik diye kullandığım şampuanlara bin basar. Cok güzel tavsiye ediyorum. Ben her gün muhakkak yaz kış banyo ederim ve kesinlikle de saçımı yıkarım. Diğer şampuanlar kaşınma kurutma kepek yapıyordu hatta kepek yaklaşık beş alti senedir sorunumdu kafamdan düşen kepekler boncuk gibi idi mübarek. Ama simdi mazi oldu hepsi. Doa ya cok teşekkür ediyorum. Bu kalite bu fiyata hem de bu ilgiyle. Şimdilik senden iyisinı tanımıyorum

Merhaba kızlar bende mart 2012 kadınlar günü indirimi vardı o zaman ilk kez ürünlerini aldım diğer ürünleri almam diyordum. Ama onlarında hepsini aldım ;-) ben saçlarımı mükemmel yapsın aramıyordum içinde zararlı kimyasal olmasın yeter di bana. Ama daha önce organik diye kullandığım şampuanlara bin basar. Cok güzel tavsiye ediyorum. Ben her gün muhakkak yaz kış banyo ederim ve kesinlikle de saçımı yıkarım. Diğer şampuanlar kaşınma kurutma kepek yapıyordu hatta kepek yaklaşık beş alti senedir sorunumdu kafamdan düşen kepekler boncuk gibi idi mübarek. Ama simdi mazi oldu hepsi. Doa ya cok teşekkür ediyorum. Bu kalite bu fiyata hem de bu ilgiyle. Şimdilik senden iyisinı tanımıyorum

çok sevindim memnun olmana böyle yorumları okudukça mutlu oluyorum :KK16: kadınlar günü indirimini yakalayamadım ben ama olsun zaten uygun fiyatları,ben geç tanımışım daha önceden doa ile tanışmış olmayı çok isterdim ama olsun zararın neresinden dönersen kar sayıyorum :KK34: inşallah hiç bozulmöadan böyle devam eder bizde başkalarının tanıması için memnuniyetimizi yada daha nasıl geliştirilebilir diyerek önerilerimizle doa ya katkıda bulunuruz :KK3:

Konun hayırlı olsun tatlım:KK16:

Ben de normal saçlar için olanını kullanıyorum..Bana çok iyi geldi..Yumuşacık yapıyor..
Ayrıca yeni nesil saç kremleri maske etkisinde..içinde keratin var..

sağol cnm sana teşekkür ediyorum senin konun sayesinde doa yı tanıdım bu mükemmel şampuanını ve diğer ürünlerini tanıdım maskenin kokusu hala saçımda koklamadan edemiyorum :KK9:

hb canım benim :)
insallah canım herkes faydalansın :KK16:

inşallah cnm öncelik sevdiklerimizde sonra onların sevdiklerinde çember böylece büyüsün inşallah herkes memnun kalır :KK16:

Merhaba, konu hayırlı olsun:KK1:

Ben şu anda doanın kuru ve normal saçlar için hindistan cevizi yağı içeren şampuanını kullanıyorum, çok da beğeniyorum
Herkese gözüm kapalı tavsiye edebiliyorum sadece şampuan değil tüm ürünlerini

Ben şu anda doanın kuru ve normal saçlar için hindistan cevizi yağı içeren şampuanını kullanıyorum, çok da beğeniyorum

hepimize hayırlı olsun inşallah özelliklede doa dan haberi olmayanlara :118:
ben bidaha şiparişe bunuda ekliyorum cnm benim saçlarımda kuru özelliklede uçları :120:
adım adım tüm ürünlerine saldırıyorum beni kargoları açarken görmelisiniz :119: :111: gözüm dönüyor resmen :KK9:
kimlik noyu söylerken ben kuryenin yanından ayrılmış oluyorum bile :104: eşim sağolsun imzayı atıyor sonra bana bakışı :KK53:
sen iyimisin hayırdır bukadar değerli ne aldın diyo adam :103:

Karamelimmm,şekerimm...Konun hayırlı olsun tatlımm...Biliyorsun benimde saçlarım boyalı.Böyle bir ürün arıyordum bende.Sen kullanıpta tavsiye ettiysen kesin alırım yani :KK34: En kıssa zamanda inceleyip sipariş verecegim ve sonuçları paylaşacagımmm... :KK16:

Karamelimmm,şekerimm...Konun hayırlı olsun tatlımm...Biliyorsun benimde saçlarım boyalı.Böyle bir ürün arıyordum bende.Sen kullanıpta tavsiye ettiysen kesin alırım yani :KK34: En kıssa zamanda inceleyip sipariş verecegim ve sonuçları paylaşacagımmm... :KK16:

cnm sağol hepimize hayırlı olsun :KK19:
mutlaka dene cnm ben saçlarımı evde boyadığımdan çok yıpranmıyor ama yinede sarı saç bakım istiyor
doğal ürünleri uygun fiyata doa dan elde ediyorum inan sende çok seveceksin :KK34: bitkisel yağlarınıda dene mutlaka bide yıpratmadan saç açmak için
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...adan-sac-rengi-acma-hindistancevizi-yagi.html
bu başlığıda oku cnm

Az önce bişey sormak için e-mail attım DOA'ya hemen cevap yolladılar. :KK9: Çok ilgili bir site valla..

Az önce bişey sormak için e-mail attım DOA'ya hemen cevap yolladılar. :KK9: Çok ilgili bir site valla..
sen bide telefonda gör onları :KK1:
ilk siparişimde saat kaçtı bilmiyorum baya geç vakit heralde açan omaz dedim ama ikinci çalmada biri açtı ve ne sorduysam sabırla cvpladı sağolsun sonra ben iyiki bu siteyi keşfettim dedim :119:

Canım bende siparişimi verdim, inşallah benimde saçlarıma iyi gelir:KK66:)

Canım bende siparişimi verdim, inşallah benimde saçlarıma iyi gelir:KK66:)

hayırlı olsun cnm inşallah sende benim kadar memnun kalırsın ilk yıkaman garip gelecektir daha önce sülfatsız şampuan kullanmadıysan ama sonrasında alışacaksın :KK34:

Evet doğru kullanım çok önemli kızlar..Hoşunuza gitmeyen sonuçlarla karşılaşmamak için lütfen bu detayı atlamayın...Doa şampuan cidden çok kaliteli ve başarılı..

-Sülfatsız şampuan köpürmez.
-Bu nedenle fazla fazla kullanmayın.
-Maket şampuanları gibi, avcunuza bir miktar alıp, tüm kafanıza yaymaya çalışmayın...Azar azar alıp, saçınızı parça parça yıkayın, önler-arkalar-yanlar şeklinde kullanabilirsiniz. En etkili ve verimli kullanımı budur.
-Kullanımı biraz meşakatlidir ama 2 yıkamadan sonra alışırsınız. Saçlarınızın sağlığı, parlaklığı, devamlı kullanımdan sonra, gözle görünür bir hale gelecektir.

Bunlara dikkat edilmezse; yanlış kullanımdan kaynaklı arınmama, yapış yapış olma, veya keçe gibi olma gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu noktada sorun şampuanda değildir. Zira sülfatsız şampuanın bir kullanım şekli vardır.

Bunları bir kere daha hatırlatmış olalım..

X