Saç Rengi ve Saç Boyama Kat kat kızıldan 1 günde sarıya döndüm turunculuk ve yanma 0 :) (resimli)

Sibushe size bir sorum olacak cevaplarsanız çok memnun olurum saçınızı saç boyasıyla boyar gibi her yerinimi boyadınız ve nekadar sürede oryalle boyalı beklediniz saç dipleri çok ısınmadımı .Teşekkürler.

Sibushe size bir sorum olacak cevaplarsanız çok memnun olurum saçınızı saç boyasıyla boyar gibi her yerinimi boyadınız ve nekadar sürede oryalle boyalı beklediniz saç dipleri çok ısınmadımı .Teşekkürler.

annemle birlikte boyadık çok hızlı bi şekilde rengarenk açılmasın diye saçlarım kafama poşet geçirip bekledim bide :) çok ısınıyo 2. yi yapışımdada aynı şekilde bide fön makinsi tuttum 45 dk falan beklettim

saçın güzel olmuş güle güle kullan bende aşk alevi boyuyorum saçımı yaklaşık 5 aydır fakat sıkıldım tenim bronz saçımı aşağıdaki renk gibi yapmak istiorum önerileriniz var mı kızlar $beyonce_yaki_blonde.jpg

annemle birlikte boyadık çok hızlı bi şekilde rengarenk açılmasın diye saçlarım kafama poşet geçirip bekledim bide :) çok ısınıyo 2. yi yapışımdada aynı şekilde bide fön makinsi tuttum 45 dk falan beklettim

ben de blondor aldım dün, epey para verdim 100 tl oksidasyonla beraber

önce çıtçıtlarda denedim ama çok çok koyu bir sarı oldu. neredeyse 1,5 saat beklettim, hatta daha fazla.. belki 1 saat 45 dk beklettim. olmadı yaa. oksidasyon krem 30 luktu bu arada.

kendi sacıma da bir tutam denemiştim o daha beter bir turuncu oldu, neredeyse kırmızı

ben şimdi ikinci kez yapıcam ama bu sefer açılır mı bilmiyorum eger cıtcıt olmazsa kendi sacıma hiç cesaret edemem. sacım da çikolata kahve boyalı bu arada..

senin sacın cok güzel olmus ben bayıldım. darısı basıma.. :nazar::KK16:

ben de blondor aldım dün, epey para verdim 100 tl oksidasyonla beraber

önce çıtçıtlarda denedim ama çok çok koyu bir sarı oldu. neredeyse 1,5 saat beklettim, hatta daha fazla.. belki 1 saat 45 dk beklettim. olmadı yaa. oksidasyon krem 30 luktu bu arada.

kendi sacıma da bir tutam denemiştim o daha beter bir turuncu oldu, neredeyse kırmızı

ben şimdi ikinci kez yapıcam ama bu sefer açılır mı bilmiyorum eger cıtcıt olmazsa kendi sacıma hiç cesaret edemem. sacım da çikolata kahve boyalı bu arada..

senin sacın cok güzel olmus ben bayıldım. darısı basıma.. :nazar::KK16:

blondor gzel annemde gençliğinde çok kullanmış ama morfose kesinlikle öneririm hem pahalıda değil 20 lira falan olması gerekiyo turuncuda açmıyo saçı emin olabilirsin blondorla kuaför açmıştı saçımı bundan 4-5 sene evvel anmadı kopmadı ama çok garip bi sarı olmuştu

saçların süper olmuş arkadaşım bende sürekli röfleli saç kullanıyorum ve şuan dipleri oldukça çıkmış durumda açıkcası kuaföre gidipte en az 250 tl vermek yerine bende bunu denesem diplerime olurmu acaba,bide gün ışığında veya arkadan çekilmiş bir foto koyarsannnn çooookkkk mutlu olurum

Canim bayıldım son haline bende açmaya çalışıyorum siyahtı ve simdi kızıl bakır gibi açıcı sanki açmıyor gibi ne onerirsin ya bende istiyorum sarı :KK43: :KK43:

X