Vanilyalı, Çikolatalı parfüm önerisi olan varmı?

pinkyvanilia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2012
11
1
Arkadaşlar ben Lolita lempica gibi çikolatalı kokuları seviyorum en son Posion kullandım anasonlu ama durdukça vanilya kokuyo bu tarz bildiğiniz parfüm varsa önerir misiniz?

Arkadaşlar ben Lolita lempica gibi çikolatalı kokuları seviyorum en son Posion kullandım anasonlu ama durdukça vanilya kokuyo bu tarz bildiğiniz parfüm varsa önerir misiniz?

-kenzo amour
-dior addict
-thierry mugler angel
-chopard wish
-lancome hypnose
-burberry brit
-diesel loverdose
-jimmy choo
-ck one shock
-vera wang princess

:KK8:

Çikolatalı olarak dolge& gabbana Sexy chocolate.
Gerçi hiçte sevmem kendisini.:44:

naomi campell $naomi campell.jpg baymayan güzel bir parfüm

naomide vanilya çikolata kokusu karışık ancak baskın değil.gözlerimizi kapatıp vanilya çikolatalı pasta ya da tatlıyı , bir de aynı kokulara sahip bir parfümü kokladığımızda bazen parfüm o kadar yemek (pasta) kokar ki hangisinin yiyecek hangisinin pasta ya da tatlı olduğunu seçemeyiz.Bilmiyorum bu kadar baskın ve yoğun bir vanilya_çikolata mı aradığın.Naomi Campell bu tarz değil .Gözün kapalıyken kokladığında kolaylıkla bu parfüm olan diye seçebileceğin bir koku.

Dünya bayan parfümleri tercih sıralamasında ilk 10 a giren Thierry Mugler'ın Angel'ı tam da bahsettiğiniz maddeler ile çikolata,karamel ve vanilya açılışı ve devamındaki enerjik diğer tamamlayıcıları ile başınızın tacı olabilir..

Şiddetle deneyin derim. Ama kesinlikle orijinal.. Aksi özellikle Angel'da tiksindirir bulandırır vesair..

Dünya bayan parfümleri tercih sıralamasında ilk 10 a giren Thierry Mugler'ın Angel'ı tam da bahsettiğiniz maddeler ile çikolata,karamel ve vanilya açılışı ve devamındaki enerjik diğer tamamlayıcıları ile başınızın tacı olabilir..

Şiddetle deneyin derim. Ama kesinlikle orijinal.. Aksi özellikle Angel'da tiksindirir bulandırır vesair..

Evet thierry mugler kokuları bi başkadır ama etrafta çok çakması var... dikkat etmek lazım

naomide vanilya çikolata kokusu karışık ancak baskın değil.gözlerimizi kapatıp vanilya çikolatalı pasta ya da tatlıyı , bir de aynı kokulara sahip bir bayan parfümleri kokladığımızda bazen parfüm o kadar yemek (pasta) kokar ki hangisinin yiyecek hangisinin pasta ya da tatlı olduğunu seçemeyiz.Bilmiyorum bu kadar baskın ve yoğun bir vanilya_çikolata mı aradığın.Naomi Campell bu tarz değil .Gözün kapalıyken kokladığında kolaylıkla bu parfüm olan diye seçebileceğin bir koku.

kesinlikle katılıyorum sana :KK66:

X