Sivilceli Ciltler Kararsiz kaldim,konazol sampuan, cleocin, bactroban...

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

mmmerrrvvve

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2012
939
4
Kızlar psikiyatr için hastaneye geldim. Sirama daha çok vardı cildiye de de hiç sıra yoktu. Sirtimdaki ve yüzümdeki sivilceler için bi içeri girdim. Doktor bakarken olumlu şeyler hissetmedim hoşlanmadım doktordan. Kullandığım yüz temuzleme jelinin falan yüzüme iyi geldiğini ama vucudumun her yerinde sivilce olduğu için her yerime kendi başıma müdahale edemedigimi söyledim. O da bana kozanol şampuan yazdı bununla yıkan dedi bi de biri sabah biri akşam kullanılmak üzere cleocin ve bactroban verdi e simdi yaz da geldi güneşin etkisi büyük, sizce bu ilaçları alayım mi kullanıp memnun olan var mi ? Doktor kaşıntım olup olmadığını da sordu ben de var dedim çok aleejik bi bunyem var özellikle mevsimsel olarak çok kasinir dedim yorumlarınızi bekliyorum korktum biraz :KK43:(

Kızlar kullanan Yok mu aldim ilaçları... Şampuan kıpkırmızı yaptı ilk beni bactroban da çok yağlı :KK43:(( cleocin de çok etki etmiyor diye duydum napcam simdi bi fikir verin böyle yağlı antibiyotik kremler etki eder mi böyle şampuan kullandınız mi hic :KK43:(

Iki gündür kullanıyorum iltihaplar az gitti gibi ama onun dışında bi değişim Yok napsam ki :KK43: leke cve siyah noktalara da iyi gelir mi bunlar

Iki gündür kullanıyorum iltihaplar az gitti gibi ama onun dışında bi değişim Yok napsam ki :KK43: leke cve siyah noktalara da iyi gelir mi bunlar

Bunları kullanıyorum bence bi fark yok gibiydi ama banyodan ciktim annem yüzün sönmüş keseledin mi dedi keselememistiim oysa ki acaba fayda mi ediyor ne

Ya kizlar bu bactroban aşırı yağlı.s ama antibiyotikli bi krem olduğu için mikrop öldürmek icin gerekli mi:S yağı sürüp sivilce tarlasına donersem:KK43: böyle antibiyotikli krem kullanan oldu mu ?

oncelikle gecmis olsun cnm :)bende sirtimdaki sivilceler icin haftada 3 kez o sampuan ile dus aliyorum dus jeli niyetine suruyorum ama bi etkisini goremedim henuz kullanali 1 ayi geciyo ama..yüzüm icinse doktor clindoxyl dye bi krem verdi o da hafifletti gbi ama gecmedi hala tam olarak daha vakti var sanirim :)ilaclarda 1 ayi doldurunca da sirtmda bi etkisini goremedm dye doktora gttim sivex losyon verdi her aksam sirtma surmem icin 2 gun surdum sonra unuttum hep surmeyi ama sampuandan daha etkiliydi diyebilirim.bi devam et bakalim ilaclarina sende etkisi olur belki canim

oncelikle gecmis olsun cnm :)bende sirtimdaki sivilceler icin haftada 3 kez o sampuan ile dus aliyorum dus jeli niyetine suruyorum ama bi etkisini goremedim henuz kullanali 1 ayi geciyo ama..yüzüm icinse doktor clindoxyl dye bi krem verdi o da hafifletti gbi ama gecmedi hala tam olarak daha vakti var sanirim :)ilaclarda 1 ayi doldurunca da sirtmda bi etkisini goremedm dye doktora gttim sivex losyon verdi her aksam sirtma surmem icin 2 gun surdum sonra unuttum hep surmeyi ama sampuandan daha etkiliydi diyebilirim.bi devam et bakalim ilaclarina sende etkisi olur belki canim

Yani tüm vücuda renkli kokulu kimyasal yıkanma jellerindense bunu kullanmak daha mantikli zaten cildimiz hassas. Ben kremleri sivilce olan her yerime suruyorum canım iltihabı gitti ama sivilcelerim gitmedi sanirim baktroban ise yaradı ama cleicin solusyon hafif geldi. Gerçi onu sabahları kullanmam gerekiyodu ben gunesten korkup eve gelince kullandım yüzümde cok kalamadı ondan da faydası olmadı sanırım. Canım düzenli kullan ya tedaviyi düzenli yapinca ise yarar yoksa yaramaz

benım gogsum ve kollarım alerjik gibi pütür pütürdü...konazol iyi geldi söndü o hareketlilikler..bactrobanın mavisi ve yesili var..hangisini sabah hangsini gece kullanıyorsun acaba..yuzune mı suruyorsun onları

benım gogsum ve kollarım alerjik gibi pütür pütürdü...konazol iyi geldi söndü o hareketlilikler..bactrobanın mavisi ve yesili var..hangisini sabah hangsini gece kullanıyorsun acaba..yuzune mı suruyorsun onları

Canim mavi bactroban aksam sürüyorum cileocin sanal sürüyorum ama cok fena güneşten alerji oldum ilk kez güneşe alerji oldum bunlar yüzünden mi acaba :KK43:

Kızlar doktor 15 gün sonra gel demisti gidemedim güneş alerjisi olunca mecbur baska bi doktora gittim hemen. Hem 15 gün de bitmişti. O da nadixa krem ve benzalin yazdı :S diğerlerinden sadece konazol u kullan dedi bunlari kullanan var mi ?

Canim mavi bactroban aksam sürüyorum cileocin sanal sürüyorum ama cok fena güneşten alerji oldum ilk kez güneşe alerji oldum bunlar yüzünden mi acaba :KK43:

o bactrobanın yesılını genital bolge kısmında cıkan sıvılcelere suruyorum ben onları hemen gecırıyor...ama yuzumdekıleri ne mavısı ne de yesılı bi işe yaramadı

X