sms ve telefon görüşme kayıtlarına nasıl ulaşılabilir

Arkadaşlar çok teşekkür ederim, ama ben zaten telefon parolasını kırıp sms ile şifre talebinden sonra sitede öğrendim saat saat ne yaptığını.
O da vodafone kullanıcısı.
Ama içerik öğrenemiyorum ben.

Artık yeni bi parola daha koymuş zaten.
Ve yeni bir vodafone şifresi tabi.

Ben detaylı içeriği öğrenmek istedim.

"niltt " daha önce müşteri hizmetlerinde çalıştığını söylemişsin.Hat sahibi kayınpeder, savcılığa dilekçe vermeye ikna ederim, ama detayda ne yazmalı savcılığa. Beni rahatsız ediyor diye şikayet edemez ki, ederse dava açılması gerekmez mi?

"niltt " daha önce müşteri hizmetlerinde çalıştığını söylemişsin.Hat sahibi kayınpeder, savcılığa dilekçe vermeye ikna ederim, ama detayda ne yazmalı savcılığa. Beni rahatsız ediyor diye şikayet edemez ki, ederse dava açılması gerekmez mi?

Kayınpederini ikna edebileceğini söylemişsin.Kayınpederin istediğini yaptırabilir hattı ile ilgili.Çünkü hat sahibi.Gelen-giden mesajların içeriğini öğrenmek istediğini belirtsin.Zaten orda da yönlendirirler mutlaka...

Kayınpederini ikna edebileceğini söylemişsin.Kayınpederin istediğini yaptırabilir hattı ile ilgili.Çünkü hat sahibi.Gelen-giden mesajların içeriğini öğrenmek istediğini belirtsin.Zaten orda da yönlendirirler mutlaka...

Tamam bu yolu deneyeyim, işe yarar umarım. Tabi en önemlisi ikna edebilmek.

ama bir gerçek var tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanı diye boşa dememişler birgün bişey olucak seni el üstünde tutucak pişman olucak emin ol o yüzden çokta üzme kendini kolay değil ama tatlımı tatlı bi çocuğun var onun sana ihtiyacı var sen üzülürsen o da üzülecek üzülme sabret dua et bi gün herşey değişir elbet pişman olur inan içten söylüyorum Allah yardımcın olsun derdine derman bulursun inşallah eşinide ıslah etsin gözünü açsın ki seni görsün. :)

Arkadaşlar 6 yıllık evliyim, 7 aylık bir oğlum var. Eşim 3-4 aydır devamlı agresif davranıyor, herşeyi ters anlıyordu. Cep telefonuna da parola koydu, özellikle benim bakmamam için. Kendisi bile parolayı girip bana telefonunu vemiyordu. Ben de 3 hafta önce parolasını kırdım ve görüşmelere baktım. Bir numarayla devamlı iş dönüşü ve geceleri görüşüyormuş. Çocuk olduğu için ben boş vakit buldukça dinlenmeye çalışıyordum tabi. Bu numaraya geri döndüğümde bir bayan çıktı, hattı kendisinin kullandığını başkasının kullanmadığını söyledi.Bu aradanumara erkek ismi ile kayıtlı. Ben de eşimin telefonundan şifre göndererek operatörün internet sitesinden ne zamanlar görüşmüş ona baktım. Ben sorduğumda da hatırlamıyorum, bilmiyorum diye geçiştiriyor. Ben çocuğum için bir şans vermeyi düşünüyorum, ama aralarında ilişki ne boyutta onu öğrenmek istiyorum. Böylesi kafamı, beynimi çok kurcalıyor. Eşimden boşanacağımı söyledim, tehdit ederek öğreneyim diye , şimdilik sonuçsuz kaldı.

Ben aralarında geçen konuşmaları ve mesajlaşmaları nasıl öğrenebilirim? Lütfen bana yardım edin.Artık oğlumla bile ilgilenemiyorum, geceleri uyuyamıyorum, gündüzleri hiçbirşeyi aklımda tutamıyorum. Bu endişe beni yiyip bitiriyor.

Bir de Bursa da bildiğiniz aile ve evlilik terapisti var mı?

arkadasım benım bıldıgım telefon ayrıntılarını ogrenmek ıstedıgınde sadece hangı numarayı saat kacta aramıs kac dakıka konusmus ve kıme hangı saatte mesaj yollamıs bu telefon ve mesaj trafıgı gorunuyor ayrıntılarda.Faturayı ayrıntılı ısteyebılırsın hergun kıme mesaj atılmıs ne zaman ne kadar gorusulmus yazıyor ama hat esıne aıtse nasıl yaparsın bılmem.

içerik sadece davaya konu olacaksa savcılık ya da mahkeme kararıyla öğrenilebilir. ceza davasıysa savcılık veya mahkeme kararıyla olabılır, boşanma davasıysa mahkeme kararı olabilir. senınkı boşanmaya konu olabilir, o zaman da boşanma davası açarsan mahkemeden ilgili operatöre yazı yazılmasını ısteyebılırsın mesaj dökümleri için. davaya konu olmayacak bir şey için zaten savcılığa, mahkemeye başvuramazsınız ki. eşin telefonunu senden köşe bucak sakladıgına, sürekli şifre koyduguna göre belli ki yolunda gitmeyen bir şeyler var...

Daha önce müşteri hizmetlerinde çalıştığım için çok gelirdi bu istekler bize.

Mesaj içeriklerini eğer hat sahibiyseniz savcılığa vererek rahatça öğrenebilirsiniz.Hat kullanıcılarına detay verilmez çünkü...

merhaba size telefon hattı ile ilgili bir soru sorabilir miyim müsade ederseniz

Arkadaşlar 6 yıllık evliyim, 7 aylık bir oğlum var. Eşim 3-4 aydır devamlı agresif davranıyor, herşeyi ters anlıyordu. Cep telefonuna da parola koydu, özellikle benim bakmamam için. Kendisi bile parolayı girip bana telefonunu vemiyordu. Ben de 3 hafta önce parolasını kırdım ve görüşmelere baktım. Bir numarayla devamlı iş dönüşü ve geceleri görüşüyormuş. Çocuk olduğu için ben boş vakit buldukça dinlenmeye çalışıyordum tabi. Bu numaraya geri döndüğümde bir bayan çıktı, hattı kendisinin kullandığını başkasının kullanmadığını söyledi.Bu aradanumara erkek ismi ile kayıtlı. Ben de eşimin telefonundan şifre göndererek operatörün internet sitesinden ne zamanlar görüşmüş ona baktım. Ben sorduğumda da hatırlamıyorum, bilmiyorum diye geçiştiriyor. Ben çocuğum için bir şans vermeyi düşünüyorum, ama aralarında ilişki ne boyutta onu öğrenmek istiyorum. Böylesi kafamı, beynimi çok kurcalıyor. Eşimden boşanacağımı söyledim, tehdit ederek öğreneyim diye , şimdilik sonuçsuz kaldı.

Ben aralarında geçen konuşmaları ve mesajlaşmaları nasıl öğrenebilirim? Lütfen bana yardım edin.Artık oğlumla bile ilgilenemiyorum, geceleri uyuyamıyorum, gündüzleri hiçbirşeyi aklımda tutamıyorum. Bu endişe beni yiyip bitiriyor.

Bir de Bursa da bildiğiniz aile ve evlilik terapisti var mı?
eşiniz eğer android özellikli yani samsung lg yada sony telefon kullanıyorsa google play store den ACR diye bi program var onu indirin kaydedin ve programı şifreleyin eşiniz açamasın görüşme kaydı olarakta programı saçin telefon hafızasını seçerseniz müzik klasörüne atacaktır daha sonrada kendiniz şifreyi girerek kiminle konuştuysa bütün konuşmaları aynen dinleyebilirsiniz

çpok basit ACR yi yüklüyorsunuz google play storeden sonra kimle ne konuşmuş kendi sesinden tekrar dinliyorsunuz :)

konu hakkında çok bilgim yok ama parola kırmak, özeli okumak, özel hayata müdahale felan bu durumlardan karşı dava gelmese....

eşiniz eğer android özellikli yani samsung lg yada sony telefon kullanıyorsa google play store den ACR diye bi program var onu indirin kaydedin ve programı şifreleyin eşiniz açamasın görüşme kaydı olarakta programı saçin telefon hafızasını seçerseniz müzik klasörüne atacaktır daha sonrada kendiniz şifreyi girerek kiminle konuştuysa bütün konuşmaları aynen dinleyebilirsiniz

Bu acr denen program iPhone da da var mı yada öyle bişey

X